Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 17 września 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pałaszuję jarzynową zupę :3

    Moja Zuzia puszcza bąbelki jak mój brat XD
    30a8kfr.jpg

    Pola Irene, KathleenPL, Gusiak, kasig, adzia lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowych mamuś i cierpliwości i wytrwałości dla nierozpakowanych :)

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 17 września 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś czasu nawet na zrobienie obiadu nie miałam. Moje dziecko potrzebuje na okrągło się tulić. Łóżeczko w dzień parzy. Czekam na Rafała i jedziemy coś zjeść do knajpy bo padnie z głodu.

    Gratuluję kolejnym rozpakowanych mamusia. Idziecie jak burza :-) dobrze wrzesień się nie zaczął a za chwilę wszystkie będą rozpakowane :-)

    Kucykowa lubi tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 17 września 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej ja też zjadłam tylko śniadanie. Taka mała istotka, a tyle czasu trzeba poświęcać:)

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 17 września 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha a pozniej sie mowi, ze na KP kobiety szybko chudna :) wy chudniecie bo nie macie czasu a jedzenie ;)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostrzegam. Nie ogladajcie 4 odcinka 600gramow szczęścia.

  • MadziaRatMed Autorytet
    Postów: 927 404

    Wysłany: 17 września 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy współczuje dziś uzupełniania listy z 1 strony :D
    ja właśnie wróciłam od lekarza, wszystko zamknięte, do porodu daleko, także jeszcze mam czas na sprzątanie :))

    relgio4pxlxziakh.png
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 17 września 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Haha a pozniej sie mowi, ze na KP kobiety szybko chudna :) wy chudniecie bo nie macie czasu a jedzenie ;)

    Dokładnie tak jest. Dziś rano R przed wyjściem zrobił mi śniadanie bo tak to 13-14 jest normą. A na obiad juz czasu brak. Teraz moja kochana córeczka leży w bujaku i ja sam buja wiec moje ręce w końcu odpoczywają. Ale już sił brak na co kolwiek. Napiła bym się kawy ale już jest za późno :-/

    4me lubi tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • .ona. Autorytet
    Postów: 1287 698

    Wysłany: 17 września 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diatomka wrote:
    Ona dobrze zrozumialam ze wcale nie karmisz piersia? Ja nie chce, wlasnie masm nawalni mega cierpie:( gbyby nie cyce to sapomnialabym ze rodzilam cztery dni temu! Mialas nawal?

    Karmimy się butelką od początku, nikt mi nie robił z tego powodu problemów. Jest dobrze, właściwie to super ;). Pamiętam swoje próby z kp parę lat temu, tragedia, nie chciałam tego ponownie przechodzić.
    Nie czuję się przez to gorszą matką ;).

    Lady Savage, Czarna_88 lubią tę wiadomość


    majowy chłopczyk i wrześniowa dziewczynka
  • .ona. Autorytet
    Postów: 1287 698

    Wysłany: 17 września 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    łał jakie ceny??? :0
    U nas w prywatnej klinice SN 7000 pln, CC 8000 pln!!! Gdybym miala taka z takimi cenami to w ogóle bym się nie zastanawiała nad NFZ :-

    Dlatego z 3city jadą np. do łodzi. W łodzi cc 3900, sn 3200, ale warto ;)


    majowy chłopczyk i wrześniowa dziewczynka
  • diatomka Autorytet
    Postów: 1521 722

    Wysłany: 17 września 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona ale jak uniknelas nawalu!? Ja jestem oblozona obexnie recznikaki ponacierana spirytem i polknelam dzis tone szalwii. Jutro odbieram lek hamujacy. Z synkiem tez mi pomogl wiec mam nadzieje ze i teraz zadziala. U nsd mala tez na mm od razu .

    tb73hdgewbpj0awv.png
    o148j44j3jm7z3xv.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 17 września 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .ona. wrote:
    Dlatego z 3city jadą np. do łodzi. W łodzi cc 3900, sn 3200, ale warto ;)
    To prawda jeżdżą :) jeszcze wiecej bylo takich przypadków bo prawie przez rok nie bylo żadnej prywatnej kliniki polozniczej- jedna sie zamknela, druga sie dluuuugo otwierala. Jak sie w końcu otworzyli to ceny wyższe niż w tej poprzedniej.
    Myślałam, ze to taka norma cenowa i nawet sie zastanawiałam czy przy ewentualnym drugim dziecko nie warto sie zdecydować ale... W takim przypadku nie dam im zarobić bo to totalna przeginka :/

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • aldonaa Autorytet
    Postów: 1459 1976

    Wysłany: 17 września 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2016, 20:35

    nick nieaktualny, 4me, Gusiak, nick nieaktualny, Pola Irene, nick nieaktualny, Lilla My, Kucykowa, kasig, Bruma, Lady Savage, la_lenka, Natka88, Czarna_88, snoopy_etka, easymum, agatka196, adzia, chabasse, monaaa85, KathleenPL, karolcia87, Anitka201, Wonderland, nick nieaktualny, Kasiarzynka, baassiia lubią tę wiadomość

    l22nhdge5b933eoh.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 17 września 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aldona przecudowna kruszynka ♥

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Pola Irene Przyjaciółka
    Postów: 101 45

    Wysłany: 17 września 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinek wrote:
    Ostrzegam. Nie ogladajcie 4 odcinka 600gramow szczęścia.

    Ja obejrzałam i strasznie się spłakałam...

    17u9df9hyjbnpcim.png
  • diatomka Autorytet
    Postów: 1521 722

    Wysłany: 17 września 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko pierwszy widzialam i plakalam:( bardzo wzruszajace!

    tb73hdgewbpj0awv.png
    o148j44j3jm7z3xv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Lilka na razie jest na tyle grzeczna że ja mam czas jeść wszystko i dużo i karmie tylko piersią:) Ładnie też przybrała na wadze dziś ją ważyliśmy ma 3865g a przy wyjściu ze szpitala było 3560g :)

    KathleenPL, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Pola Irene Przyjaciółka
    Postów: 101 45

    Wysłany: 17 września 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diatomka wrote:
    Ja tylko pierwszy widzialam i plakalam:( bardzo wzruszajace!

    W dzisiejszym odcinku niestety nie przeżył maleńki chłopiec, Kacperek:(

    17u9df9hyjbnpcim.png
  • Lilla My Autorytet
    Postów: 1312 1404

    Wysłany: 17 września 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola Irene - czy naprawdę musiałaś?? Tyle razy było tu pisane, że nie chcemy tego czytać. Wystarczy, że Paulinek napisała, żeby nie oglądać i dla mnie to był wystarczająco jasny komunikat, ale nie tak bezpośredni.

    ...

    Lady Savage, MadziaRatMed, chabasse lubią tę wiadomość

    Synek <3
    atdc2n0ax1cd3lcr.png
    Cel: 2015 przynajmniej w dwupaku! :)
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 17 września 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d5ecae079e0.jpg


    Tak na poprawę nastroju...
    Kocham ten usmieszek ♥♥♥

    Lilla My, kasig, Lady Savage, la_lenka, 4me, Natka88, Kucykowa, Czarna_88, snoopy_etka, easymum, agatka196, Pola Irene, adzia, chabasse, monaaa85, julita, KathleenPL, karolcia87, Anitka201, baassiia lubią tę wiadomość

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
‹‹ 2413 2414 2415 2416 2417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ