Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zafasolkowane z grupy Starania o maluszka OF
Odpowiedz

Zafasolkowane z grupy Starania o maluszka OF

Oceń ten wątek:
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    <3
    No właśnie się zastanawiam. Na kiedy radzicie?

    Anula, chyba zrobię w poniedziałek.


    Ok 6/7 tygodnia..

    MrsMi lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • foxylady Autorytet
    Postów: 483 332

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    <3
    No właśnie się zastanawiam. Na kiedy radzicie?

    Anula, chyba zrobię w poniedziałek.

    Ja robiłam pierwsze usg około 7 tygodnia, czekałam do pierwszej wizyty na serduszko, żeby się niepotrzebnie nie zamartwiać :)

    tutaj masz kalkulator przyrostu bety https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html nawet jak zrobisz betę dopiero w poniedziałek to Ci obliczy czy masz prawidłowy przyrost :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2016, 15:20

    Nikoludek <3
    27.12.2016 r., 4180g
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Waldi <3 <3
    Odpoczywaj moja Droga!

    Byłam odebrać betę - 99,32. Nie wiem kiedy teraz ja powtórzyć, bo dzisiaj czwartek.
    super :)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7-8 tydzien wtedy bobo pokaże już serducho :D

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro ale się cieszę!! :) gratulacje! :* no i witamy :*

    Caro lubi tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Anula1986 Autorytet
    Postów: 1692 914

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szuflada, jak tam po wizycie? :)


    xnw4lhb8dt2ans8c.png
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kochane, wróciłam. widzicie zdjęcie? :)
    ogólnie chyba wszystko ok. kręcił się jak bąk ten mój dzieciak :) bardzo ruchliwy. cały opis usg dostałam tylko nigdzie nie moge znaleźć norm. a cały maluszek ma sześć centymetrów :)

    Kim87, Nats, Caro, Sylwia91, WaldhauzerM, Allmita lubią tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    cześć kochane, wróciłam. widzicie zdjęcie? :)
    ogólnie chyba wszystko ok. kręcił się jak bąk ten mój dzieciak :) bardzo ruchliwy. cały opis usg dostałam tylko nigdzie nie moge znaleźć norm. a cały maluszek ma sześć centymetrów :)
    cudowny <3

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Anula1986 Autorytet
    Postów: 1692 914

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    cześć kochane, wróciłam. widzicie zdjęcie? :)
    ogólnie chyba wszystko ok. kręcił się jak bąk ten mój dzieciak :) bardzo ruchliwy. cały opis usg dostałam tylko nigdzie nie moge znaleźć norm. a cały maluszek ma sześć centymetrów :)

    No i super! Świetne wiadomości :)
    Aaa, maluszek nie spał i się ruszał :D Skądś to znam ;) Fajnie to widać na monitorze :D A lekarz coś burknął co do płci, jakieś podejrzenia? :)
    Mi właśnie przyszły wyniki testu papp-a i jestem z nich bardzo zadowolona :) Ufff, ulga :)


    xnw4lhb8dt2ans8c.png
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula1986 wrote:
    No i super! Świetne wiadomości :)
    Aaa, maluszek nie spał i się ruszał :D Skądś to znam ;) Fajnie to widać na monitorze :D A lekarz coś burknął co do płci, jakieś podejrzenia? :)
    Mi właśnie przyszły wyniki testu papp-a i jestem z nich bardzo zadowolona :) Ufff, ulga :)
    o płci tylko tyle, że będzie widoczna w dwudziestym tygodniu na połówkowym. pewnie gdybym była prywatnie wiedziałabym wcześniej

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to poczekam ze dwa tygodnie na wizytę, żeby na spokojnie to zrobić. Przemyśle zresztą jeszcze to, bo ogólnie Małż oszalał.. :-D Biega skacze, kwiaty przyniósł, na rękach mnie nosi ;-)

    Szuflada, piękne zdjęcie <3

    Nats, Kim87, Sylwia91, sandrula, WaldhauzerM, Duśka;) lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Anula1986 Autorytet
    Postów: 1692 914

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    o płci tylko tyle, że będzie widoczna w dwudziestym tygodniu na połówkowym. pewnie gdybym była prywatnie wiedziałabym wcześniej
    Niekoniecznie też widoczna, bo dzieciątko może ukazać swoje sexowne pośladki i w gruncie rzeczy dalej nic nie będzie wiadomo ;) Jeju jak mnie kuje prawa strona macicy.


    xnw4lhb8dt2ans8c.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    No to poczekam ze dwa tygodnie na wizytę, żeby na spokojnie to zrobić. Przemyśle zresztą jeszcze to, bo ogólnie Małż oszalał.. :-D Biega skacze, kwiaty przyniósł, na rękach mnie nosi ;-)

    Szuflada, piękne zdjęcie <3

    Ale ci fajnie moj to przez pare dni chodzil zamyslony:)
    A teraz to chodzi z głową podniesioną :)

    Caro lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do tej pory łzy w oczach mam...bo on się tak pięknie ruszał...:) i tak pięknie dupką wypinał do nas :D

    Nats, WaldhauzerM lubią tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szuflada zdjęcie super <3 już się nie mogę doczekać kiedy jak będę mieć takie zdjęcie :))
    Jutro mam wizytę. Trzymajcie kciuki bardzo proszę :)

    szuflada, WaldhauzerM lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szuflada piękna fotka :*

    Caro czy ja dobrze widzę?! Gratulacje kochana!! :* <3


    Ja już z pessarem. Nawet nie bolało :)

    Caro lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szuflatka maluch piekny az lza w oku sie kreci jak widzi sie takie maleństwo.

    Caro dziewczyny mają racje ja się za bardzo pospieszylam i poszlam wcześniej i tylko dostałam suplementy dla kobiet w ciąży i zrobila zdj ale przez brzuch jedynie co bylo widac to kropunie malusienka strasznie. A teraz to się morduje zeby wytrzymac dwa tyg do kolejnek wizyty ,ale teraz serduszko moze bedzie widac.

    Nats czekam z niecierpliwością na twoja wizytę ,oczywiście proszę o.szczegóły wizyty:)

    Sylwia tez nie mogłam uwierzyć a jak w końcu doszło do mnie to az łzy ze szczęścia poszly ze naszej Caro się udało:)
    Opowiadaj sylwus co u ciebie :*

    Nats lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jestem z założonym pessarem już. Dostałam czopki jakieś przeciw infekcjom i grzybicy w razie czego. No i mam się oszczędzać :) właśnie się zbieramy do naszego księdza zaprzyjaźnionego na meczyk! Basia też kibicuje :) potem wam wyślę fotkę :*

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo sywlus ale sie cieszę ze u ciebie dobrze, ta twoja basia to taka nasza pociecha i najstarsza ...oj bedzie e kuzynów uczyć wszystkiego:)
    Czekam na zdj :*

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Szuflatka maluch piekny az lza w oku sie kreci jak widzi sie takie maleństwo.

    Caro dziewczyny mają racje ja się za bardzo pospieszylam i poszlam wcześniej i tylko dostałam suplementy dla kobiet w ciąży i zrobila zdj ale przez brzuch jedynie co bylo widac to kropunie malusienka strasznie. A teraz to się morduje zeby wytrzymac dwa tyg do kolejnek wizyty ,ale teraz serduszko moze bedzie widac.

    Nats czekam z niecierpliwością na twoja wizytę ,oczywiście proszę o.szczegóły wizyty:)

    Sylwia tez nie mogłam uwierzyć a jak w końcu doszło do mnie to az łzy ze szczęścia poszly ze naszej Caro się udało:)
    Opowiadaj sylwus co u ciebie :*


    KlaudyŚ <3 <3
    Poczekam, poczekam. Jakoś sobie pójdę w 6/7. Ogólnie będziemy jakoś "wspólnie" rodzić <3

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ