X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zakupy dla naszych maluszkow.
Odpowiedz

Zakupy dla naszych maluszkow.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Natalia to zdasz nam relacje jak zaczniesz używać:)
    Co do Medeli Mini to słyszałam, że często zalewa silniczek mleko, nie wiem czy później to już idzie ten laktator do wyrzucenia czy o co chodzi, bo część osób chwali a część pisze o tym zalewaniu
    Ok, zatem jak już za chwilę urodzę,przetestuję i napiszę :) poczekajcie jeszcze chwilkę :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńka:) wrote:
    Tez zastanawiam sie nad laktatorem i chyba kupie ten:
    http://allegro.pl/lovi-laktator-elektroniczny-prolactis-gratisy24h-i4184331658.html

    Kurcze niezle sie prezentuje... Ciekawe jak w praktyce :P

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasienka polecam z lovi reczny ale... ja posiadam z lovi reczny i jestem zachwycona nim bardzo bylam wiec teraz tez go uzyje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2014, 17:58

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Kasieńka:) Autorytet
    Postów: 328 781

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten jest elektryczny ale tez ma wlasnie funkcje recznego wiec 2w1 :) raczej jestem zdecydowana go kupic... :)

    km5skrhmrg59zoqt.png
    2nn3skjotohf1cr5.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wlasnie to mi sie spodobalo :) ja uwielbiam wielofunkcyjne rzeczy :P

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pewno się na lovi nie zdecyduje, na bangli miał różne opinie, a cena taka sama jak z aventu więc jak już za tyle to wolę avent bo jednak zdecydowanie wiele osób poleca

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Kasieńka:) Autorytet
    Postów: 328 781

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety kazdy ma i dobre i zle opinie... wiec trzeba samemu przetestowac :)

    km5skrhmrg59zoqt.png
    2nn3skjotohf1cr5.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Natalia to zdasz nam relacje jak zaczniesz używać:)
    Co do Medeli Mini to słyszałam, że często zalewa silniczek mleko, nie wiem czy później to już idzie ten laktator do wyrzucenia czy o co chodzi, bo część osób chwali a część pisze o tym zalewaniu
    Z tego co słyszałam od moich klientek, to zdarza się własnie zalewanie silniczka, ale podobno jak jest na gwarancji to wymieniają.

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evas wrote:
    Z tego co słyszałam od moich klientek, to zdarza się własnie zalewanie silniczka, ale podobno jak jest na gwarancji to wymieniają.

    O fajnie, dzięki za info
    Też się nad nim zastanawiałam na początku ale bałam się o to zalewanie
    Evas a masz jeszcze jakieś sprawdzone opinie o innych laktatorach, bo prawda taka, że internet przyjmie wszystko

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńka:) wrote:
    Niestety kazdy ma i dobre i zle opinie... wiec trzeba samemu przetestowac :)

    Pewnie, że tak tylko jak już kupię to będzie za późno, a niestety na drugi elektryczny mnie nie stać
    W sumie ta strona bangla wydaje mi się w miarę obiektywna bo już różne rzeczy kupiłam sugerując się opiniami z niej. Wiadomo że opinie różne, nie ma takiego co by każdemu dogodził, ale staram się wybierać zawsze te które tych opinii złych mają najmniej:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba zdecyduje sie na Canpol easy start ;)
    Stwierdzilam ze nie ma co wariowac bo moze sie okazac ze uzyje go kolka razy albo wcale :)

    Co do opini...kazdy ma swoja :) i jak mowisz internet wszystko przyjmie wiec ja i bangle traktuje z przymrozeniem oka :)
    O lovi czytalam opińie poloznej i sobie go chwalila :)
    Wiec kazdy ma cos innego do powiedzenia :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    A ja chyba zdecyduje sie na Canpol easy start ;)
    Stwierdzilam ze nie ma co wariowac bo moze sie okazac ze uzyje go kolka razy albo wcale :)

    Co do opini...kazdy ma swoja :) i jak mowisz internet wszystko przyjmie wiec ja i bangle traktuje z przymrozeniem oka :)
    O lovi czytalam opińie poloznej i sobie go chwalila :)
    Wiec kazdy ma cos innego do powiedzenia :)
    No też się nad tym canpolem zastanawiam. To jest nowość, ma 4 opinie dobre, babka w sklepie polecała, ale fajnie jakby się wypowiedział ktoś kto używał
    Jeszcze rozważam ten najnowszy baby one bo też kilka dobrych opinii widziałam ale mało.

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to teraz mnie podbudowalas :)
    I na 80% go zamowie :) bo ostatnio mam juz kisiel w glowie od tego szukania :/ siedze na allegro, ebayu i tych wszystkich forach...spisuje i porownuje ceny, opinie i leb mnie juz boli :P

    A mam jeszcze pytanie... Bo na 80% tez zdecydowana jestem na wozek baby merc zippy Q i szukam o nim opini... Slyszal ktos cos? Ma wszystkie funkcje ktore wymagam, wyglada spoko...tylko na zywo chce go zobaczyc i jakas opinie uslyszec :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nic nie kupowalam dla malucha bo nie chce zapeszac- ale moze 22maja dowiem sie ktoz siedzi w brzuchu i wowczas moze cos zaczne kupowac

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś ma ten sterylizator? a jesli tak jesteście zadowolone?
    http://allegro.pl/avent-philips-elektryczny-sterylizator-nowy-model-i4181445580.html

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    Dziewczyny czy któraś ma ten sterylizator? a jesli tak jesteście zadowolone?
    http://allegro.pl/avent-philips-elektryczny-sterylizator-nowy-model-i4181445580.html
    A może łatwiej by było 2w1? Nie wiem czy akurat avent ma takie, ale myślę, że to może być niezły pomysł.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslisz o sterylizatorze i podgrzewaczu w 1???

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    Dziewczyny czy któraś ma ten sterylizator? a jesli tak jesteście zadowolone?
    http://allegro.pl/avent-philips-elektryczny-sterylizator-nowy-model-i4181445580.html
    Mam ja kupiłam go bo był u mnie w pracy w żłobku i powiem tak jeżeli karmi sie piersia i nie odciąga pokarmu tylko chce sie wyparzac smoczki to jest za duży jeżeli odciągacz pokarm wrazie wu jak ja to jest spoko bo i pojemniki i laktator tam wyparzam :) i wszystko ładnie sie mieści ;) podróżny dwa w jednym tez mamy ale póki co go nie uzywalam bo jest mały i laktator sie nie mieści razem z pojwmnikami :) a póki co karmię Zoje piersia wiec tylko do laktatora mi potrzeby

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Mam ja kupiłam go bo był u mnie w pracy w żłobku i powiem tak jeżeli karmi sie piersia i nie odciąga pokarmu tylko chce sie wyparzac smoczki to jest za duży jeżeli odciągacz pokarm wrazie wu jak ja to jest spoko bo i pojemniki i laktator tam wyparzam :) i wszystko ładnie sie mieści ;) podróżny dwa w jednym tez mamy ale póki co go nie uzywalam bo jest mały i laktator sie nie mieści razem z pojwmnikami :) a póki co karmię Zoje piersia wiec tylko do laktatora mi potrzeby
    A co to znaczy 2 w jednym ? ;-) sorry za ignorancję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko dwa w jednym tzn podgrzewacz i wyparzacz :) z wejściem samochodowym :) tani na Allegro cos koło 50 zł taki podróżny :)

    weronikabp lubi tę wiadomość

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ