Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 18 września 2015, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka kochana gratuluję. Już masz swoją kryszynke. Dużo zdrówka dla Was.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 18 września 2015, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka gratulacje! Dochodz teraz do siebie :-)
    Tak patrzę to wbilyscie się idealnie w termin :-) i jaka dużą dziewczynka :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2015, 23:46

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie wyszlo tak ze w przychodni slabsze bo ja glowe unosilam , tu tez podnosilam i brzuch sie napinal to jako skurcze :D
    Jednak tętno skakalo i jak wyciagali małą to najpierw pepowine .

    Zarzekalam sie ze nie chce cc i mam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita na swiezaka czyli we krwi itp ?
    Bo chyba nie dają , moj maz byl przed sala czy obok i nazwali to kangurowaniem czyli zdjql bluzke i wziql małą na swoja klate , znieczulenie mi schodzi i brzuch rwie brrr

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 19 września 2015, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sensie, że taki od razu wyjęty z brzuszka?

    Bo mnie od razu mała na sali w samej pieluszce położyli na brzuszku, bo zaznaczalam ze chce mieć kontakt skóra do skóry =)


    ps. To u Was dziś dziewczyny pewnie będzie bezsenna noc... :D
    Ja po porodzie zasnęłam może ja dwie godziny... dobrze, że w pokoju miałam fajna babkę to obie tak cala noc plotkowalysmy =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 19 września 2015, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita masz po prostu cudowna i zdolna córeczkę, dlatego tak szybko sobie poradziła z ciągnięciem cyca =)

    Właśnie mnie też blokada zaczęła odchodzić juz jakoś po 3 godzinach, ale jak podnosiłam głowę to troszkę mi się kręciło... w nocy jak dasz rade to staraj się powoli przekręcac na boki (zresztą pewnie położne tez o tym mówiły) ponoć jutro będzie łatwiej wstać... aczkolwiek jak dla mnie ta pionizacja to nic strasznego, jak tylko dowiedziałam się, że mogę wstać to wstalam i poszłam sama bez problemu do toalety i później pod prysznic =)

    Zobaczysz, ze wychodząc po jutrze do domu w ogóle prawie nie będziesz czuła, że jesteś po porodzie =)

    julita lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • anulka20 Autorytet
    Postów: 2206 1127

    Wysłany: 19 września 2015, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję nowym mamusia a co do pępka usługi nas odpadł po około 8-9 dniach pisaliśmy octaniseptem i osuszalismy patyczkiem

    Anulka20

    Synek :) Wiktor
    3jvz82c38h6gh3mk.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 19 września 2015, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje:) Ja też nie wyobrażałam sobie cc, chciałam siłami natury i pupa...ale ważne, że się dobrze skończyło.

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 19 września 2015, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowych mamusiek :-) no Staraczko całe szczęście że pojechałas do szpitala. Dobrze ze juz malutka jest z Tobą.
    Julita a Ty po 2 dniach podoba jesteś pewnie nieźle wymeczona. Dziewczyny życzę szybkiego powrotu do domu :-)

    julita lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , co sspital to inaczej albo niewiem jakas roznica w tej operacji .

    Opatrunek juz zdjety szwów 12 i beda zdjete w domu jak polozna przyjdzie .
    Nocka spokojna mała ze mna była a raczej na mnie wiec spanie na czuwaniu mialam , jak karmilam chwile po 23 tak do terqz nic , zaraz bede wstawac to zerkne kapturki bo na szpitalu sa a ja nie kupilam , babka mowila ze ciezko zlapac malej cyca

  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 684

    Wysłany: 19 września 2015, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla świeżych mam!

    A mnie coś bierze od wczoraj. Zaczęło się od bólu głowy, a teraz gardło i coś mi spływa. Wzięłam paracetamol i muszę się obstawic ziołami i sokiem malinowym. Coś mozna brać generalnie? Tantum verde będę psikac.

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • Kucykowa Autorytet
    Postów: 477 501

    Wysłany: 19 września 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry:)
    Gratulacje dla nowych Mamusi :D Jestescie dzielne!
    My chyba dzis wyjdziemy do domku!!:)))
    Ola pije teraz sporo,dzis 2 godz na cycku. Mnie bola szwy po kleszczach,ale daje rade,mam mobilizacje:)
    Dla takich Kruszynek przetrwa sie wszystko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2015, 07:18

    adzia, nick nieaktualny, Gusiak, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgh371dtao2ef4.png

    Córcia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9c4679ff8516.jpg

    Proszę juz sie cieszy :)

    nick nieaktualny, Gusiak, Dominka92, Lilla My, adzia, Anitka201, la_lenka, kasig, agatka196, Pola Irene, nick nieaktualny, Czarna_88, Lady Savage, Kasiarzynka, Bruma, snoopy_etka, monaaa85, chabasse lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko gratuluje. Mała jest najważniejszą. Dobrze, że wszystko się tak skończyło ;)
    Kucykowa trzymam kciuki by Was dziś wypuścili ;)

  • Dominka92 Autorytet
    Postów: 532 651

    Wysłany: 19 września 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :)
    No gratulacje dziewczyny :) jak ja Wam zazdroszcze..
    U mnie taka glucha cisza dalej, nawet z M podzialalismy wczoraj pierwszy raz od miesiecy <3 :D i po tym tez cisza :(
    Jak pare miesiecy temu szyjka byla krucha tak teraz jest chyba ze stali :(

    relgzbmhh8tsviez.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 19 września 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9c4679ff8516.jpg

    Proszę juz sie cieszy :)
    Cudowna księżniczka. ☺
    Zastanawialas się czy po tej zgadze która Cię meczyla, malutka będzie miała włoski. A tu proszę śliczny kochany aniołek z blad wloskami. ☺

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • anula1990 Autorytet
    Postów: 488 514

    Wysłany: 19 września 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje długo wyczekiwanych bąbelków :)

    74disg18xt1q3yyo.png
  • Pola Irene Przyjaciółka
    Postów: 101 45

    Wysłany: 19 września 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita i Staraczka grantulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Staraczka nie pochwaliłaś się jak córeczka ma na imię:) W tabelce było chyba imię Roksana. Coś się zmieniło?
    U Julity to wiem, że Anastazja, bo było na pasku.

    17u9df9hyjbnpcim.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2016, 11:41

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 19 września 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Julita gratulacje i witaj w klubie 18stki :D

    Moje dziecko tez przyszło przez cc tętno jednak spadało , wisi mi na cycku ale cos stolowa jej nie pasuje :)

    A tak sie bronilam przed cc , grunt ze jest z nami .
    No i mówiłam ze trzeba jechac! Dobrze zrobilas! Gratulacje!

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
‹‹ 2425 2426 2427 2428 2429 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ