Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .ona. wrote:
    Pytanie do mamuś, które podają mm: ile wypijają wasze maluchy? ;)
    moja pije 90 ml. mm bez jedzenia cyca, jak cycki wydoi dopija ok 50ml mm

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 14 września 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadziaRatMed wrote:
    właśnie widzę, że w składzie jest po prostu lanolina :D a LADY jaką kupiłaś??

    ja poprosiłam w zielarskim by mi zrobiły lanoline naturalna i taka kupiłam droga, ale warto było taka lanolina bio

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 14 września 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy bardzo :-* na znieczulenie nie zdążyłam się załapać bo rozwarcie robiło się w ekspresowym tempie aż same położne były w szoku. Samo parcie trwało 1.15h. Krocze musieli mi naciąć bo bardzo "ciasna" byłam ale nawet tego czuć nie było. Szycie pod znieczuleniem ale nie wiem nawet ile szefów i szczerze nie chce wiedzieć hehe. Cały czas mały śpi ♡♡♡♡♡


    Wiadomość od Czarnej_88

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • .ona. Autorytet
    Postów: 1287 698

    Wysłany: 14 września 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi o mm. To widzę, że bywa różnie, w zależności jaki kto ma apetyt :P. Nasza mała wypija raz 60, a czasem 90 i zastanawiałam się, czy te 90 to nie za wiele jak na jej maly brzuszek ;)


    majowy chłopczyk i wrześniowa dziewczynka
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 14 września 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie jeszcze do mamuś dziewczynek... chodzi mi o pielęgnację i mycie.... między wargami sromowymi jest taka wydzielina, śluz czy coś takiego... wystarczy delikatnie z wierzchu przetrzeć dziecko, czy powinnam się starać jakoś ten śluz dokladniej wycierać między wargami sromowymi?

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 14 września 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    ale to sola tez? bo na opakowaniu pisze 4 raz dziennie

    Lady ja wolę tą wodę morską. Nazywa się Disne Mar baby. I przed każdym karmieniem ją stosuję, nawet tak pisze w ulotce. I naprawdę pomaga.

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 14 września 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiak wrote:
    Mam pytanie jeszcze do mamuś dziewczynek... chodzi mi o pielęgnację i mycie.... między wargami sromowymi jest taka wydzielina, śluz czy coś takiego... wystarczy delikatnie z wierzchu przetrzeć dziecko, czy powinnam się starać jakoś ten śluz dokladniej wycierać między wargami sromowymi?
    Mnie na szkole rodzenia uczono, że tylko z wierzchu, ten śluz to naturalna ochrona. Mocniej myć tylko jeśli się zabrudzi kupolem. Z czasem się samo unormuje.

    Gusiak lubi tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 14 września 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiak ja pytałam w szpitalu pediatry to mówiła ze tego nie ruszać ani nie wycierać. Ewentualnie jak kupa tam się dostanie to wtedy musisz. A tak to lepiej nie ruszać.
    I jak puder sypiesz to kazała mi na środek kłaść palec by tam nie nasypac za dużo pudru bo może ja uwierac.

    Mi dziś mała zajadla 60 i wcześniej oprożniła cyce.

    Po jakim czasie macie iść do ginekologa na wizytę?

    Gusiak lubi tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 14 września 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Lady ja wolę tą wodę morską. Nazywa się Disne Mar baby. I przed każdym karmieniem ją stosuję, nawet tak pisze w ulotce. I naprawdę pomaga.
    Ja podobnie, moja nie ma kataru, ale nos przytkany cały czas. Woda trochę pomaga, plus ze 2 razy dziennie Frida.
    Jak się złości albo zaczyna ssać to chrumka jak świnka. Podobno tak może być u noworodka. :/

    adzia lubi tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 14 września 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la_lenka wrote:
    Ja podobnie, moja nie ma kataru, ale nos przytkany cały czas. Woda trochę pomaga, plus ze 2 razy dziennie Frida.
    Jak się złości albo zaczyna ssać to chrumka jak świnka. Podobno tak może być u noworodka. :/

    Tak zwana sapka niemowlęca

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Kucykowa Autorytet
    Postów: 477 501

    Wysłany: 14 września 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I cisza...idzie oszalec z tymi skurczami...

    Carolline lubi tę wiadomość

    relgh371dtao2ef4.png

    Córcia <3
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 14 września 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadziaRatMed wrote:
    a którego kremu nie trzeba zmywać przed karmieniem??
    Ja mam ziaje. Nie trzeba jej zmywać. 100% czystej lanoliny. Czytałam opinie na temat tych maści i ogólnie pocztowe miałam kupować z medeli ale podobno lanolina za ponad 30 zł (medela) niczym się nie różni od lanoliny z ziaji (do 10 zl).

    MadziaRatMed, Kavonka lubią tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 14 września 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Dziękujemy bardzo :-* na znieczulenie nie zdążyłam się załapać bo rozwarcie robiło się w ekspresowym tempie aż same położne były w szoku. Samo parcie trwało 1.15h. Krocze musieli mi naciąć bo bardzo "ciasna" byłam ale nawet tego czuć nie było. Szycie pod znieczuleniem ale nie wiem nawet ile szefów i szczerze nie chce wiedzieć hehe. Cały czas mały śpi ♡♡♡♡♡


    Wiadomość od Czarnej_88


    Skubana :P szybciej niż moje 1.45 :P

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 14 września 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiak wrote:
    Mam pytanie jeszcze do mamuś dziewczynek... chodzi mi o pielęgnację i mycie.... między wargami sromowymi jest taka wydzielina, śluz czy coś takiego... wystarczy delikatnie z wierzchu przetrzeć dziecko, czy powinnam się starać jakoś ten śluz dokladniej wycierać między wargami sromowymi?

    Mnie tłumaczono że ten śluz to tak lekko wycierać, bo to jeszcze ten sluz ją chroni w jakimś sensie, czyli wycierać ale nie mocno, jak zostawisz troszkę to nic się nie stanie

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 14 września 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Lady ja wolę tą wodę morską. Nazywa się Disne Mar baby. I przed każdym karmieniem ją stosuję, nawet tak pisze w ulotce. I naprawdę pomaga.

    ja mam wodę morką z marimera

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • aldonaa Autorytet
    Postów: 1459 1976

    Wysłany: 14 września 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2016, 20:34

    nick nieaktualny, Carolline, Lilla My, AniaM, 4me, nick nieaktualny, Lady Savage, anula1990, snoopy_etka, MadziaRatMed, Dominka92, Gusiak, Kucykowa, nick nieaktualny, KathleenPL, julita, nick nieaktualny, Bruma, Pola Irene, Anitka201, karolcia87, Dżuls lubią tę wiadomość

    l22nhdge5b933eoh.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 14 września 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aldonaa trzymam kciuki. Za szybki, w miarę bezbolesny poród. ☺

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 14 września 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona mój różnie cyca,do tego jeszcze potrafi wciągnąć 30 ml czasem więcej czasem mniej.

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatka196 wrote:
    Sigma porostu wiem ze się nie najada. Znam swoje dziecko to raz a dwa waga tez chyba nie kłamie że nie przybiera co?
    Jak zwykle na wszystko odpowiedz a o laktacji to już w ogóle. Daruj sobie.
    Dobra, spoko, tylko potem nie jecz jak lady, ze laktacja siadla przez mm ;) BTW przyrosty akurat s jednym z WSK (gdybyś otworzyła stronę to byś przeczytała ;) )

  • AniaM Autorytet
    Postów: 848 340

    Wysłany: 14 września 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aldonaa wrote:
    Jedziemy rodzic. Rozwarcie na 4 cm, skurcze na 100 ale z krzyza i bola niemilosiernie!!!

    :)

    Trzymam kciuki

    f2w3dqk3snfrllcm.png

    9aaed3c0a9.png
‹‹ 2389 2390 2391 2392 2393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ