X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zakupy dla naszych maluszkow.
Odpowiedz

Zakupy dla naszych maluszkow.

Oceń ten wątek:
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 25 lipca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Miriam powiedz mi tylko...bo widzialam quinny mood na zywo... Wszystko ok. Lekki, latwo sie sklada itp... Choc totalnie nie w moim typie :P
    Ale.. Chodzi o spacerowke. Zastanawiam sie jak bedzie sie dziecku jezdzic w spacerowce... Ona wg mnie wyglada na wybitnie nie wygodna :/ miejsce na dupke jest tak male ze mam wrazenie ze dziecko niemal wisi w niej trzymajac sie wylacznie w pasach :/
    I jak sprawa z rozkladaniem jej do poz lezacej??? Jest wogole takowa?
    Jesli sie myle prosze wyprowadz mnie z bledu ;)

    P.s, u nas gondolka tez sklada sie na plasko ;)
    Też miałam takie przekonanie o spacerówkach kubełkowych. Dopiero teraz wiem, że w tej spacerówce na pewno będzie dziecku wygodnie :). Siedzisko ma być małe, a wózek dopasowany do dziecka.

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 lipca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde powiem ci ze teraz bacznie sie przygladam tym wozkom i coraz bardziej utwierdzam sie ze dziecko ma mega ciasno w takim wozku...
    Widzac te (wg mnie) biedne dzieci upchane w tych kubelkowych siedzonkach troche mi ich zal...
    Owszem wozki te sa wygodne na specer po galerii bo sa zgrabne alr nie wyobrazam sobie mojego dziecka w takim wynalazku.

    Kazdy ma wlasne odczucia ale wsrod moich znajomych NIKT sie nie zdecydowal na taki wozek bo wlasnie przy,ierzajac dzieci do spacerowek (a sa osoby ktore tak jak ty kupily wozki 2 w 1i i tak kupily sama spacerowke) mowily ze dzieci albo srednio sie miescily albo sie buntowaly. A w tradycyjnych spacerowach pociskali juz np na morskie oko a dzieci po pol drogi przespaly w wygodnych wozkach :)

    Kazdy napewno ma inne odczucia wiec ja nikomu nie narzucam swoich spostrzezen a jedynie sie nimi dziele :) pozdrawiam :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 25 lipca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Kurde powiem ci ze teraz bacznie sie przygladam tym wozkom i coraz bardziej utwierdzam sie ze dziecko ma mega ciasno w takim wozku...
    Widzac te (wg mnie) biedne dzieci upchane w tych kubelkowych siedzonkach troche mi ich zal...
    Owszem wozki te sa wygodne na specer po galerii bo sa zgrabne alr nie wyobrazam sobie mojego dziecka w takim wynalazku.

    Kazdy ma wlasne odczucia ale wsrod moich znajomych NIKT sie nie zdecydowal na taki wozek bo wlasnie przy,ierzajac dzieci do spacerowek (a sa osoby ktore tak jak ty kupily wozki 2 w 1i i tak kupily sama spacerowke) mowily ze dzieci albo srednio sie miescily albo sie buntowaly. A w tradycyjnych spacerowach pociskali juz np na morskie oko a dzieci po pol drogi przespaly w wygodnych wozkach :)

    Kazdy napewno ma inne odczucia wiec ja nikomu nie narzucam swoich spostrzezen a jedynie sie nimi dziele :) pozdrawiam :)

    ja też tylko dziele się swoim doświadczeniem.
    Mojemu dziecku niewygodnie jest w takiej standardowej spacerówce. Wygina się i wrzeszczy

    Miriam lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 lipca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak ze wszystkim. Jednemu pasuje to innemu tamto :)
    Grunt zeby kazdemu dziecku bylo dobrze :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 25 lipca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My przy pierwszyn mieliśmy 2w1 i spacerówkę taką do wrzucenia w auto. I ten wózek 2w1 używany byl przez 3 lata, bo był zdecvydowanie wygodniejszy niż spacerówka. Kwestia gustu dziecka.

    Paula55 lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 lipca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve tez tak mysle :)
    Grunt to dopasowac fure do siebie i dziecka :)

    Eve lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja żadnego wózka nie toleruje :D tylko w chuscie by chodziła ;) chociaż w jak przepuelismy spacerówke to polecala w niej 20 min pełen sukces w gondoli wytrzymuje kilka sekund :D a mamy qyinny moodd czyli kubelek ;)

    Fedra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, sprzedam skoczka Rainforest, kolorystycznie i pod względem funkcjonalności dokładnie takiego samego, jak produkuje Fisher Price, tylko NIE JEST TO FP, a inny producent. Skoczek służył nam ok 3 miesięcy.

    Szczegóły:
    -wygodne kolorowe siedzisko zamocowane na 3 sprężynach
    -skoki we wszystkich kierunkach: przód-tył; prawo-lewo; góra-dół
    -siedzisko obraca się o 360 stopni dzięki czemu dziecko dosięgnie każdej zabawki
    -3 punktowa regulacja wysokości położenia siedziska
    -wolnostojąca rozkładana rama
    -wesołe melodie i dzwięki natury
    -możliwość wyboru melodii
    -możliwość regulacji głośności
    -posiada kolorowe światełka
    -przeznaczone dla dziecka 6-18 miesiecy, waga do 11 kg
    -obicie siedziska jest zdejmowane i można je prać w pralce.
    -stan oceniam jako dobry, zabawka posiada normalne ślady użytkowania

    Niestety nie posiadam już kartonu. Cena - 150 zł (do negocjacji) plus ew. koszty przesyłki. Nowy kosztuje ok 300 zł.

    Tutaj zdjęcia skoczka, zainteresowanym prześlę zdjęcia dokładnie naszego modelu na prv:

    3e7b2ef062a15843med.jpg

    b2acda2f3968accdmed.jpg

    c18a6fa948ff66ffmed.jpg

    9792e8c84f7b7c64med.jpg

    d7af2e2d87be87d5med.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-)
    Powiedzcie mi kiedy zaczęłyście kupować rzeczy dla maluszka? Kiedy wózek łóżeczko i takie większe rzeczy? Bo ja najchętniej to powoli już bym kupowała to wszystko, ale mama moja uważa, że jeszcze za wcześnie (16 tydzień), że nie ma co zapeszać...
    jak to było z Wami drogie Mamusie? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FEX ja zaczęłam kupować jak dowiedziałam się jaka płeć - 15tc :)

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fex tak Ty musisz czuć się gotowa na zakupy
    To czy coś kupisz nie ms najmniejszego wpływu na przebieg ciąży
    Ja miałam ogromne ciśnienie na zakupy około 12 tc ale nic wtedy nie kupiłam
    Pierwsze zakupy zrobilam w 19tc a ogólnie przeraza mnie to i nie wiem od czego zacząć

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • mamasia Autorytet
    Postów: 1889 4778

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fex, ja mimo dość wczesnego stadium ciąży (10 tc) jak spotykam jakiś ciuszek unisex [głównie na wyprzedaży, a jak wiadomo dostępność ubranek jest wtedy ograniczona, ale cena okazyjna] to nie wyjdę bez niego :)

    bzkxskf.png
  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) mam kilka ubranek dla dziewczynki różne rodzaje np.body,bluzeczki,sukienka,skarpetki,spodnie :) Chętnie wymienię na ubranka dla chłopca 0-3mc . Jeśli któraś chętna to podam rozmiarek :)

    fc96cc0673bce459med.jpg
    98356aa1111cfe9fmed.jpg

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odświeżam wątek :)

    Czy któraś z Was wie może czy podgrzewacz AVENT 355 pasuje również do butelek LOVI ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Dziewczyny odświeżam wątek :)

    Czy któraś z Was wie może czy podgrzewacz AVENT 355 pasuje również do butelek LOVI ?
    Z reguły wszystkie podgrzewacze pasują do praktycznie wszystkich butelek.

    Fatim lubi tę wiadomość

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie rozwiązania proponujecie w domu przy maluchu? Co warto jest dopilnować przy remoncie>

  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy niemowlaku to byleby łóżeczko było w miarę blisko waszego łóżka i ekstremalnie wygodny fotel na nocne karmienia polecam też dokupić poduszkę do karmienia naprawdę robią robotę. Potem koniecznie coś na rogi mebli, bramki jeżeli są schody czy metalowe ogrodzenie jeżeli jest kominek i w zależności od dziecka (u mnie jedno otwiera drugie nie) coś do zabezpieczenia szafek i szuflad. Polecam zmniejszyć do minimum ilość "durnostojek" zapomnieć o obrusie i wszystko ładne błyszczące itp możliwie jak najwyżej oczywiście zwłaszcza chemia noże itp bo to zawsze kusi najbardziej a i nie wiem czy gdzieś sprzedaj hak znajdziecie dajcie znać mianowicie duuuzo cierpliwości .

    No i polecam przemyśleć łązienkę, przy dziecku przydaje się wanna z parawanem. Jeśli nie masz miejsca na wannę to przynajmniej prysznic z brodzikiem:
    https://admix.pl/kabiny-czarne
    Zerknij sobie na wygodne kabiny tutaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2022, 10:45

  • ola1 Koleżanka
    Postów: 83 18

    Wysłany: 28 kwietnia 2022, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dresik niemowlęcy na wiosnę
    komplet 76zl

    dres-dla-dziewczynki-uszy.webp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2022, 09:26

    ubranka dla niemowląt
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 28 kwietnia 2022, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FEX wrote:
    Hej dziewczyny :-)
    Powiedzcie mi kiedy zaczęłyście kupować rzeczy dla maluszka? Kiedy wózek łóżeczko i takie większe rzeczy? Bo ja najchętniej to powoli już bym kupowała to wszystko, ale mama moja uważa, że jeszcze za wcześnie (16 tydzień), że nie ma co zapeszać...
    jak to było z Wami drogie Mamusie? :-)


    Ciuszki dla wnuka odkąd wiedzieliśmy co będzie
    Natomiast wózek zostawiliśmy na ostatnia chwile i zamawiałam go z porodówki jak rodziła 😃

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 2 maja 2022, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyhny jak radzicie sobie z inflacja? Jak oszczędzacie w tych trudncyh czasach?

‹‹ 135 136 137 138 139
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ