X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zakupy dla naszych maluszkow.
Odpowiedz

Zakupy dla naszych maluszkow.

Oceń ten wątek:
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zozol wrote:
    My kupiliśmy materac lateksowo-kokosowy, polecali również w szkole rodzenia. Zastanawiałam się również nad gryczano-kokosowym ale jak czytam opinie że trzeba uważać np. na warunki magazynów w którym są przechowywane bo mogą się pojawić w gryce robaki to zdecydowaliśmy się na ten lateksowy. Niestety jest o połowę droższy.
    Z tego co czytam i słyszę to odradza się kupowania piankowych materacy.

    Dzięki Zozol
    Piankowe odrzuciłam, zastanawiam się jeszcze nad materacem sprężyna-kokos oraz lateks-sprężyna-kokos, bo czytałam że te sprężynowe dobrze się trzymają i tak samo nie odkształcają ale chciałabym poznać opinię kogoś kto ewentualnie taki posiada

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakupiłam kokos -gryka. Na lateks mam uczulenie, boje się żeby Cory też nie uczulilo. Trzeba wsiąść pod uwagę jego uczulanie

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po przeczytaniu wielu artykulow chyba zdecydujemy sie na lateks- kokos ew gryka- kokos ale podobno warunki przechowywania dla tego drugiego musza byc b.dobre zeby robakow nie bylo wiec raczej na ten 1 postawimy :)

    weronikabp lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozol teraz zauwazylam ze tez pisalas o tych robakach :) blee nie bede dziecka na takie cos narazac wiec lateks chyba wygral :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisak a to mnie zaskoczyłaś tym uczuleniem na lateks bo właśnie wszędzie czytam że on nie uczula w przeciwieństwie do gryki. My z mężem nie jesteśmy uczuleniowcami więc mam nadzieje że nasz mały nie będzie uczulony na lateks.

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zozol wrote:
    Aisak a to mnie zaskoczyłaś tym uczuleniem na lateks bo właśnie wszędzie czytam że on nie uczula w przeciwieństwie do gryki. My z mężem nie jesteśmy uczuleniowcami więc mam nadzieje że nasz mały nie będzie uczulony na lateks.
    Zozol nie stresuj się w dobrych materacach z certyfikatem używany jest lateks antyalergiczny, sama sie tego bałam, dlatego poszukałam własnie takiego materaca, kokos-lateks antyalergiczny, jest to materac medyczny z certyfikatami.

  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam o naszym i jest antyalergiczny :)

    weronikabp lubi tę wiadomość

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    nie wiem, jedynki mam białe premium, ale chyba za dużo kupiłam, 3 paczki po 78 sztuk to chyba za dużo? :) więc też pewnie będę sprzedawać, ale dwójek jeszcze nie mam więc chętnie nabędę.
    Kupiłam po jednej paczce jedynek i dwójek. W razie czego dokupi się, bo w Rossmannie co chwilę promocje są. Kompletnie zapomniałam ile takich pieluch dziecko zużywa :D zresztą zapasów nie robię, bo mamy zamiar używać wielorazowych jak już dojdę do siebie i będę miała siły na pranie.

    9bsp388.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj w Kauflandzie są Pampersy active baby (zielone) maxi pack w cenie 35,95 rozmiary od 3 w górę.

    Myślę, że promocja niezła.

    9bsp388.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, wiem że jeszcze wcześnie i w ogóle, ale po pierwsze nie wierzę w przesądy, a po drugie to jak widzę coś unisex z samolotem, samochodem, motocyklem no to muszę, po prostu muszę kupić :D
    wugpww.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2014, 17:13

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam że pianka, gryka, kokos jest dobry. Moja siostra nawet polecała materace z firmy HILDING, z tego co wiem to wszystko było i jest z nim ok :)

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Czy któraś z Was testowała albo słyszała coś o laktatorach elektrycznych ale innych niż medela czy avent (tzn. tańszych) czy się do czegoś nadają czy jest sens? ostatnio babka w sklepie polecała najnowszy model canpola. Na necie znalazłam tylko dwie opinie ale to trochę mało

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulus widze ze tez sie teraz tym interesujesz :)
    Ja obecńie tez poszukuje ;)
    Ale ceny mnie powalaja :/
    Wogole to sie caly czas zastanawiam czy reczny czy elektryczny ale wszytsko przemawia za elektrycznym jednak :P

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Paulus widze ze tez sie teraz tym interesujesz :)
    Ja obecńie tez poszukuje ;)
    Ale ceny mnie powalaja :/
    Wogole to sie caly czas zastanawiam czy reczny czy elektryczny ale wszytsko przemawia za elektrycznym jednak :P
    No właśnie ja już na elektryczny postawiłam
    Wystraszyła mnie koleżanka która dwa tyg temu urodziła i miała problem z pokarmem, I dnia udało jej się 10 ml odciągnąć a mały miał jeść 30 na jeden raz i mówi, że gdyby nie ten laktator to nie wiadomo jakby było a ręcznym to by chyba jej ręka odpadła jak elektrycznym 10 uciągnęła, a podobno do rozbudzania laktacji najważniejsze pierwsze dni. 500 czy 600 zł za medele to zdecydowanie za dużo, 400 za avent to maximum ale nie ukrywam, że jakby się udało wolałabym coś tańszego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2014, 13:51

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie ostatnio jak byłam na zakupach to babka polecała elektryczny z babyono za ok 140 zł, ale nie wsłuchiwałam się zbytnio w to co mówiła, bo nie jestem na kupnie..

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB a masz już czy w ogóle nie chcesz laktatora?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem wlasnie Paula o co chodzi...
    Tylko to jest tak ze albo sie przyda albo nie :P
    Bo wczoraj byla u knie znajoma ktora urodzila 2 mies temu i mowi ze kilka razy tylko kozystala z laktatora...
    Najpierw mala miala problemy z lapaniem cyca, potem sie jakos udalo to dostala zapalenia piersi i nie bylo szans na odciaganie pokarmu... :/ a teraz juz zanika.
    Ehh ciezki ten nasz los :P
    Ale chyba jak juz sie zdecyduje to elektryczny :P

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    No właśnie ja już na elektryczny postawiłam
    Wystraszyła mnie koleżanka która dwa tyg temu urodziła i miała problem z pokarmem, I dnia udało jej się 10 ml odciągnąć a mały miał jeść 30 na jeden raz i mówi, że gdyby nie ten laktator to nie wiadomo jakby było a ręcznym to by chyba jej ręka odpadła jak elektrycznym 10 uciągnęła, a podobno do rozbudzania laktacji najważniejsze pierwsze dni. 500 czy 600 zł za medele to zdecydowanie za dużo, 400 za avent to maximum ale nie ukrywam, że jakby się udało wolałabym coś tańszego

    Ja kupiłam Tommee Tippee około 300 zł, polecam też Madele mini, również dobry laktator.

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia to zdasz nam relacje jak zaczniesz używać:)
    Co do Medeli Mini to słyszałam, że często zalewa silniczek mleko, nie wiem czy później to już idzie ten laktator do wyrzucenia czy o co chodzi, bo część osób chwali a część pisze o tym zalewaniu

    NataliaK lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Kasieńka:) Autorytet
    Postów: 328 781

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez zastanawiam sie nad laktatorem i chyba kupie ten:
    http://allegro.pl/lovi-laktator-elektroniczny-prolactis-gratisy24h-i4184331658.html

    km5skrhmrg59zoqt.png
    2nn3skjotohf1cr5.png
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ