Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrześniówki 2015
Odpowiedz

Wrześniówki 2015

Oceń ten wątek:
  • SweetCherryPie Ekspertka
    Postów: 190 442

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anima wrote:
    me, ale to jutro. Poki co dzisiaj relaksuje sie na warsztatach bezpieczny maluch :-)

    Anima jesteś z Wawy? Ja też się wybieram dziś na bezpiecznego malucha :D

    in8vzdb.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez uważam, ze nie ma to znaczenia skromny, czy nie skromny... dla Was to będzie najważniejszy dzień i tak jak pisałam wcześniej z najważniejszym gościem na świecie... waszym maleństwem =)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 13:57

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marlenak_me wrote:
    chyba już wszyscy znają płeć, tylko nie ja :/ a wizyta dopiero 14go kwietnia
    ja nie znam i poznam dopiero w maju nie płacz :)))

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SweetCherryPie wrote:
    Anima jesteś z Wawy? Ja też się wybieram dziś na bezpiecznego malucha :D


    Tak ;-)
    Pewnie nie tylko my dwie bedziemy z forum ;-) Ciekawe czy Dzuls bedzie tez. Bede wypatrywac malych brzuszkow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mialam miec usg dopiero w 22 tc, czylo praktycznoe dwa miechy musze czekac. Ale postanowilam , ze ppdaruje sobie prezent urodzinowy w kwietniu i wybiore sie na usg 22 kwietnia by poznac plec :-D

  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak piszecie o ślubach to i ja sie pochwale :)
    skromny bez wesela tylko z uroczystym obiadem 20 wrzesnia 2014 i teraz licze ze dzidzus zrobi prezent na rocznice :P


    https://www.youtube.com/watch?v=MIu0AxJKxCY

    agatka196, chabasse, Gusiak, Kasiarzynka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w smyku jest 20% na wszystkie ubranka. Eh poszalalabym, a dwa dni temu kupilam u nich sliczne mini czapeczki z motywem myszki miki :-) Ciagle sie nie wybralam do Pepco ,ale jak juz pojde to wykupie pol sklepu :-)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anima wrote:
    w smyku jest 20% na wszystkie ubranka. Eh poszalalabym, a dwa dni temu kupilam u nich sliczne mini czapeczki z motywem myszki miki :-) Ciagle sie nie wybralam do Pepco ,ale jak juz pojde to wykupie pol sklepu :-)
    ja tez kupilam w symku czapeczki a w pepco pare body i spodenki:)

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    otworzyli tez hm online i kurcze takie cudownosci sa:)

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • AniaM Autorytet
    Postów: 848 340

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anima wrote:
    ja tez mialam miec usg dopiero w 22 tc, czylo praktycznoe dwa miechy musze czekac. Ale postanowilam , ze ppdaruje sobie prezent urodzinowy w kwietniu i wybiore sie na usg 22 kwietnia by poznac plec :-D

    22 kwietniaasz urodziny? Ja też w ten dzień planuje sobie zrobić prezent w postaci 3d Bobaska na moje 29 urodziny :)

    f2w3dqk3snfrllcm.png

    9aaed3c0a9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaM wrote:
    22 kwietniaasz urodziny? Ja też w ten dzień planuje sobie zrobić prezent w postaci 3d Bobaska na moje 29 urodziny :)

    Heh to super. Dokladnie 22. Mam nadzieje ze nasze prezenty sie udadza. Ba jestem tego pewna :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SweetCherryPie wrote:
    Anima jesteś z Wawy? Ja też się wybieram dziś na bezpiecznego malucha :D


    A jestes z Bielan ( o ile dobrze pamietam)?? Cale zycie mieszkalam nieopodal AWF-u ;-)

    Dżuls lubi tę wiadomość

  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anima wrote:
    Heh to super. Dokladnie 22. Mam nadzieje ze nasze prezenty sie udadza. Ba jestem tego pewna :-)
    a ja 28 :P

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    same byczki :-) PannaB zapraszam na wspolne usg prezentowe 22.

  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 27 marca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 15:49

    8pdp47e.png
  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 27 marca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 15:49

    8pdp47e.png
  • SweetCherryPie Ekspertka
    Postów: 190 442

    Wysłany: 27 marca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anima wrote:
    A jestes z Bielan ( o ile dobrze pamietam)?? Cale zycie mieszkalam nieopodal AWF-u ;-)

    kiedyś mieszkałam na ul. Wrzeciono :P teraz na Sokratesa :P

    in8vzdb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzuls a mi sie ubsduralo ze jestes z Lomianek :-)

  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 27 marca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 15:49

    8pdp47e.png
  • Gusiak Autorytet
    Postów: 2544 1478

    Wysłany: 27 marca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaB wrote:
    tak piszecie o ślubach to i ja sie pochwale :)
    skromny bez wesela tylko z uroczystym obiadem 20 wrzesnia 2014 i teraz licze ze dzidzus zrobi prezent na rocznice :P


    https://www.youtube.com/watch?v=MIu0AxJKxCY


    Śliczny filmik... =)
    Dziewczyny jak macie takie pamiątki ze swoich dni to wrzucajcie =)

    qb3c9vvjejpwrdmi.png

    https://www.maluchy.pl/sl-70344.png
‹‹ 626 627 628 629 630 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ