X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zakupy dla naszych maluszkow.
Odpowiedz

Zakupy dla naszych maluszkow.

Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 2 maja 2022, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wyliczone wszystko na dzień i na tydzień koszty utrzymania staram się trzymać tego co mam ustalone i widzę pod koniec tygodnia czy mogę sobie pozwolić na coś dodatkowego.
    Np według pensji po opłaceniu rachunków zostaje ci określoną kwota na życie podziel to na 4 tygodnie wychodzi ci np po 600 zł tygodniowo odłóż 200 zł z tygodniowego na konto oszczędnościowe i w ciągu tygodnia staraj się wydać tylko 400 zł
    Poza tym warto jest otworzyć konto oszczędnościwoe, niezłe ma Santander
    Promocje bankowe są rozpisane obecnie na tej stronie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2022, 11:48

  • ola1 Koleżanka
    Postów: 83 18

    Wysłany: 4 maja 2022, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupować używane albo szukać po rodzinie kto miał dzieci to ubranka często zostają w dobrym stanie

    ubranka dla niemowląt
  • Silver Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 8 września 2022, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Mam do sprzedania:
    -kombinezon ocieplany szary jasny (wersja zima) w komplecie buciki z materiału i rękawiczki. Bez śladów użytkowania.
    - wózek Bebetto bresso premium granatowy i złoty stelaż ( głęboki i spacerówka)
    - fotelik samochodowy Maxi Cosi waga około 5,5 kg z adapterami pasującymi do bebetto
    -kojec dla dziecka( szary, około 1m. X 1m.)
    - bujak elektroniczny z różną mocą bujania melodyjkami)
    - krzesełko do karmienia szare z miękkim siedzeniem, regulowana wysokość.
    - karuzela nad łóżeczko pomarańczowa
    - laktator elektryczny Canpol używany.
    W razie pytań proszę o priv, podeślę zdjęcia.

‹‹ 135 136 137 138 139
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ