Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • justysss Autorytet
    Postów: 343 526

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pytałam swojego lekarza o piersi bo i mnie też zmalaly i nie bolą, powiedział że wcale nie muszą boleć i być obrzmiale. ;)

    Magnolia3 lubi tę wiadomość

    Szymcio :)3jgxskjo9y0m1v90.png
    9vk503.jpg
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi zaczyna gorączka rosnąć. Na razie tylko 37,6 ale niestety tendencja wzrostowa. Oj, chyba zaliczę ponownie nocną pomoc lekarską :(

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Magnolia3 Autorytet
    Postów: 687 213

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze dziewczyny ze tu jestescie

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

    1usa8u69die0y60t.png
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 15:46

    8pdp47e.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia mnie od dawna już nie bolą piersi. Już nawet zapomniałam jaki to ból:D Nie stresuj się i nie czytaj głupot. Ja kiedyś mi coś dolegało (jeszcze przed ciążą) też wchodziłam na internet i czytałam te brednie. Według internetu powinnam mieć już 3 dzieci, raka i w ogóle to już nie powinnam żyć:D

    Lady Savage, Magnolia3, Carolline lubią tę wiadomość

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie nie ma sensu szukać po necie, bo tylko się wtedy człowiek niepotrzebnie nakręca =)

    Z tym odłączeniem internetu to trochę racji w tym jest, tyle ze wtedy nie miałybysmy dostępu do forum... wiec lepiej juz niech ten i internet sobie zostanie =)

    lady z tymi lodami to chyba już większość z nas przez to przechodziła... w życiu nie zjadłam tyle lodów w tych miesiącach, w sumie zwykle lody jadlam tylko latem i to też nie jakoś bardziej często, a teraz... mogłabym codziennie =)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2015, 17:58

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jem codziennie po minimum dwa lody. Właśnie! Muszę kupić, bo się skończyły:) To chyba taka moja jedyna zachcianka ciążowa, która nawet jak zostanie przez chwilę zaspokojona, to wraca jak bumerang w późniejszej porze dnia.

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypomnialyscie mi o lodach :D zaraz zjem sobie :) ja czwkoladocholiczka :D

    Magnolia jak masz odległy czas do wizyty to lepiej idz do lekarza, ja ba piersi nie zwracam szczególnej uwagi bo dziewczyny tu pisały ze rozmiar 2x wiekszy maja a ja dooiero teraz z miseczki C na D sie przerzucilam no i rano wieczorem fajnie jest a popołudniu już oklapniete sa i żyją wlasnyn zyciem :D

    Wiecie tak to będzie ba przełomie lipca sierpnia jak na początku, czytalysmy jak dziewczyny ze stycznia i lutego rodza a w wakacje spojrzymy co nas lada moment czeka na lipcowe :D a świeżo zafasolkowane beda zaglądaly na nasze ekscytacje :D

    Ależ żem rozsypanke napisala :D

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 21:30

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    Magnolia mnie od dawna już nie bolą piersi. Już nawet zapomniałam jaki to ból:D Nie stresuj się i nie czytaj głupot. Ja kiedyś mi coś dolegało (jeszcze przed ciążą) też wchodziłam na internet i czytałam te brednie. Według internetu powinnam mieć już 3 dzieci, raka i w ogóle to już nie powinnam żyć:D

    Mnie też już nie bolą piersi od bardzo dawna, a pamiętam jaki to był ból na początku ciąży, XD opowiadałam dziewczyną tutaj z resztą że ból był taki że nawet przy profesorach perfidnie sobie je masowała. A teraz mam spokój już dobre 2 miechy :P i żyjemy obydwa, więc Magnolia się nie stresuj

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka ja zrozumiałam hehe. Sama podczytywałam styczniówki, lutowe, a teraz marcowe i kwietniowe. Wniosek? Każda się boi porodu ale każda dała radę hehe
    W sierpniu, wrześniu my będziemy na podglądzie przez innych:)

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiak wrote:

    lady z tymi lodami to chyba już większość z nas przez to przechodziła... w życiu nie zjadłam tyle lodów w tych miesiącach, w sumie zwykle lody jadlam tylko latem i to też nie jakoś bardziej często, a teraz... mogłabym codziennie =)

    U mnie to bardzo dziwne że zjadałam lody orzechowe :P bo ich nie lubię, w sumie to nigdy nie jadłam XD, a teraz normalnie zjadłam pół pudełka, i kocham te uczucie zaspokojenia zachcianki, jest to nie do opisania :3

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    Ja jem codziennie po minimum dwa lody. Właśnie! Muszę kupić, bo się skończyły:) To chyba taka moja jedyna zachcianka ciążowa, która nawet jak zostanie przez chwilę zaspokojona, to wraca jak bumerang w późniejszej porze dnia.

    to moim bumerangiem są śledzie i pomidory

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 17:49

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    Staraczka ja zrozumiałam hehe. Sama podczytywałam styczniówki, lutowe, a teraz marcowe i kwietniowe. Wniosek? Każda się boi porodu ale każda dała radę hehe
    W sierpniu, wrześniu my będziemy na podglądzie przez innych:)
    Wniosek to faceci szowinisci moga wyciągnąć :D nie jestesmy słaba płcią :D

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Wniosek to faceci szowinisci moga wyciągnąć :D nie jestesmy słaba płcią :D

    Tak naprawdę jesteśmy tylko fizycznie słabsze:) No ale chyba nie ma takiej co się w ogóle nie boi porodu:D

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy87 wrote:
    Tak naprawdę jesteśmy tylko fizycznie słabsze:) No ale chyba nie ma takiej co się w ogóle nie boi porodu:D
    Zawsze są jakieś obawy, podejrzewam że nawet kobiety które rodzą na potęgę maja stres

  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie boję... jeszcze. :P Chwilowo wydaje mi się to tak odległe, że w ogóle o tym nie myślę.

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 15:46

    la_lenka, karolcia87, Lady Savage, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    8pdp47e.png
  • marlenak_me Autorytet
    Postów: 714 495

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrzcie jakie fajne

    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5185112485&reco_id=ef5479b1-d17f-11e4-a28b-fa163e1b0a15&ars_source=ars&ars_socket_id=30&ars_rule_id=201

    720fbe94f2.png
‹‹ 586 587 588 589 590 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ