Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • MadziaRatMed Autorytet
    Postów: 927 404

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    dobra dziewczyny ja idę trochę poleżeć ,zaczekam na męża i pogadamy ustalimy wspólnie czy pojechać na ip , chyba jeżeli jest onfekcja to się nie rozkeci przez tydzień ? ja zwariowałam przez tego jebnietego lekarza , moze rzeczywiscie jest wszystko ok a ja jestem klebkiem nerwow , czekam na odp kolezanki czy jej wmawial infekcje

    możesz kupić sobie http://www.doz.pl/apteka/p109012-GINEintima_test_pH_1_szt i sprawdzić w domu czy masz infekcje, nigdy tego nie próbowałam, no ale ph to ph :)

    relgio4pxlxziakh.png
  • aldonaa Autorytet
    Postów: 1459 1976

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 16:12

    l22nhdge5b933eoh.png
  • AniaM Autorytet
    Postów: 848 340

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chwale sobie spodnie ciązowe z firmy NEXT Mama używane kupiłam za 15 zł i sa nie do zdarcia i fajne bo z takim niskim pasem mega wygodne

    f2w3dqk3snfrllcm.png

    9aaed3c0a9.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na markowe mi jednak szkoda kasy. Bo akurat mam w czym chodzić i jakbym sie uparla to do porodu dam rade (zrzucilam trochę kilo przed ciążą i mam ciuchy w większym rozmiarze). Po prostu mam zachciewajke na ciuch który będzie trochę eksponował brzuszek.
    Coś mi się marzy takiego z panelem, ala jeansowe, udajace spodnie - żeby można założyć obcisly sweterek i nie świecić gołym tyłkiem :P

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    On mi na każdej wizycie pierdzieli że mam infekcje , jak miałam ciąże pozamaciczną i wyszłam ze szpitala a dalej mnie bolał jajnik to w sumie jemu zawdzięczam że odkrył guza ale też oznajmił o infekcji , jak pojechałam do szpitala na operację i miałam tyle badań żaden lekarz nie wspomniał o infekcji , zaczekam aż znajoma się pojawi na fb zapytam czy jej też wmawiał infekcję bo ona na początku ciąży weszła prywatnie on wypisał jej wszystkie możliwe badania i po chwili wyszła , lekarza zmieniła i mi też polecała zmianę .

    Już od początku był problem, było mi przykro jak chwaliłyście się ile mierzą maluchy i jakie tętno mają a ja byłam w czarnej dupie bo bez żadnych informacji

    Staraczka, jak on ciagle mowi wszystkim o infekcji to co się dzieje, jak dziewczyna przychodzi do niego naprawde z infekcją??, ze jest w ciąży? absur!

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 17:50

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kucykowa no kiepska sytuacja, ale uwazam ze Twój mąż powinien też pokazać dzieciaków kto rządzi u Was w domu i himery może sobie stroić u mamusi...
    Tym bardziej jeśli tata w Jego oczach nie ma autorytetu... nie jestem absolutnie za biciem dzieci, ale jakby podniósł rękę na Twoje męża czy na Ciebie (tym bardziej) uważam, ze dzieciak powinien dostać od ojca w tylek skoro nic inne nie działa...
    Na pewno byłby w takim szoku, ze móże następnym razem by się zastanowił...

    a jak będzie się wyzalal matce, ze dostał od taty to Twój mąż powinien powiedzieć jaka jest sytuacja i, ze sobie tego nie życzy, a skoro Ona buntuje dziecko to bym Ja w ogole olala...

    Kucykowa lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam - o ile gdzieś w pobliżu macie, bo wiem, że nie w każdym mieście jest- H&M Mama:http://www.hm.com/pl/product/26720?article=26720-A
    niezła cena a jakość naprawdę spoko :) i co jakiś czas robią przeceny więc można uchwycić taniej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 14:41

  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kupilam jeansy ciążowe na zwykłym bazarku... dalam za nie jakieś 65 zl i musze powiedzieć, ze tez na prawdę jestem zadowolona =)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • marlenak_me Autorytet
    Postów: 714 495

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz sie wkurzylam na h&m, byłąm w silesi- nie ma dzialu mama- to samo w galerii kazimierz, ale za to moja soiostra kupiła fajne leginsy asos maternity (z allegro za 30 zl bo miały małą wade- dziurke na pasku)

    720fbe94f2.png
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alutka wrote:
    A ja polecam - o ile gdzieś w pobliżu macie, bo wiem, że nie w każdym mieście jest- H&M Mama:http://www.hm.com/pl/product/26720?article=26720-A
    niezła cena a jakość naprawdę spoko :) i co jakiś czas robią przeceny więc można uchwycić taniej :)

    tez je upatrzylam:)

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kucykowa juz pisalas kiedys o tym dziecku, ja nic nie doradze niewiem jak bym sie zachowała.

    Dziewczyny byla u mnie koleżanka, lekarz tez wmawial jej infekcje pochwy :/
    Troche mi nagadala ze wcześniej mialam go zmienic i powiedziala ze musze jechac na ip bo skoro nie mam w karcie ciazy dzisiejszej wizyty wpisanej a nie daj boze dziecko mialo slabe tętno to zadnego dowodu nie mam na to ze wizyta dzisiaj byla, jestem przerażona czekam na męża i jade na szpital najwyższej mnie poloza trudno ale bede walczyc o te dziecko, jest 15 a ja nic nie jadłam dzisiaj nie moge sie zmusic nawet :/

    Z morfologii moje pHA to 4 lub 5

    Ja nie kupowałam leginsow ciazowych, dostalm spodnie dresowe mają dobry material i były wyprane, sa takie dresowe ale nie nosilam jeszcze bo są przewiewne wiec zimno mi w nich by bylo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 15:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marlenak_me wrote:
    ja juz sie wkurzylam na h&m, byłąm w silesi- nie ma dzialu mama- to samo w galerii kazimierz, ale za to moja soiostra kupiła fajne leginsy asos maternity (z allegro za 30 zl bo miały małą wade- dziurke na pasku)


    no w 3city na kilkanaście sklepów kolekcja dla mamusiek jest w jednym niestety :(

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Le_lenka ja kupilam takie niby jeansowe na allegro ale szczerze nic o nich nie powiem bo nie mialam ich jeszcze ani razu. Ogolnie nie sa zle ale nie podobaja mi sie na mnie. I tym sposobem przekonalam sie po raz ktorys, ze j sie do zakupow internetowych nie nadaje....
    W tym tygodniu mam zamiar udac sie do H&M mama i C&A- juz wole dolozyc bo na te getry kupujac dwie rozne pary na allegro i tak stracilam 60 zl :/

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • la_lenka Autorytet
    Postów: 4802 2697

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu mnóstwo kupuje przez internet, bo przy moim rozmiarze to stacjonarnie nic fajnego nie ma.
    W przyszłą środę mam wyjazd do endokrynologa i chciałam na niego sobie coś zamówić, żeby wyglądać bardziej ciążowo. :P Ale nic, popatrzę jeszcze i najwyżej pojadę w normalnych spodniach zapietych na gumeczke, pod dłuższą bluzka nie będzie widać :P

    Córeczka <3
    kYd4p2.png
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 21:32

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • marlenak_me Autorytet
    Postów: 714 495

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/s04696-asos-maternity-leginsy-imitujace-jeans-z-gu-i5115351636.html

    to moje spodenki, o ktorych mówilam, a ten sprzedawca ma wiele rzeczy asos maternity za ułamek ceny :)

    720fbe94f2.png
  • marlenak_me Autorytet
    Postów: 714 495

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale faktycznie czasem lepiej odło,życ kase i kupic cos dobrego, bo w c&a kupilam bardzo grube fajne jeansy paskiem tylko za 109 zl(inne rzeczy tam są brzydkie jak na mój gust:)

    720fbe94f2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero pojade ok 18 poki co patrze o co chodzi z ta ciaza patologiczna i rozkiminiam czemu nie wpisal dzisiejszej wizyty

  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka u nas chyba ciążowe można spotkać w galerii karkonoskiej i coś kojarzę, że mają w mini maxi, ale nie jestem pewna. Sama bym chętnie przeszła się do jakiegoś sklepu z takimi rzeczami, więc jak coś gdzieś zobaczysz to daj znać.

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
‹‹ 604 605 606 607 608 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ