X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zakupy dla naszych maluszkow.
Odpowiedz

Zakupy dla naszych maluszkow.

Oceń ten wątek:
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja sie zastanawiam czy te 2w1 sa cos warte... :)
    Tez je znalazlam i sie zastanawiam :P

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podgrzewacz kupiłam za 50 zł w promocji w Auchanie przeceniony ze 100zł, ale sterylizatora nie kupuję, wydaje mi się, że wystarczy to porządnie umyć, jakieś bakterie też dziecko musi mieć:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli oplaca sie ten 2w1 bo on i tak kosztuje ok 50 zl :) hehe :)
    A co do sterylizowania... Wszyscy moi znajomi jednak sterylyzuja butelki... Nawet we wrzatku ale sterylizuja wiec wolala bym chyba odpuscic podgrzewacz bo to bajer a sterylizator kupic :)

    MagdaO, weronikabp lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula a jaki kupilas???

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam Canpola. Podgrzewacz jest dla Twojej wygody, żeby w nocy nie stać nie gotować wody a później studzić(jak dziecko płacze bo szybko chce jeść) czy do podgrzewania słoiczków, zdrowsze niż w mikrofalówce. Chyba że masz czajnik z termometrem to wtedy nie ma sensu bo Ci pokazuje temperaturę i wyłączasz wtedy kiedy trzeba, ja nie mam takiego więc kupiłam podgrzewacz. Co do sterylizatorów u mnie właśnie znajomi nie mają, nawet jak mamy pytałam to ona podgrzewacz miała (szczerze to nawet nie wiedziałam, że 30 lat temu były:) a butelki normalnie myła. Więc ja zostaję w opcji bez, bo dodatkowo mi się nie opłaca, a jak ktoś ma szansę kupić 2w1 za taką cenę to w sumie czemu nie. Dodatkowo bym nie kupiła

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo widze ze firma jednak znana :) ja chce od nich laktator kupic :)
    Wiem Paulinko ze to dla wygody :) zreszta jak wikszosc rzeczy hehe :) ja na poczatku mialam kupic i jedno i drugie ale wkurzylam sie bo juz tyle tych gratow mam w domu ze nerw mnie bierze :P
    Dlatego teraz stawiam na urzadzenia kilka- w jednym :) i kupie ten sterylozator z podgrzwaczem ;)

    A to tak jak ze wszystkim... Ile ludzi tyle opini :)
    A to u was sie ńie gotowalo butelek??? Ooo ja :P od kad ja pamietam wszyscy od ciotek, przez kuzynki po kolezanki teraz to we wrzatku wyparzali :p wiec dla mnie to bylo takie oczywiste :P
    Ale ja tam nie wiem ;)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no we wrzątku tak, ale do tego nie trzeba było sterylizatora:) także o to mi chodziło:)
    Co do urządzeń 2 w 1 szczerze to nawet nie wiedziałam że takie są, a kupiłam go już jakiś czas temu na promocji także wtedy nawet nie oglądałam innych ani takich rzeczy na allegro. Jakbym teraz miała kupić to pewnie bym poczytała, ale wtedy pracowałam to jeszcze czasu nie miałam na to:) teraz to jest czas poczytać o wszystkim:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no to sie dogadalysmy hahah :)

    No ja teraz mam wiecej czasu jak siedze w domu to analizuje wszytsko :) dlatego tez sie troche wstrzymalam z zakupami :)
    Po 1 ze wzgledu na to zeby na spokojnie wybrac a 2 zebym wiedziala jaka plec i wogole :)
    A tu sie okazalo ze z ubranek NIC nie musze kupic jedynie posciel, reczniczki i te drozsze zeczy typu podgrzewacze i sterylizatory :P
    A ty juz na wolnym??? :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak już długo:) także też siedzę i analizuje:) tylko mi już nie zostało wiele do kupienia:)
    Dobrze Ci z tymi ubrankami, jak się kupuje to też jest spory wydatek mimo że pojedynczo nie są takie drogie:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo udalo nam sie bo gdyby byla cora to wiekszosc trżeba bylo by kupic :)
    A tak... Kupa kasy zaoszcżedzona i moge wydac na cos innego :)

    Paula a slyszalas jakiekolwiek opinie o firmie baby merc??? Chodzi mi o wozki???

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.smyk.com/abakusbaby-podgrzewacz-i-sterylizator-5w1,p1081992268,swiat-niemowlaka-p

    Ciekawe jak ten by się sprawował? Co prawda nie planowałam w ogóle takiego zakupu, ale może warto się zdecydować...

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam na allegro cos podobnego tylko bez tej wyciskarki do cytrusow :P
    Mam sokowirowke w domu :P
    I chyba cos takiego zakupie :)

    Karola:) lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 1 maja 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia Paula, niestety nie słyszałam, szczerze nawet nie widziałam tych wózków, może po prostu nie zwróciłam uwagi. jakby mi się coś obiło o uszy to dam znać

    Karola ja myślę, że za taką cenę to się w sumie nie ma co zastanawiać tylko brać:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 30 maja 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chcialam napisac, jako ze juz ostro uzywamy wozka, nawet jestem juz po przeprawie samotnej samochodem, ze jestem zachwycona wozkiem camarelo carera. Bardzo latwo i lekko sie go prowadzi, super zwrotny, w obsludze prosty ze az jestem w szoku, lekki! A duza gondola miesci Maluszka i wszystkie bibeloty ktore zabieram ze soba gdziekolwiek. Takze szczerze polecam, jesli ktos poszukuje a ma okazje go zobaczyc to zachecam:)

    Magda2013, misiaa lubią tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 30 maja 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_tina wrote:
    Dziewczyny chcialam napisac, jako ze juz ostro uzywamy wozka, nawet jestem juz po przeprawie samotnej samochodem, ze jestem zachwycona wozkiem camarelo carera. Bardzo latwo i lekko sie go prowadzi, super zwrotny, w obsludze prosty ze az jestem w szoku, lekki! A duza gondola miesci Maluszka i wszystkie bibeloty ktore zabieram ze soba gdziekolwiek. Takze szczerze polecam, jesli ktos poszukuje a ma okazje go zobaczyc to zachecam:)
    pamietam jak pisalysmy o nim, mój stoi i się wietrzy:) czeka cierpliwie na Coreczke:) milo usłyszeć pozytywne opinie o nim- lżej na serduchu. A rzeczywiście super lekki, zwrotny i z duza gondola.

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, mi też się spodobał, jest jednym z moich faworytów. Dobrze wiedzieć, że sprawdza się u Was :)

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam baby merc q8 deluxe i tez jestem mega zadowolona :)
    Cżekam tylko az mi przyjdzie z Pl i bedziemy na spacerki chodzic...
    Zastanawialam sie miedzy nim a camarella i zwyciezyl baby merc bo to samo maja a cena mniejsza merca :) stwierdzilam ze po co przeplacac ;)
    Ale dobrze wiedziec ;)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 30 maja 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też używamy camarelo carera i nie zamienilabym go na żaden inny, świetny wózek, tak lekko się prowadzi. jedynie co mogę poradzić to warto zobaczyc probniki materialow na zywo bo mysmy na internecie ogladali to kolor byl o wiele jasniejszy a przyszedl bardziej karmelowy ale tez ladny


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jeszcze napisze o quinny moodd jest naprawdę fajny w użytkowaniu minus jest taki ze budka jest dosyć mała i słońce razi ale parasolka i jest git ogromnym plusem jest składanie gondoli dzieki temu mieści sie nawet uwaga cały wozek do bagażnika forda ka :) prowadzi sie lekko super szybko i lekko składa i rozkłada automatycznie :) wpinanie gondoli spacerówki czy fotelika jedna ręka :) wiec serio gorąco polecam u mnie jest tylko jeden problem moja córka nie nawidzi jezdzic w wózku wyje jak opetana wiec spacery kończą sie zazwyczaj max 10 minutach i ja trzymam ja na rękach i wozek pcham pusty mam ogromna nadzieje ze jednak polubi spacery w wózku nie na rękach bo chusta tez juz jej sie znudziła i jest to trochę uciążliwe hehe

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 31 maja 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam powiedz mi tylko...bo widzialam quinny mood na zywo... Wszystko ok. Lekki, latwo sie sklada itp... Choc totalnie nie w moim typie :P
    Ale.. Chodzi o spacerowke. Zastanawiam sie jak bedzie sie dziecku jezdzic w spacerowce... Ona wg mnie wyglada na wybitnie nie wygodna :/ miejsce na dupke jest tak male ze mam wrazenie ze dziecko niemal wisi w niej trzymajac sie wylacznie w pasach :/
    I jak sprawa z rozkladaniem jej do poz lezacej??? Jest wogole takowa?
    Jesli sie myle prosze wyprowadz mnie z bledu ;)

    P.s, u nas gondolka tez sklada sie na plasko ;)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ