Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 8 września 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili piękny dzidziuś
    Kasiq trzymam kciuki! Lekkiego porodu!

    kasig lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • bento Autorytet
    Postów: 951 406

    Wysłany: 8 września 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasig Powodzenia! Trzymam kciuki za szybki poród :-)

    Dżuls Dużo zdrówka dla Marianny i szybkiego powrotu do domu.
    Jeżeli chodzi o połóg to za 1 razem miałam bardzo podobnie, bardzo szybko macica obkurczyła się i krwawienie było również niewielkie. Tylko się cieszyć :-)

    Dżuls, kasig lubią tę wiadomość

    sRUqp2.png
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 8 września 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady przecież to czuć jaki cyc jest przed karmieniem a jaki po lub w trakcie opróżniania.
    Zresztą rób jak uważasz. Ale Dla mnie to zwyczajnie dziwne jest karmienie tym systemem. Dziecko wtedy się nie najada tylko pije.
    A moja tez przesypia podczas karmienia i za chwilę dojada. Cierpliwości trzeba :-)

    Jeżeli chodzi o połog to pierwszy tydzień jak z kranu. A teraz różnie. Czasem nic a czasem chlupnie. Ale już mnie wkurzają te podpaski bo nie przyzwyczajona jestem i juz odparzona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 20:01

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 8 września 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, lista uzupełniona:) Kasig dziękuję i życzę powodzenia:)
    Jutro jadę na ściągnięcie szwów. Agatka powiedz mi proszę gdzie odbiera się wypis i gdzie ściągają te szwy? Mam nadzieję, że będę lepiej chodzić po ściągnięciu. Aaaa no i po ilu dniach Ci ściągali?

    Lady Savage, KathleenPL, kasig lubią tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 8 września 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas początki zoltaczki :-(

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 8 września 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    Ok, lista uzupełniona:) Kasig dziękuję i życzę powodzenia:)
    Jutro jadę na ściągnięcie szwów. Agatka powiedz mi proszę gdzie odbiera się wypis i gdzie ściągają te szwy? Mam nadzieję, że będę lepiej chodzić po ściągnięciu. Aaaa no i po ilu dniach Ci ściągali?

    Wypis w sekretariacie a szwy nie wiem

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 8 września 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili śliczny Skarbek. ☺

    Kasig powodzenia kochana. ☺Życzę w miarę bezbolesnego porodu. ☺

    kasig lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 8 września 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 21:32

    kasig lubi tę wiadomość

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 8 września 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka20 wrote:
    A u nas początki zoltaczki :-(
    Witaj w klubie... my juz pod lampami. Tzn walcze z mloda, bo nie chce miec tej cholernej opaski na oczach i w sumie wiecej czasu spedza na cycaniu niz pod lampa. W ten sposob bedziemy tu wieki.

    8pdp47e.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 8 września 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś leci premierowy odcinek.Moje 600 gramów szczęścia. Szkoda że tak późno 22.55. Jeśli Lenka mi pozwoli to na pewno obejrzę.

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 8 września 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy wypis dzieciatka w pokoju 102 to jest sekretariat neonatologiczny przed wejściem na polozniczy, twój w sekretariacie ginekologicznym i szwy ściąga się na ginekologii dokładnie w 7 dniu.
    Po ściągnięciu szwów ja poczułam ulgę w chodzeniu następnego dnia, a kolejnego juz bez problemu wstawałam z łóżka.

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 8 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatka196 wrote:
    Lady przecież to czuć jaki cyc jest przed karmieniem a jaki po lub w trakcie opróżniania.
    Zresztą rób jak uważasz. Ale Dla mnie to zwyczajnie dziwne jest karmienie tym systemem. Dziecko wtedy się nie najada tylko pije.
    A moja tez przesypia podczas karmienia i za chwilę dojada. Cierpliwości trzeba :-)

    Jeżeli chodzi o połog to pierwszy tydzień jak z kranu. A teraz różnie. Czasem nic a czasem chlupnie. Ale już mnie wkurzają te podpaski bo nie przyzwyczajona jestem i juz odparzona.

    Robiłam wcześniej tak jak wy (prawie) bo ja nie czuję różnicy między cycem pełnym a pustym, i czekałam do czasu gdy mała nie chciała już tego samego cyca. Ale nawet po naciśnieciu go i tak wyciekło mleko więc ja nie wiem jak jest z cycem pustym. No aktualnie robię ten system 7755 bo mówię mała mi zasypia snem twardym przy cycu a tym systemem się budzi i pije, i słychać jak połyka, bo tak to mogłam mieć ją 3 godziny na cycu z czego 2 i poł przespała

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 8 września 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    wy tak mówicie do opróznienia cyca a jak poznajecie ze cyc pusty?
    Aż do momentu jak dziecko samo puści pierś (zaśnie, albo leży spokojne i już nie chce podawanej piersi/nie otwiera dzioba, nie szuka itp.).
    Dłuższe karmienie jest ważne, bo dopiero po pewnym czasie pojawia się bardziej kaloryczne mleko, którym dziecko się prawdziwie najada.

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 8 września 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatka196 wrote:
    Nancy wypis dzieciatka w pokoju 102 to jest sekretariat neonatologiczny przed wejściem na polozniczy, twój w sekretariacie ginekologicznym i szwy ściąga się na ginekologii dokładnie w 7 dniu.
    Po ściągnięciu szwów ja poczułam ulgę w chodzeniu następnego dnia, a kolejnego juz bez problemu wstawałam z łóżka.

    Dziękuję za informację. Kurczę, a mi lekarz powiedział żebym przyjechała w środę po wypis i na ściągnięcie szwów...Nie wiem czy to nie za szybko. Urodziłam w piątek, jutro środa...A wiesz może w jakich godzinach?

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 8 września 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, po masażu szyjki, brunatne plamienie jest chyba normą, nie?
    przed kąpielą patrzę a tu cała wkładka zaplamiona i nadal plamię (lekko), czop jeszcze mi nie odszedł więc może powoli, powoli? ;)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 8 września 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wpadam na chwilę z zapytaniem?
    W zasadzie to do dziewczyn które urodziły,odsluzowują u Was w szpitalach dzieci? Bo ponoć sie od tego odchodzi.
    Pytam z ciekawości :)

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 8 września 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatka196 wrote:
    Nancy wypis dzieciatka w pokoju 102 to jest sekretariat neonatologiczny przed wejściem na polozniczy, twój w sekretariacie ginekologicznym i szwy ściąga się na ginekologii dokładnie w 7 dniu.
    Po ściągnięciu szwów ja poczułam ulgę w chodzeniu następnego dnia, a kolejnego juz bez problemu wstawałam z łóżka.
    A nie chcecie by szwy Wam sciegnela polozna w domu? Dla mnie to super wygodne rozwiazanie- skoro juz i tak przyjeżdża na wizytę patronażową to od razu ściąga mi szwy i nie bede musiala nigdzie jechac :) tylko to trzeba dzwonić najlepiej druga, trzecia dobę po porodzie, żeby jeszcze czas miala ;)

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 8 września 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Dziewczyny ja wpadam na chwilę z zapytaniem?
    W zasadzie to do dziewczyn które urodziły,odsluzowują u Was w szpitalach dzieci? Bo ponoć sie od tego odchodzi.
    Pytam z ciekawości :)

    Nie ;/ przez to moja mała w pierwszej dobie była reanimowana ;/ bo się udusiła wodami płodowymi które zalegały jej w płucach. Przy drugim dziecku dopilnuje by mi je odśluzowali.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2016, 21:26

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 8 września 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    Dziękuję za informację. Kurczę, a mi lekarz powiedział żebym przyjechała w środę po wypis i na ściągnięcie szwów...Nie wiem czy to nie za szybko. Urodziłam w piątek, jutro środa...A wiesz może w jakich godzinach?
    To 6 doba u nas tak właśnie ściągają ;)

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
‹‹ 2344 2345 2346 2347 2348 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ