X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Trzymam kciuki za szybkie porody i zdrowie dla Was :)

    My juz po dwoch urlopach. Trzeciego nie bedzie ;) wiec czekam juz swiat Bozego Narodzenia - hehehe :)

    Co do prezentów urodzinowych to u nas zaczynają sie juz typowo chłopięce i personalizowane tematy jak np pływak S z Oktonautow ;) to jedyna bajka, ktora moj mlody obecnie oglada od czasu do czasu i jest swietna. Mlody zagina mnie juz na calego w info na temat wodnego swiata ;)))

    Oprocz tego mega dół - u mnie dalej ciazy brak. Przed nami in vitro. Nigdy nie sądziłam, ze znajde sie w tej sytuacji i tego doczekam. Siada to strasznie na psyche. Na szeście jest juz mlody a po drugie trzymam sie bo musze dla niego-nie moze chlopak widziec ciągle zaryczanej matki ;)

    Poza tym - wszystko super ;)

    chabasse lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me, przytulam wirtualnie <3
    Dobrze wiem jakie to trudne. :( Trzymam kciuki aby było dobrze!

    4me lubi tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me.. Polubiłam za kciuki.
    Co do in vitro... Może to jest lepsze wyjscie niz latam sie psychicznie rujnować. Fakt.. Finansowo to bije mocno po kieszeni. Ale jeśli są możliwości i można spelnic marzenie to ja jestem za. Sama kiedys stałam przed taka sytuacją I wiem ze latwe nie jest ale na szali było moje marzenie. Takze trzymam kciuki i oby wszystko poszło po waszej myśli.

    4me lubi tę wiadomość

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bylam dzisiaj w szpitalu i mnie z kwitkiem odprawili. Naczekalam sie na czczo do 13 żeby sie dowiedziec ze nie ma miejsc. Może jutro. Heh.. Śmieszne. A może we czwartek. I mam Tak sobie codziennie wycieczki czcze robić. Az mnie laskawie przyjmą. Teraz jestem w innym szpitalu i znowu siedze i kwitne z mężem. Ale przynajmniej coś zjadłam. Może tu sie uda.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestem od wczoraj na oddziale. Za jakies dwie godzinki spotkam sie z córeczką. Ale na chwile obecna tesknie najbardziej za synkiem. On chyba lepiej sobie z tym radzi niz ja. Liczę ze w piątek wyjdę juz i bedziemy wszyscy razem.

    la_lenka, Carolline lubią tę wiadomość

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chabasse, wow, to już?! Czekam na wiadomości!

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka już na swiecie. Godz 13.10. 3230 gr, 52 cm. 10 pkt. Cc. Ssie cycucha porządnie więc mam nadzieję, że rozkreci mi laktację. Teraz leżę na pooperacyjnej i czekam na dojście do siebie. Czyli na ból hehe.. Ale jestem i tak szczęśliwa ze wszystko już za nami. Buziaki dla Was.. :)

    la_lenka, 4me, Anitka201, Kassie lubią tę wiadomość

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za wsparcie dziewczynki :* bedzie dobrze. Musi ;)

    Chabasee łoł juuuuz? Jak ten czas zlecial.
    Juz jesteście razem na pewno. Dawaj nam tu fote. Cc czy nie CC nie obijac się prosze :D ;)

    chabasse lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chabasse to mnie przegoniłes gratulacje! Ja tez na porodówce, wody przebite wreszcie a czy będzie cc czy SN się wkrótce okaże. Najgorsze 4 dni w moim życiu skończyły się wraz z podaniem epiduralu o 15.30.

    chabasse lubi tę wiadomość

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O masz... Ja myślałam, że Ty juz po wszystkim. To powodzenia. I dawaj znac co tam jak tam..

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Nie cytujcie.. Usunę potem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2018, 23:34

    4me, Anitka201 lubią tę wiadomość

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cudowna jest! <3 Normalnie nie mogę się napatrzeć na takie maleństwa, kiedy to ta moja była taką kruszyną! Serdeczne gratulacje.

    A Ty chabasse to dosłownie jak nastolatka wyglądasz, wow!


    Carolline, a za Ciebie mocne kciukasy, dajesz dziewczyno, już coraz bliżej! Dasz radę!

    chabasse lubi tę wiadomość

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczniutka!!!
    Chabassee jak Ty wygladasz!Ty dziecko wlasnie urodzilas? Łoł! Gratulacje podwojne ;) :*

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie skończyło się cesarka wczoraj o 3.26. Kajka jest wreszcie z nami i dziś jizdochodzimy powoli do siebie.

    la_lenka, chabasse, 4me, Kassie lubią tę wiadomość

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki gratulacje!! Nie było mnie trochę a tu takie nowiny :-)
    Chabasse pięknie wyglądasz! Cudowna mała :-)

    4me mocno tule. Mam nadzieje ze i Ty za chwile będziesz cieszyła się ciaza i maluszkiem. Trzymam za Was kciuki.

    My w niedziele chrzcilismy Leona. Mimo ze impreza w lokalu to i tak było trochę zamieszania. Zaraz starszak idzie do przedszkola. Czasami aż mi smutno ze ten czas tak szybko leci :-/
    Zdjęcie moich chłopaków :-)
    234f4e25f2d3c66bmed.jpg

    la_lenka, chabasse, agatka196, Kassie lubią tę wiadomość

  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolline, a to Cię wymęczyli! Ale już po, gratulacje wielkie! Jak już się ogarniesz pokaż nam swoją córeńkę. <3

    Anitka201, ale cudowne chłopaki. I jak widać różnicę "wielkości". Nie mogę się napatrzeć <3

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalenka dziękuje :-) tak, różnica jest powalająca ale mój starszak jest wysoki. Młodszy już idealnie w połowie siatek centylowych wiec mam nadzieje ze tak zostanie :-)
    Ogólnie mam 2 takie same egzemplarze :-) są identyczni. I tak jak widać na zdjęciu, starszy zakochany w młodszym bracie. Do tego stopnia ze opierdzielil nas jak Leon płacze :-)
    Jest tez tego druga strona, Filip nie ma wyczucia i czasami jak złapie Leona za rękę/ nogę to boje się ze coś jemu zrobi. Za to młodszy tylko wodzi za nim wzrokiem, cieszy się i nawet nie jeknie :-)

  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka, a ile Filip ma już wzrostu? Bo wygląda naprawdę imponująco, zwłaszcza przy maluszku.

    Fajnie, że się tak fajnie wam współpraca międzydzieciowa układa. <3

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko mi powiedzieć ile ma wzrostu ale my regularnie już nosimy rozmiar 110/116 :-) także myśle ze 110 na pewno ma :-) z kolei Leon dopiero przechodzi na 68 gdzie Filip już nosił ten rozmiar od miesiąca.
    Także może w końcu (przy Leonie) nie będę musiała tłumaczyć się za moje dziecko dlaczego się zachowuje się jak 3 latek, gdzie wzrostowi jest oceniany na 5 latka. :-)

    la_lenka lubi tę wiadomość

  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeby nie było! To formuj swojej mocy nie straciło! Jak tylko pochwaliłam Filipa za świetne zachowanie od kilku dni przechodzimy kolejny etap zmasowanego buntu :-)

    la_lenka, 4me, Carolline lubią tę wiadomość

‹‹ 3399 3400 3401 3402 3403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ