Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie waga -4 kg poki co ciesze sie z tego aczkolwiek przed wizyta w piatek jak zobaczylam kolejny ubytek to sie zaniepokoilam bo dosc duzo frytek wciagnelam w tygodniu :)

    Ja bym chciala tak do 20kg przytyć no ale los sam zadecyduje, jem to na co mam ochote ale nie objadam sie najgorsze śniadania bo muszę sie do nich zmuszać :/

    O wage az tak sie nie martwie bo wiem ze dam rade zrzucic ale jak wyzej wspomnialam najgorsze sa mysli zwisajacej skory :/

  • bento Autorytet
    Postów: 951 406

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiak super, że z dzidzią wszystko dobrze :) Ja już pytałam na forum o to, ale nikt nie odpowiedział... na wynikach badania mam również zapisane łożysko na tylnej ścianie nisko. Za tydzień mam wizytę u swojego gina i mam nadzieję, ze szerzej mi objaśni wszystko. Czytałam też, że podobno na tym etapie to jeszcze nic nie znaczy i może się przesunąć wyżej.
    SweetCherryPie Super, gratuluję zdrowego synka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 13:18

    SweetCherryPie, Gusiak lubią tę wiadomość

    sRUqp2.png
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SweetCherryPie świetne wieści!

    A ja właśnie wróciłam od gina :D maleństwu serducho puka 165razy na minutkę mocno skuliła się z prawej strony aż dziw że tak jej dobrze, bo taaaak skulona no masakra :P mam więcej leżeć na lewym boku :D niestety nie ma fotki i mierzenia :) no to takie 'hepi berzdej mi' :D bo dziś moje urodzinki :D

    bento, SweetCherryPie, agatka196, Wonderland, chabasse, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kasig, Lady Savage, Anitka201, karolcia87, Carolline, Luna1, nick nieaktualny, adzia, easymum, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Wonderland Autorytet
    Postów: 701 760

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SweetCherryPie to cudownie! Dobrze, że zrobiłaś Harmony, teraz możesz być już spokojna :)

    Gusiak, eM cieszę się, że z Waszymi Maluchami wszystko dobrze :)

    eM wszystkiego najpiękniejszego ! :)

    Dziewczyny jeśli chodzi o to łożysko, to też słyszałam, że na tym etapie najczęściej przesuwa się wyżej, ale najlepiej jakby wyjaśnił to jakiś gin. W każdym bądź razie nie martwcie się na zapas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 13:48

    Gusiak, eM lubią tę wiadomość

    <3
    MRqfp2.pngAnMUp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EM wszystkiego najlepszego ;) i oczywiscie gratuluje maluszka i udanej wizyty ;D

    eM lubi tę wiadomość

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WeetCherry gratuluję... super, ze juz masz główkę spokojna j wszystko dobrze =))

    Tak, mój lekarz prowadzący powoedzial ze na tym etapie jeszcze wszystko może się zdarzyć... póki co mam sie nie stresować, ale trzeba będzie je kontrolowac czy się podniesie. Podobno do 20 tygodnia spokojnie moze się przemieścic w górę =)

    SweetCherryPie lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SweetCherry gratuluję... super, ze juz masz główkę spokojna j wszystko dobrze =))

    Tak, mój lekarz prowadzący powoedzial ze na tym etapie jeszcze wszystko może się zdarzyć... póki co mam sie nie stresować, ale trzeba będzie je kontrolowac czy się podniesie. Podobno do 20 tygodnia spokojnie moze się przemieścic w górę =)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 15:35

    Gusiak, Lady Savage, bento, Anitka201, karolcia87, nick nieaktualny, aldonaa lubią tę wiadomość

    8pdp47e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 21:24

    eM, SweetCherryPie lubią tę wiadomość

  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SweetCherryPie fantastyczna wiadomość :) wiedziałam że będzie dobrze :) dobrze, że już masz te wyniki i spokojną głowę :)

    Em wszystkiego najlepszego :)

    A tak w ogóle to witam się w ten piękny słoneczny i idealnie wiosenny dzionek :) jak widzę taką piękną pogodę za oknem, to od razu mam więcej energii :)

    eM, SweetCherryPie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 21:24

    Anitka201, Carolline, easymum lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 21:24

  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 15:35

    Carolline lubi tę wiadomość

    8pdp47e.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SweetCherryPie wrote:
    Dziewczyny, mam wyniki Harmony! Zdrowy chłopiec. Wszyscy w rodzinie zapłakani... :D

    2lj2fma.jpg

    No to mamy :P jednego 100% chłopczyka, gratuluję!

    SweetCherryPie lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM wrote:
    SweetCherryPie świetne wieści!

    A ja właśnie wróciłam od gina :D maleństwu serducho puka 165razy na minutkę mocno skuliła się z prawej strony aż dziw że tak jej dobrze, bo taaaak skulona no masakra :P mam więcej leżeć na lewym boku :D niestety nie ma fotki i mierzenia :) no to takie 'hepi berzdej mi' :D bo dziś moje urodzinki :D

    Sto lat :) wspaniałych i kolorowych dalszych dni ciąży :)

    eM lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 21:22

    eM lubi tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SweetCherryPie wrote:
    Dziewczyny, mam wyniki Harmony! Zdrowy chłopiec. Wszyscy w rodzinie zapłakani... :D

    2lj2fma.jpg
    Ale radość na forum :-) kochana dbaj o siebie i tak się cieszę, że jest wszystko w porządku :-)
    Gratuluję synka :-)

  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    a gdzie te słonko?? bo u mnie szaro i buro od rana, tyle że ciepłoooo :)

    no co Ty u mnie ( śląsk) jest fantastyczna wiosenna pogoda, niebieściutkie niebo, pełne słoneczko, cieplutko, wszyscy sąsiedzi wyskoczyli z praniem na balkony, wiosna pełną gębą :) aż się buźka cieszy :)

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweet cherry pie- wspaniale wieści. Dobrze, ze zrobilas harmony :)

    eM wszystkiego najlepszego!

    Z wieczornym jedzeniem mam taki problem, ze ja musze o 23 wziac ostatnio luteine I siedze w zwiazky z tym a good I mdlosci narastaja ;)
    Tez staram sie nie dopuszczac do duzego glodu ale mam taki problem, ze na mnie zadne przekaski tylu jablki, banan, jogurt nie dzialaja. Musze zjesc cos konretnego a najlepiej zatyka mnie tylko obiad I chleb :/
    No Nic pojde za rada I postaram sie jesc codziennie o tych samych porach. Poszukam tez jakis przepisow dla kobiet w ciazy- moze beda bardziej wartosciowe I to mi pomoze...

    eM, SweetCherryPie lubią tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em wszystkiego najlepszego :-)

    eM lubi tę wiadomość

‹‹ 497 498 499 500 501 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ