Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy daj znać co i jak jakbyś nie urodziła po usg no i jakbyś zaczęła rodzic to pisz o każdej porze dnia i nocy ;-)

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka20 wrote:
    Nancy daj znać co i jak jakbyś nie urodziła po usg no i jakbyś zaczęła rodzic to pisz o każdej porze dnia i nocy ;-)

    Ok, jak coś to dam znać, ale nic takiego się nie dzieje. Czasami stwardnieje, czasami zaboli i to wszystko. Zaraz pójdę spać i pewnie znowu wstanę w nocy zawiedziona, że cisza.

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Dominka92 Autorytet
    Postów: 532 651

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie troche meczyl sie ze sciagnieciem pessara, mowi ze sie niezle tam zasklepil i za 3 podejsciem przy wyciaganiu nastraszyl mnie ze bedzie trzeba ciac ten krazek. Brr
    Teraz pipa mnie boli jak cholera :( no ale mam to za soba, teraz gorszy bol jaki bedzie to porod. I wlasnie dzis zaczelam sie go cholernie bac !!

    relgzbmhh8tsviez.png
  • Dominka92 Autorytet
    Postów: 532 651

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym mam teraz wrazenie ze sciagniecie pessara bylo jak pociagniecie dzwigni i lawina ruszy bo cholernie rozbolal mnie krzyz :-/

    relgzbmhh8tsviez.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z sali szpitalnej. Lekarz tak jak przypuszczalam dal mi skierowanie na cc, tyle ze nie sadzilam ze juz dzis mnie polozy. Takze o 21 grzecznie zglosilam sie w szpitalu.

    Puki co jestem mega zadowolona. Polozne do rany przyloz.

    Ale panika juz mi sie udziela.

  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 684

    Wysłany: 1 września 2015, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozjaka wrote:
    Witam sie z sali szpitalnej. Lekarz tak jak przypuszczalam dal mi skierowanie na cc, tyle ze nie sadzilam ze juz dzis mnie polozy. Takze o 21 grzecznie zglosilam sie w szpitalu.

    Puki co jestem mega zadowolona. Polozne do rany przyloz.

    Ale panika juz mi sie udziela.
    No mnie tez tak zbadali, myslalam, że do domu wygonia. Najpierw cesarka miała być później, potem przenieśli żeby szybciej. Potem jakieś zle badania mi wyszły jakas jazda z gruka krwi byla...

    Mozjaka, a gdzie lezysz?

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kathlen pytadz o miejscowosc? W miliczu. Wszyscy krecili nosem gdy mowilam ze tu chce rodzic.

    Znieczulenie pewnie juz ci puscilo. Jak sie czujesz? Samo cc przebieglo spokojnie? Ja panicznie boje sie spadkow cisnienia.

  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 1 września 2015, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja cierpię na bezsenność gorąco mi i nie wiem jak się ułożyć :-/

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • ziółek Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 1 września 2015, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak się cieszyłam przez weekend że wreszcie się wysypiam a przez te upały znowu lipa, drugą noc nie śpię,ale za to mieszkanie posprzątane- jeszcze nigdy w życiu nie zajmowałam się sprzątaniem w nocy.

    nowicjuszka
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 1 września 2015, 02:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruma wielkie gratulacje. ☺Kawał chłopa z Twojego Henia. ☺

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 04:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja im na tym stole chyba zasne ze zmeczenia. Nerwy spac nie daja. Gdy juz o 2 udalo mi sie zasnac przyszla polozna na badanie tętna :/

    KathleenPL lubi tę wiadomość

  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 1 września 2015, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po spaniu :-/ zawiedziona, że nie urodziłam, Nancy podziwiam Cię że się trzymasz , bo ja już codziennie płacze, że nie rodze po południu takie mam teraz dni jakieś. Może jeszcze uda się zasnąć w co wątpię, kręciłam się cała noc co godzinę dwie na siku.

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 684

    Wysłany: 1 września 2015, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozjaka wrote:
    Kathlen pytadz o miejscowosc? W miliczu. Wszyscy krecili nosem gdy mowilam ze tu chce rodzic.

    Znieczulenie pewnie juz ci puscilo. Jak sie czujesz? Samo cc przebieglo spokojnie? Ja panicznie boje sie spadkow cisnienia.
    Zle nie było, trochę przysypialam tam na stole, chociaż co chwilę ktoś przychodził, pytał o coś itp. U mnie wszystko przeszło bez zarzutu. Ja juz od wczoraj chodzę, bo tutaj po 8h juz każą wstawać. I o dziwo wstalam sama, poszlam się nawet trochę umyć pod prysznic... Wiadomo, reakcje organizmu to sprawa indywidualna... Ja najgorzej wspominam cewnik, wbijanie wenflonu, potem przy znieczuleniu taka nienanturalna decyzja, wszystko dretwieje itp. A juz po to koszmarek dla mnie był. Młody obok śpi, ja próbuje nogą ruszyć i nie mogę. Okropne uczucie. Ale szybciorem zeszło. Jak tylko czułam, że gdziekolwiek zaczyna schodzić to ruszalam ta częścią ile się da. Koniec końców wywalilam spod tylka te wszystkie ceraty itp, bo tak się ciagle ruszalam XD
    Ale szczerze? Dalej jestem zdania, że sn lepszy XD

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 1 września 2015, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruma ogromne gratulacje!

    Boziu jak fajnie ze tyle dzieciaczków przybywa :-). My właśnie skończyliśmy się cycac i idę dalej spać.
    Mam za niskie łóżko w sypialni i ciężko się wstaje bo rana ciągnie.


    Nancy Anulka dawać tu rodzic! 1 września już!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 05:30

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 1 września 2015, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KathleenPL wrote:
    Zle nie było, trochę przysypialam tam na stole, chociaż co chwilę ktoś przychodził, pytał o coś itp. U mnie wszystko przeszło bez zarzutu. Ja juz od wczoraj chodzę, bo tutaj po 8h juz każą wstawać. I o dziwo wstalam sama, poszlam się nawet trochę umyć pod prysznic... Wiadomo, reakcje organizmu to sprawa indywidualna... Ja najgorzej wspominam cewnik, wbijanie wenflonu, potem przy znieczuleniu taka nienanturalna decyzja, wszystko dretwieje itp. A juz po to koszmarek dla mnie był. Młody obok śpi, ja próbuje nogą ruszyć i nie mogę. Okropne uczucie. Ale szybciorem zeszło. Jak tylko czułam, że gdziekolwiek zaczyna schodzić to ruszalam ta częścią ile się da. Koniec końców wywalilam spod tylka te wszystkie ceraty itp, bo tak się ciagle ruszalam XD
    Ale szczerze? Dalej jestem zdania, że sn lepszy XD

    He he ja też najgorzej wspominam cewnik. I cały czas miałam wrażenie ze osikam łóżko.

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 684

    Wysłany: 1 września 2015, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozjaka wrote:
    Ja im na tym stole chyba zasne ze zmeczenia. Nerwy spac nie daja. Gdy juz o 2 udalo mi sie zasnac przyszla polozna na badanie tętna :/
    To spij ile się da. Ja przysypialam na stole, na pooperacyjnej tez się starałam, ale adrenalina robiła swoje. Na szczęście cały czas dostawalam jakieś kroplowki, leki przeciwbólowe itp więc do zniesienia było.

    Ale to Wy juz pewnie po, co? :)

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 684

    Wysłany: 1 września 2015, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatka196 wrote:
    He he ja też najgorzej wspominam cewnik. I cały czas miałam wrażenie ze osikam łóżko.
    Jak mi pielęgniarka wkuła wenflon, a potem wsadzila cewnik, a potem przyszła lekarka i opowiadała mi, ze w zasadzie to miednicowy sn tez na swoje plusy to jak juz zostałam z mężem sama cala się trzęsłam że strachu, poplakalam mu się, że ja nic nie chce, niech oni to że mnie wyciągają, a ja do domu jadę XD I że stresu ciagle przysypialam...

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • mmalutka Autorytet
    Postów: 424 492

    Wysłany: 1 września 2015, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas wczoraj o 14.13 urodzil się Mikołaj. 3090g, 55cm :)



    Nancy87, Anitka201, hakorośl, diatomka, adzia, Kucykowa, Bruma, KathleenPL, karolcia87, Gusiak, Luna1, trix, easymum, Lilla My, Dżuls, julita, .ona., nick nieaktualny, Dominka92, Czarna_88, la_lenka, nick nieaktualny, paula2013, Carmen, 4me, Kasiarzynka, monaaa85, kasig, agatka196, Lady Savage, nick nieaktualny, Wonderland, przyszła mama, snoopy_etka lubią tę wiadomość

    tb734z17s9scq0zt.png
  • diatomka Autorytet
    Postów: 1521 722

    Wysłany: 1 września 2015, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmaluka ojej ! I juz masz swoje malenstwo na swiecie:) super . Gratulacje

    tb73hdgewbpj0awv.png
    o148j44j3jm7z3xv.png
  • mmalutka Autorytet
    Postów: 424 492

    Wysłany: 1 września 2015, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę za wcześnie, ale tak sobie wybral..

    tb734z17s9scq0zt.png
‹‹ 2254 2255 2256 2257 2258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ