Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zafasolkowane z grupy Starania o maluszka OF
Odpowiedz

Zafasolkowane z grupy Starania o maluszka OF

Oceń ten wątek:
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 8 września 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2eyeys3.jpg

    Hello, chcialam sie tylko pochwalic moim 9 mm babelkiem, ktorego serduszko bije 130 razy na minute!
    Podczytuje Was!!
    Caluje, pozdrawiam i trzymam kciuki za Was mocno, mocno!!!:-*

    Nats, Duśka;), Bella_Bella, sandrula, WaldhauzerM, Evelin, Caro, Sylwia91, Anula1986 lubią tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 8 września 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska Jeszcze kiedyś będzie pięknie. Zobaczysz <3 trzymam za Ciebie kciuki kochana.
    Loko Piękny maluch! Gratuluję.
    Sylwia powodzenia na wizycie! Daj znać koniecznie co i jak.
    Ja dzisiaj też mam wizytę. Mam nadzieję,ze lekarz potwierdzi dzisiaj płeć no i, że wszystko ok. Serduszko pięknie puka także wierze, ze Babelek zdrowo rośnie :-)
    Pozdrawiam Was wszystkie!

    Lokokoko, Sylwia91 lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 8 września 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Widzę, że dziś jakiś wizytowy dzień :) My mamy na 16:30 ;)
    Sylwia wszystko bedzie dobrze zobaczysz ;*

    Nats, Sylwia91, Evelin lubią tę wiadomość

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 8 września 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamuśki!
    Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty! <3

    My czekamy, wizyta 14.09 na wymaz na czystość po lekach a 21.09 prenatalno-połówkowe :D

    No i zaczynamy juz powoli rozglądać się za wyprawka :)

    Tuliska, Kimi, cherry pamiętamy o Was i czekamy na Wasz wielki powrót! <3

    Evelin lubi tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 8 września 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrula Ja mam połówkowe 19 :D

    sandrula, Evelin lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 8 września 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Sandrula Ja mam połówkowe 19 :D

    Faaajniee, bedziesz już wszystko wiedziec :D ale ja jakoś jestem spokojna :p przed prenatalnymi w 1 trymestrze jakos bardziej sie stresowalam :p

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Duśka;) Autorytet
    Postów: 885 1035

    Wysłany: 8 września 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluchajce normalnie wyjde zaraz z siebie... Poszlam na wizyte, ktora jeszcze wczoraj byla potwierdzana u mojego gin a tu sie okazuje ze Panie z recepcji zapisaly mnie pomimo tego ze szedl na urlop od pobiedzialku... I nie widza problemu w tym ze wraca dopiero w pazdzierniku a ja zostane na tyle tygodbi bez kontroli...
    Nie wiem co mam zrobic bo szczeze boje sie bo prawie 2 miesiace nie mialabym robionych zadnych badan...

    Olgierd 04.12.16 - 55cm i 3865g <3
    24.01.2017r - 5500g i 60 cm <3
    07.02.2017r.- 5800g i 62cm XD
    04.03.2017r. - 6300g i 67cm :P
    21.03.17 6600g i 70cm XD
    07.04.17 7kg i 71cm <3 09.05.17- 8kg i 73cm :D
    relgg7rfs0712hy9.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 8 września 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    Sluchajce normalnie wyjde zaraz z siebie... Poszlam na wizyte, ktora jeszcze wczoraj byla potwierdzana u mojego gin a tu sie okazuje ze Panie z recepcji zapisaly mnie pomimo tego ze szedl na urlop od pobiedzialku... I nie widza problemu w tym ze wraca dopiero w pazdzierniku a ja zostane na tyle tygodbi bez kontroli...
    Nie wiem co mam zrobic bo szczeze boje sie bo prawie 2 miesiace nie mialabym robionych zadnych badan...

    No faktycznie można sie wkur...
    A inny gin ?

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 8 września 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    2eyeys3.jpg

    Hello, chcialam sie tylko pochwalic moim 9 mm babelkiem, ktorego serduszko bije 130 razy na minute!
    Podczytuje Was!!
    Caluje, pozdrawiam i trzymam kciuki za Was mocno, mocno!!!:-*

    <3

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 8 września 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duśka;) wrote:
    Sluchajce normalnie wyjde zaraz z siebie... Poszlam na wizyte, ktora jeszcze wczoraj byla potwierdzana u mojego gin a tu sie okazuje ze Panie z recepcji zapisaly mnie pomimo tego ze szedl na urlop od pobiedzialku... I nie widza problemu w tym ze wraca dopiero w pazdzierniku a ja zostane na tyle tygodbi bez kontroli...
    Nie wiem co mam zrobic bo szczeze boje sie bo prawie 2 miesiace nie mialabym robionych zadnych badan...

    Też uważam, że inny ginekolog, tak kontrolnie chociaż.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 8 września 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, co stosujecie na brzuszek i uda żeby uniknąć rozstępów? I kiedy zaczęłyście stosować? :)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 8 września 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Kobietki, co stosujecie na brzuszek i uda żeby uniknąć rozstępów? I kiedy zaczęłyście stosować? :)

    Ja kupiłam jakoś na poczatku drugirgo trymestru i w aptece Pani poleciła mi balsam z Gerbera ;) pierwszy raz o takim slyszalam ale wzięłam :D na razie nie ma zadnych ale dopiero brzuch zaczyna rosnąć więc zobaczymy potem czy skuteczny :p

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 8 września 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella dobry jest Palmers sama używam i likwiduje także te które już są.. A ma w sobie olej ze słodkich migdałów.. Znajdziesz w Rossmannie w pudelku podłużnym.. Teraz z kartą rossnę jest na niego rabat. Jest też w Rossmannie ramka do zrobienia odlewu gipsowego stopek dzidzi za 19 zł też z tą kartą.. Polecam

    Polecam również rejestrację w klubie maluszka hipp bebilon bebiko bebiklub bobovita enfamil Nivea baby pampers..czy coś jeszcze nie pamiętam ale na tych stronach za rejestrację przysłają prezenty dla maluszka.

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 8 września 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waldi jesteś moim mistrzem w wyszukiwaniu stron gdzie przesyłają próbki <3 btw napisałam do Ciebie na priv z zapytaniem odnośnie endometriozy- odpisz tam kiedyś jak będziesz miała czas i siłę :) nie ma pospiechu jakby co bo to tylko moja ciekawosc :)

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 8 września 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agrafka dzięki za info.. Sory kochana.. Jeszcze dziś zajrzę i odpiszę.

    I nie ma za co.. Jak mi się co przypomni ciekawego to skrobnę..

    A w netto od poniedziałku za 34.99 będzie fajny kocyk ładnie zapakowany dla dzidzi.. Dwustronny.. Później foto wrzucę..

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 8 września 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy się po wizycie. Malutka waży 2100 około :) jej nóżka jest tygodniowo dłuższa o 2.5 tygodnia! Mam nadzieję że nie będzie jakaś wielka, bo ostatnio była wagowo o tydzień do tyłu. Ja przytyłam dokładnie tyle co Basia przez 5 tygodni. Z szyjką źle, mam leżeć ale nie kategorycznie i bezwzględnie. Jak najwięcej po prostu. Od 3 października mam być spokojna w razie W. Wizyta 29 września, a 11 października zdjęcie pessara.

    Gratuluję lokokoko <3

    Dawajcie znać jak reszta wizyt!

    Dusia.. Szkoda słów :/

    sandrula, Nats, bita_smietana lubią tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 8 września 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na rozstępy mam też Palmers ale zapominam go używać heheh w każdym razie nie mam ani jednego narazie oby tak zostało.

    bita_smietana lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 8 września 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Bella dobry jest Palmers sama używam i likwiduje także te które już są.. A ma w sobie olej ze słodkich migdałów.. Znajdziesz w Rossmannie w pudelku podłużnym.. Teraz z kartą rossnę jest na niego rabat. Jest też w Rossmannie ramka do zrobienia odlewu gipsowego stopek dzidzi za 19 zł też z tą kartą.. Polecam

    Polecam również rejestrację w klubie maluszka hipp bebilon bebiko bebiklub bobovita enfamil Nivea baby pampers..czy coś jeszcze nie pamiętam ale na tych stronach za rejestrację przysłają prezenty dla maluszka.

    Ale super :) A jak założyć tą kartę rossnę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 20:43

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 8 września 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia Jeszcze tylko niecały miesiąc. Będzie dobrze i szyjka wytrzyma.
    No to już kawałek kobiety z tej Twojej Basi :-)

    U mnie po wizycie. Wszystko jak najlepiej. Lekarz potwierdził płeć z prenatalnych i wiadomo, ze już praktycznie na 100 % będzie dziewczynka :) bardzo się cieszymy chociaż tak naprawdę płeć nam była obojętna :-)

    bita_smietana, sandrula, Sylwia91 lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 8 września 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia nooo czyli ogólnie lepiej niż myślałaś :) dacie radę :)

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ