Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • AniaM Autorytet
    Postów: 848 340

    Wysłany: 17 września 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opiszę wam poród bo był niby szybki ale ja wspominam go masakryczne ale to tylko z racji skurczy.nigdy ale to nigdy nie miałam skurczy przez całą ciąże wczoraj o 23 zaczęły się 2 lekkie skurcze i do 1 w nocy rozkreciły się tak że miałam je co 2-3 min i tak meczyłam się do 3 potem parterte jakiąś godzinkę i koło 5.50 już Jagódka była.
    Do dziewczyn które nie rodziły ja za przeproszeniem sikałam i kupikałam chyba z 1000 razy położna powiedziała po co lewatywe była tego świadoma :)
    A że nie macie skurczy to nic nie znaczy możesz urodzić w ciągu kilku godzin
    A i dobre wieści dla mam z pesserem ja ponoc urodziłam tak szybko właśnie dzięki niemu
    Ps sorry za pisownię ale pisze z tel

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2015, 07:41

    nick nieaktualny, snoopy_etka, karolcia87 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3snfrllcm.png

    9aaed3c0a9.png
  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 17 września 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny! :)

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 17 września 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaM wrote:
    Jestem naj szczesliwsza mamą na świecie!!!! Moja córcia już jest z nami:)10/10 urodzona w nasza 4 rocznice ślubu 3200gr 55 cm szczęścia

    Super prezent. ☺No i gratuluję z całego serca. ☺

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Pola Irene Przyjaciółka
    Postów: 101 45

    Wysłany: 17 września 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaM wrote:
    Opiszę wam poród bo był niby szybki ale ja wspominam go masakryczne ale to tylko z racji skurczy.nigdy ale to nigdy nie miałam skurczy przez całą ciąże wczoraj o 23 zaczęły się 2 lekkie skurcze i do 1 w nocy rozkreciły się tak że miałam je co 2-3 min i tak meczyłam się do 3 potem parterte jakiąś godzinkę i koło 5.50 już Jagódka była.
    Do dziewczyn które nie rodziły ja za przeproszeniem sikałam i kupikałam chyba z 1000 razy położna powiedziała po co lewatywe była tego świadoma :)
    A że nie macie skurczy to nic nie znaczy możesz urodzić w ciągu kilku godzin
    A i dobre wieści dla mam z pesserem ja ponoc urodziłam tak szybko właśnie dzięki niemu
    Ps sorry za pisownię ale pisze z tel

    O kurcze Ania M, jak szybko ci poszło. Tym bardziej, że z to chyba Twoje pierwsze dziecko... U mnie z pierwszym synem, skurcze się zaczęły o 23.00 w sobotę, ale urodziłam dopiero w niedzielę po północy, czyli już w poniedziałek. I dobrze bo wtedy jak się zaczęły to byłam sama w domu, a mąz u teściowej poza W-wą.

    17u9df9hyjbnpcim.png
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 17 września 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moka AniaM strasznie wam gratuluję kochane :-) macie w koncu wasze szczęścia przy sobie :-) dużo dzuo zdrowka dla was i maluszków :-)

    Moka prawie czekałam na Ciebie ;-)

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Pola Irene Przyjaciółka
    Postów: 101 45

    Wysłany: 17 września 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    miałam stawić się w klinice o godz. 8.00 tym czasem dostałam telefon że nie ma wolnych łóżek i abyśmy czekali na wiadomość że któraś z pacjentek urodziła i że można jechać... zwariuję za nim urodzę zwariuję! wczoraj akcja z niewykonaniem KTG po czym obietnica z gwarancją łóżka od samego rana a teraz taka wiadomość


    Rety, współczuję, już się nastawiłaś, a tu wywijają taki numer. Ale nie denerwuj się, ważne, żeby wszystko poszło jak po maśle jak już będziesz w klinice i tego ci z całego serca życzę...

    17u9df9hyjbnpcim.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KathleenPL wrote:
    Znalazłam fajna aplikację z dźwiękami do usypiania maluchów. Tymon upodobał sobie morskie fale :D


    Rzuc nazwe.

  • AniaM Autorytet
    Postów: 848 340

    Wysłany: 17 września 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita teraz trzymam kciuki za ciebie!

    julita lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3snfrllcm.png

    9aaed3c0a9.png
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 17 września 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KathleenPL podaj nazwę tej aplikacji

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • .ona. Autorytet
    Postów: 1287 698

    Wysłany: 17 września 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowych mam!
    AniaM - wspaniały prezent na rocznicę ślubu! :)

    My lubimy zasypiać przy muzyce klasycznej ;) - w przypadku syna Mozart dla dzieci zdał wspaniale egzamin, teraz też tego słuchamy :D, ale nie tylko.

    Poza tym czas nam szybko leci, nawet nie mam kiedy w necie posiedzieć ;), jak nie zajmuję się jednym dzieckiem, to poświęcam czas drugiemu. Na zmianę z mężem póki jeszcze jest z nami w domu. I tak dzień za dniem mija. Nasza laleczka ma dzisiaj już 2 tygodnie :D i z każdym dniem widać jak się zmienia. Cudna jest.
    I mimo niewyspania (czasami), strachu o nią (jak np. się małpka zachłyśnie bo tak łapczywie je), zmęczenia itp. jestem szczęśliwa, że jesteśmy razem.

    nick nieaktualny, kasig lubią tę wiadomość


    majowy chłopczyk i wrześniowa dziewczynka
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 17 września 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 21:33

    .ona., Lady Savage, Lilla My, adzia, Dominka92, nick nieaktualny, la_lenka, agatka196, Anitka201, MadziaRatMed, Czarna_88, nick nieaktualny, KathleenPL, Carolline, Pola Irene, kasig, 4me, snoopy_etka, Wonderland, Bruma, diatomka, chabasse, monaaa85, nick nieaktualny, karolcia87 lubią tę wiadomość

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • .ona. Autorytet
    Postów: 1287 698

    Wysłany: 17 września 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka wrote:
    Dziewczyny melduje sie ze szpitala!Wczoraj o 8:56 powitalismy na swiecie mala.2990 kg i 54 cm.Porod byl super,na tyle ile mogl.Poznajemy sie i uczymy siebie.

    Wielkie gratulacje!!!


    majowy chłopczyk i wrześniowa dziewczynka
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 17 września 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim trzem nowym mamuciom, ja się dziś wyspałam, dała mi pospać znowu :) ale wczoraj mnie przewiało ;/ no w ogóle szyją ruszyć nie mogę :( macie jakis pomysł, rady, domowe sposoby,

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • .ona. Autorytet
    Postów: 1287 698

    Wysłany: 17 września 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Gratuluję wszystkim trzem nowym mamuciom, ja się dziś wyspałam, dała mi pospać znowu :) ale wczoraj mnie przewiało ;/ no w ogóle szyją ruszyć nie mogę :( macie jakis pomysł, rady, domowe sposoby,

    Szyję natrzeć amolem i zawinąć w chustę (trzymać w cieple).


    majowy chłopczyk i wrześniowa dziewczynka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka wrote:
    Dziewczyny melduje sie ze szpitala!Wczoraj o 8:56 powitalismy na swiecie mala.2990 kg i 54 cm.Porod byl super,na tyle ile mogl.Poznajemy sie i uczymy siebie.
    Gratulacje :)

  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 17 września 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przeczytałam Twoją wiadomość Julita - i niech mi się nikt już nie dziwi, że chcę planowaną CC w klinice, żeby mieć pewne miejsce, bo na poród SN potrafią odesłać z braku miejsc!!

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 17 września 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowych mamus! =))
    Cieszcie się swoimi kruszynkami... te pierwsze chwile są najpiękniejsze =)

    Julita coś z Tobą lecą w tej klinice... wczoraj przecież mialo być bez żadnego ale i 'od razu' czekające łóżko, a dziś znów coś nie tak.. :/

    My właśnie pojechaliśmy i idziemy zdjac szew =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 17 września 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka wrote:
    Dziewczyny melduje sie ze szpitala!Wczoraj o 8:56 powitalismy na swiecie mala.2990 kg i 54 cm.Porod byl super,na tyle ile mogl.Poznajemy sie i uczymy siebie.

    Gratuluję serdecznie. ☺

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • .ona. Autorytet
    Postów: 1287 698

    Wysłany: 17 września 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diatomka wrote:

    Dziewxzyny jak dbalyscie o rane po cc?

    Ja miałam tylko myć i osuszać. Moja rana to w tym momencie cienka różowa linia. Szewki dawno się już rozpuściły.


    majowy chłopczyk i wrześniowa dziewczynka
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 17 września 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilla My wrote:
    Właśnie przeczytałam Twoją wiadomość Julita - i niech mi się nikt już nie dziwi, że chcę planowaną CC w klinice, żeby mieć pewne miejsce, bo na poród SN potrafią odesłać z braku miejsc!!


    Lila ja Cię całkowicie popieram... sama mialam cesarke w prywatnej klinice (głównie dlatego, ze chciałam) i uważam, że to była bardzo dobra decyzja =)
    Mimo fal krytyki innych mam jak to można chcieć cesarki na życzenie w zyciu nie nie zamieniła bym jej na poród sn.

    .ona. lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
‹‹ 2409 2410 2411 2412 2413 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ