Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 5 września 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Nancy ale cię wymęczyli

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 5 września 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małż juz wraca. Zadzwoniłam na porodowkę i babeczka kazała przyjechać właśnie na ktg. No nic do tego czasu postaram się chociaż chwile przespać bo skurcze obudziły mnie o 3 i od tej pory nie moglam zasnąć.

  • AniaM Autorytet
    Postów: 848 340

    Wysłany: 5 września 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka tez sadze ze to juz tuż tuż :)

    A ja byłam u fryzjera ściełam sobie włosy z długości do pasa na krótkiego Boba ahhhh od razu lżej no i wyglądam jak człowiek :)

    nick nieaktualny, karolcia87 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3snfrllcm.png

    9aaed3c0a9.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 5 września 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka - trzymam kciuki w takim razie :*

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaM wrote:
    Anitka tez sadze ze to juz tuż tuż :)

    A ja byłam u fryzjera ściełam sobie włosy z długości do pasa na krótkiego Boba ahhhh od razu lżej no i wyglądam jak człowiek :)

    oj marzy mi sie fryzjer. Ale postanowilam poczekac na po porodzie. Wtedy zetne to co podniszczone i odzywie je troche.

  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 5 września 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka chyba twój maluszek kolejny na liście będzie super :-) trzymam kciuki za dzisiejsze porody :-)

    Mnie dzisiaj od 5 budzily skurcze dosyć częste i mocne no Ale się wyciszyly i teraz też cisza. Ale ja grzecznie poczekam w koncu pierwszeństwo mają dziewczyny z terminem na już ;-)

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 5 września 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaM wrote:
    Anitka tez sadze ze to juz tuż tuż :)

    A ja byłam u fryzjera ściełam sobie włosy z długości do pasa na krótkiego Boba ahhhh od razu lżej no i wyglądam jak człowiek :)

    to ja z podobnej długości , kiedyś ścięłam na chłopaka :) ale męża poznałam i powiedział, żebym zapuszczała i teraz mam długie :)takie lekko za ramiona.

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 5 września 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka powodzenia :)

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • AniaM Autorytet
    Postów: 848 340

    Wysłany: 5 września 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż stwierdził że jednak w długich lepiej no szkur... Idzie się załamać ale pierdziele to :)

    f2w3dqk3snfrllcm.png

    9aaed3c0a9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja sąsiadka miała w ciąży zajebiste gęste włosy do ramion , urodziła i tak zaczęły jej lecieć strasznie że ogolila na zapalke , myślałam że chora jest na raka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaM wrote:
    Mąż stwierdził że jednak w długich lepiej no szkur... Idzie się załamać ale pierdziele to :)

    Oni tak mają małe mozdzki :D

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 5 września 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 21:32

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 5 września 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka wrote:
    A coś wiadomo o eM ? Jakoś dawno jej tutaj nie widziałam.

    Anitka, powodzenia!


    Ja ostatnio pisałam z eM to jeszcze się kulala :-) Z tego co pamiętam to termin ma na 8.09.

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja muszę powiedzieć, że mi póki co włosy nie lecą wcale :P ale ja w ciąży miałam je w bardzo kiepskiej kondycji i wcale nie było ich objętościowo więcej, więc może po prostu nie ma co wypadać :P cera też mi się poprawiła po ciązy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha mega :D :D :D
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/abc0608f92c4.jpg

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma wrote:
    A ja muszę powiedzieć, że mi póki co włosy nie lecą wcale :P ale ja w ciąży miałam je w bardzo kiepskiej kondycji i wcale nie było ich objętościowo więcej, więc może po prostu nie ma co wypadać :P cera też mi się poprawiła po ciązy :P
    A ja się boję jak zaczną lecieć , zawsze jakies mialam na bluzce a w ciąży nic , jak zaczną wypadac to hurtowo :D

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 5 września 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sigma i inne juz rozpakowane mam pytanie... po porodzie bierzecie dalej witaminy, które bralyscie w czasie ciąży?

    W ogóle to dzień dobry =)
    Anitka trzymam kciuki, może się u Ciebie juz rozkręca =)

    Co do włosów to u mnie w ciąży właśnie baaaardzo się poprawiły, ale boję się tego o czym pisze Staraczka, że zaraz po porodzie zaczną lecieć jak głupie...

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 5 września 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi włosy zawsze garściami wypadały, teraz póki co nie , ale może to zasługa szamponu i odżywki do włosów przeciw wypadaniu.

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiak brałam póki się nie skończyły, teraz planuję kupić dla karmiących, tylko muszę pogrzebać w sieci jaki skład bedzie dobry :)

    Gusiak lubi tę wiadomość

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 5 września 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiak wrote:
    Sigma i inne juz rozpakowane mam pytanie... po porodzie bierzecie dalej witaminy, które bralyscie w czasie ciąży?

    W ogóle to dzień dobry =)
    Anitka trzymam kciuki, może się u Ciebie juz rozkręca =)

    Co do włosów to u mnie w ciąży właśnie baaaardzo się poprawiły, ale boję się tego o czym pisze Staraczka, że zaraz po porodzie zaczną lecieć jak głupie...

    Gusiak ja biorę by skoczyć opakowanie. Potem mam inne jakieś.

    Jeżeli chodzi o włosy to też mi nie wypadają.

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
‹‹ 2311 2312 2313 2314 2315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ