X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zakupy dla naszych maluszkow.
Odpowiedz

Zakupy dla naszych maluszkow.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W spacerowce moja Zojka jeszcze nie jeździła choć juz sie do tego przymierzam zeby sprawdzić może w niej nie bedzie wyla jak syrena ;) ogólnie rozkłada sie praktycznie na płasko :) wkladalismy po zakupie wózka dwulatka sąsiadki zeby sprawdzić ile czasu nam wozek posłuży zmieścił sie :D i wyglądał na zadowolonego :)

  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_tina wrote:
    Dziewczyny chcialam napisac, jako ze juz ostro uzywamy wozka, nawet jestem juz po przeprawie samotnej samochodem, ze jestem zachwycona wozkiem camarelo carera. Bardzo latwo i lekko sie go prowadzi, super zwrotny, w obsludze prosty ze az jestem w szoku, lekki! A duza gondola miesci Maluszka i wszystkie bibeloty ktore zabieram ze soba gdziekolwiek. Takze szczerze polecam, jesli ktos poszukuje a ma okazje go zobaczyc to zachecam:)

    Dzieki za info :) ja przymierzam sie do kupna tego wozka,bo na zywo wydawal sie ok :)

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja sie pochwale naszym zapasami aczkolwiek nie jest to duzo:)
    Teraz bede za 2 tyg. na wielkich zakupkach to sie dokupi co nieco :)



    Kurcze jak wstawic zdjecie??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2014, 19:35

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaszczurka wrote:
    To i ja sie pochwale naszym zapasami aczkolwiek nie jest to duzo:)
    Teraz bede za 2 tyg. na wielkich zakupkach to sie dokupi co nieco :)



    Kurcze jak wstawic zdjecie??

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/dodawanie-zdjec,2059.html

    jaszczurka lubi tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://imageshack.com/a/img843/5520/b829i.jpg

    Moja skromna kolekcja ::)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2014, 22:22

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea tina dziękować za linka :)
    Już znalazłam w necie inna stronkę :)

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • andzia115a Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od prawie miesiąca testuje Laktator Lovi Prolactis wcześniej miałam inny laktator dośc znanej firmy jednak ten znacznej lepiej mi odpowiada. Firma Lovi przemyślała go moim zdaniem świetnie bo odciąganie nim jest szybkie i bezbolesne a na tym najbardziej zalezy kazdej mamie. Ssanie laktatora jest dwufazowe nasladujące ssanie dziecka ma regulacje mocy ssania. Ma wyświetlacz na którym wyświetla sie czas odciągania, można sobie ustawić alarm przypominający o odciąganiu. W zestawie laktator ręczny który czasem też jest potrzebny. Polecam na pewno kolejny raz wybrałabym ten laktator :)

  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    andzia115a wrote:
    Od prawie miesiąca testuje Laktator Lovi Prolactis wcześniej miałam inny laktator dośc znanej firmy jednak ten znacznej lepiej mi odpowiada. Firma Lovi przemyślała go moim zdaniem świetnie bo odciąganie nim jest szybkie i bezbolesne a na tym najbardziej zalezy kazdej mamie. Ssanie laktatora jest dwufazowe nasladujące ssanie dziecka ma regulacje mocy ssania. Ma wyświetlacz na którym wyświetla sie czas odciągania, można sobie ustawić alarm przypominający o odciąganiu. W zestawie laktator ręczny który czasem też jest potrzebny. Polecam na pewno kolejny raz wybrałabym ten laktator :)


    andzia podaj prosze link do tego:):)czy to jest elektryczny??

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam do sprzedania wozeczek - moze ktos bedzie zainteresowany

    http://allegro.pl/show_item.php?item=4330789497

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 14 czerwca 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    andzia podaj prosze link do tego:):)czy to jest elektryczny??
    Misia coś mi się zdaje że wypowiedź Andzi to reklama przedstawiciela, bo dziewczyna nigdzie indziej się nie wypowiada a tu nagle reklama Lovi

    Miriam, Kiara, misia_k1, Bergo lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez myśle ze to reklama :D
    Tymbardziej ze koleżanka miała lovli i klela go na potegę :D

    A i ja zmieniłam zdanie co do laktatora :D pisałam wcześniej ze wole ręczny niz elektryczny ze niby szybciej i jednak zmieniam zdanie wole elektryczny jednak :D wygodniej ;) wcześniej nie obczailam tego ze tam sa fazy i faktycznie szło jak krew z nosa teraz po przeczytaniu instrukcji jest ok :) ręcznego używam na uczelni jak juz muszę tam jechać sama bez małej ;) wiec polecam elektryczny ja mam tommy tippe i jest ok ręczny mam aventa i tez ok :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Miriam za rade co do laktatora ;)
    Ja tez kuoilam elektryczny ale z Canpolu ten easy start :) bedziemy testowac i zobaczymy. Widze teraz tez po czerwcowkach ze jednak coraz wiecej kobiet chwali te elektryczne :)
    Choc na upartego i reczny musi dac rade :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ręczny tez daje radę tylko trzeba sie o machać a elektryczny przystawiasz i z głowy. ;) przy ręcznym ważne jest zeby nie tak szybko naciskać tylko nacisnąć i przytrzymac kilka sekund szybciej idxie wtedy ;)

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ci ze ja zainwestowalam w ten elektryczny bo byl w zasadzie drozszy tylko o 50 zl...
    A ja to jestem taka ze jak cos mi nie idzie to sie zloszcze jak nie wiem i pewnie jak bym z recznym sobie nie radzila to poszedl by orzez okno i kupowala bym drugi :p i przekonalo mnie ze ten elektryczny podlaczasz i masz wolne lapki :)
    Ma rozna moc i intensywnosc zasysania wiec zobaczymy :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Powiem ci ze ja zainwestowalam w ten elektryczny bo byl w zasadzie drozszy tylko o 50 zl...
    A ja to jestem taka ze jak cos mi nie idzie to sie zloszcze jak nie wiem i pewnie jak bym z recznym sobie nie radzila to poszedl by orzez okno i kupowala bym drugi :p i przekonalo mnie ze ten elektryczny podlaczasz i masz wolne lapki :)
    Ma rozna moc i intensywnosc zasysania wiec zobaczymy :)

    Paula i jak sie sprawdza ten elektryczny laktator z Canpolu??

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie jeszcze nie wiem bo czekam na niego :)
    Ale troche sie boje teraz przystawiac go do cyca :P
    Ssanie pewnie sprawdze na dlońi to wam powiem.
    No a szczegolowe relacje po porodzie dopiero :P

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszedl mi wlasnie laktator :) oczywiscie od razu uruchomilam :P
    Powiem tak... Wrazenia mega :) cichusienki, malytki, zgrabny, poreczny.
    Moze byc bezprzewodowy lub na kabel :)
    Sprobowalam (oczywiscie nie na cycu) ale na udzie i brzuszku rozne moce i rozne predkosci i jestem zachwycona :)
    Oby tylko szybko sie sprawdzil w swojej roli :)

    Paula_29, misia_k1, Miriam lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • asia__u Ekspertka
    Postów: 221 294

    Wysłany: 15 lipca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ochane sprzedaje latator baby ono! Na prawdę polecam!!!
    http://olx.pl/i2/oferta/laktator-elektryczny-babyono-sensi-jak-nowy-CID88-ID5Ws7R.html?action=show&id=87574495
    pytania proszę na maila:
    [email protected]

    km5s8ribrn17y8ix.png
    2nn33e3kt9e0m3f8.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 21 lipca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_tina wrote:
    Dziewczyny chcialam napisac, jako ze juz ostro uzywamy wozka, nawet jestem juz po przeprawie samotnej samochodem, ze jestem zachwycona wozkiem camarelo carera. Bardzo latwo i lekko sie go prowadzi, super zwrotny, w obsludze prosty ze az jestem w szoku, lekki! A duza gondola miesci Maluszka i wszystkie bibeloty ktore zabieram ze soba gdziekolwiek. Takze szczerze polecam, jesli ktos poszukuje a ma okazje go zobaczyc to zachecam:)

    Gdzie kupowałaś wózeczek w sklepie czy np. na allegro? Kupiłaś w zestawie 2w1 czy 3w1? Jeśli 3w1 to jaki fotelik dobrałaś? Niedługo chciałabym kupić właśnie taki tylko nie wiem czy 3w1 jest ok? Na allegro mają np. z fotelikami carera lub maxi cosi. Nie mogę nigdzie znaleźć opini o tych fotelikach carera.. Jak Cię to wyszło cenowo? :)
    Mam nadzieję że nie za dużo pytań na raz :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 25 lipca 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napiszę wam coś w sprawie wózków dla niemowląt/dzieci, bo większość z was stoi przed tym wyborem, a ja takiej wiedzy nie miałam jak szukałam wózka. Mimo, że rok temu w październiku kupiłam wózek 2w1 to właśnie dziś zamówiłam nową spacerówkę. Generalnie byłam przeciwna kubełkowym spacerówkom, bo byłam przekonana, że dziecku będzie w niej niewygodnie. Nic bardziej mylnego. Jeśli macie możliwość (a takowa chyba raczej nie istnieje w dzisiejszych czasach) to nie wybierajcie wózków 2w1. To strata pieniędzy. Jeżeli już decydujecie się na wózek 2w1 to wnikliwie obejrzyjcie spacerówkę. Generalnie spacerówka dobra dla 3 latka nie będzie jednocześnie odpowiednia dla 6-8 miesięcznego dziecka, a mniej więcej w tym czasie przesadzamy dziecko do spacerówki. Dlatego dobrze mieć fizycznie możliwość przymierzenia dziecka do wózka, czyli najlepiej nie decydować się na jej zakup przed porodem. Generalnie im bardziej dopasowana do dziecka tym lepiej, czyli małe a nie duże siedzisko, pasek między nogami do zabezpieczania pasami wszyty mniej więcej w połowie siedzenia, a nie na początku, bo potem dziecko ma pasek między kolanami a nie jest podtrzymywane w kroczu, wobec czego będzie cały czas zjeżdżać przyjmując dziwne pozy. Podnóżek najlepiej opuszczony na stałę, nie regulowany.Pałąk, żeby spełniał swoją rolę powinien być blisko dziecka a nie daleko. Najlepsze są spacerówki kubełkowe, ale uwaga te które mają bardziej płaskie oparcie a nie takie głębokie rynienki, bo dziecku z kolei nie będą się ramiona mieściły i będzie je dziwnie układać nabawiając się deformacji wymagających interwencji rehabilitanta. Pisze to wszystko po konsultacji z rehabilitantem, który mi te wszystkie zasady przekazał. W kubełkowej spacerówce dziecko ma cały czas ułożenie stawów miednicowych w fizjologicznym położeniu , czyli zgięte , "uczy" się w ten sposób pozycji siedzącej, nawet będąc w pozycji leżącej.Tym bardziej opuszczony podnóżek w pozycji siedzącej wymusza fizjologię siadu. Przecież jak siedzimy to nogi nam zwisają w dół.
    Ja dla dobra dziecka zainwestowałam po raz drugi pieniądze i wymieniam spacerówkę. Żałuję, że nie kupiłam zwykłej używanej gondoli, a potem trzeba było przymierzyć dziecko i zainwestować w dobrą spacerówkę. W gondoli powozicie swoje pociechy tylko 6, max 8 miesięcy. W spacerówce teoretycznie będziecie jeździć kilka lat.Radzę, żebyście oglądanie wózka i testowanie rozpoczęły od wyboru drugiej strony czyli najpierw spacerówki. gondola mało ważna - w każdej dziecko i tak przecież będzie leżeć. Spacerówka kształtuje kręgosłup i postawę maluszka i rzutuje na ewentualne późniejsze wady postawy.
    W parasolce podobno ważne jest żeby było twarde siedzisko, o co w parasolce trudniej, ale widziałam takie modele.
    Przemyślcie sobie zakup wózka, ja szukałam pół roku a i tak stanęłam przed koniecznością zmiany.
    Chodzimy na rehabilitację z synem. Na szczęście nic poważnego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2014, 19:36

    dojrzała, Malenq lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
‹‹ 135 136 137 138 139
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ