Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • marlenak_me Autorytet
    Postów: 714 495

    Wysłany: 23 marca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka wrote:
    Ja też nie wierzę w uroki i nic nie będę wieszała. Nawet nie słyszałam o tych czerwonych kokardach.

    Zapisałam się dziś państwowo do ginekologa. Chodzę prywatnie, ale ceny badań dobijają. W każdym bądź razie mam zaplanowane USG "już" na 06.05. :D


    Nie no nie wierzę, w poradni K w ciąży trzeba czekać pólora miesiąc na USG?? i po co my płacimy takie wysokie składki zdrowotne???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2015, 16:54

    720fbe94f2.png
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 17:49

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka wrote:
    Właśnie zobaczyłam, ze pojawiły się już grudniówki ;)
    Ledwo listopadowe sie rozkrecily hehe szook jak cxas zapindala

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

  • Magnolia3 Autorytet
    Postów: 687 213

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zwariuje zaraz, wczoraj przestaly mbie bolec piersi i sa mieciutkie, cale obrzmienie opadlo.Tak nagle i poprostu.Jestem przerazona.Mam biec do lekarza?

    1usa8u69die0y60t.png
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 17:49

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • Magnolia3 Autorytet
    Postów: 687 213

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam, delikatnie czasem pobolewa mnie brzuch, mam normalne mdlosci, rano zerwalo mnie jak zwykle.

    1usa8u69die0y60t.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:


    Lady czemu bez chrzcin? Dajezz na przyszlosc wolny wybór dziecku?

    Bo nie wierzę w boga

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka wrote:
    Właśnie zobaczyłam, ze pojawiły się już grudniówki ;)

    faktycznie są już grudniówki:) jejku jak to szybko leci :) nim się obejrzymy pojawia się majówki a to już będzie nasza pora :)

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 17:49

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie na co mnie zachcianka złapała dziś... na lody... i to nie na byle jakie, tylko orzechowe, podkreślę nie bakaliowe, tylko orzechowe :) właśnie zaspokajam zachciankę, pyszne :3

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia3 wrote:
    Dziewczyny zwariuje zaraz, wczoraj przestaly mbie bolec piersi i sa mieciutkie, cale obrzmienie opadlo.Tak nagle i poprostu.Jestem przerazona.Mam biec do lekarza?

    Magnolia mnie przestały piersi boleć mniej więcej w 10 tygodniu ciąży, teraz czasem są tylko wrażliwe sutki, ale rzadko. Też są miękkie, ale jak widzisz jest w miarę ok tak więc nie musi to być jakiś straszny objaw. Jeśli nic innego się nie dzieje, nie masz jakiś plamień czy coś to naprawdę nie powinien to być niepokojący objaw

  • Magnolia3 Autorytet
    Postów: 687 213

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram sie nie wkrecac, a jednoczesnie cykam sie ze cos jest nie tak. Jesli do jutra piersi sie zmniejsza jeszcze batdziej to polece do lekarza.Naczytalam sie źe jak piersi opadna to juz koniec.

    1usa8u69die0y60t.png
  • SweetCherryPie Ekspertka
    Postów: 190 442

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia3 - kobietom na czas ciąży powinno się odłączyć internet :D

    Kasiarzynka, MadziaRatMed, Lady Savage, la_lenka, Lilla My, karolcia87, 4me, Carolline, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    in8vzdb.png
  • Magnolia3 Autorytet
    Postów: 687 213

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt.

    1usa8u69die0y60t.png
  • kasig Autorytet
    Postów: 987 606

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SweetCherryPie wrote:
    Magnolia3 - kobietom na czas ciąży powinno się odłączyć internet :D

    święta prawda :)

  • Magnolia3 Autorytet
    Postów: 687 213

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeby tak mozna bylo miec w domu usg i sobie sprawdzac w kryzysowych sytuacjach czy dzidzia ma sie dobrze.

    1usa8u69die0y60t.png
  • Magnolia3 Autorytet
    Postów: 687 213

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeby chociaz dal mi mocnego kopniaka...a tu narazie nic.

    1usa8u69die0y60t.png
  • SweetCherryPie Ekspertka
    Postów: 190 442

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, jesteś w 13 tygodniu ciąży, dzidziuś bezpiecznie pływa sobie w wodach płodowych i ma jeszcze ogrom miejsca. Stres i zamartwianie się na pewno dobrze na niego nie wpływają :(

    Magnolia3 lubi tę wiadomość

    in8vzdb.png
  • Magnolia3 Autorytet
    Postów: 687 213

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SwwetCherry oby bylo jak mowisz.Tez tak mysle ze jaj do tej pory wszystko bylo ok. to juz powinno byc dobrze.

    1usa8u69die0y60t.png
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 15:46

    8pdp47e.png
‹‹ 585 586 587 588 589 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ