X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 5 lutego 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mam luteine i moze przez to...hmmm starsznie sie ciesze ze przyjedzie bo 3dni temu zaczal mi gadac ze maja nie meic urlopu i dopiero na wielkanoc przyjechac to az sie wkurzylam bo by clo sie poslzo jevac..sama sie nie zapyle ehhhh kamien z serducha mi spadl..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 5 lutego 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze cie bola bo owuleczka???i dlatego swoja droga jak w polwoie pikaja to znak dobry ...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 5 lutego 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby oby to niech bola :)

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam złe przeczucia na ten cykl... Pewnie się znowu nie uda.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Mam złe przeczucia na ten cykl... Pewnie się znowu nie uda.[/QU


    oj prosze Cie musi byc dobrze nie ma innej opcji

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko po tylu niepowodzeniach człowiek ma czarne myśli. temperatura też nie dość dobra. Zastanawiam się tylko nad tym, że jak przyjdzie okres, to co dalej mamy robić... Jestem już bezsilna :(

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh...szkoda gadac u mnie tez tak sobie do tego wczoraj miałam ostre spięcie ze swoim M ja to czasami jezeli chodzi o jego osobe to jestem bezsilna i jak to się mói ręce mi opadywują;)

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja temp nie mierze bo chyba wtedy jeszcze bardziej byłabym nakręcona i zestresowana ja po wczorajszej i dzisiejszej akcji z moim M to chyba powinnam meliski sie napic zeby troszke odreagowac

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znaczy odstresowac :)

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też ma charakter. Bardzo szybko się irytuje i wkurza, a mnie to denerwuje.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tempke mierzę drugi cykl, ale troche mnie ona dołuje. Jak widzę, jak innym dziewczynom na wykresie zostaje wyznaczona owulacja, a u mnie te temperatury średnio wyglądają, to wszystkiego się odechciewa.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem mezatka 14lat plus 2lata wczesniej i chlopa na karku 16 i powiem wam zekazdy z nich ma jakas wade ale kto nie ma??czasen tak mnie potrafi wkuVic ze szlak czlowieka trafia ale laseczki wiemy tez ze potrafiazrobic czasem takie rzeczy ze czujemy ze jednak nie zamienilibysmy ich na innego za skarby swiata..To sa chlopy iihhi ja staram sie brac mojego pod wlos nie raz,,,a jak sie mu pokochaniuje skarbeczkoniuje to idziewszystko zalatwic..no jak moj sie faszerujetam roznymi suplementami to ja na tace chyba w kosciele zaczne dawac za to iihiih
    Musimy to znosic jakos a najlepiej to olewac...ja tak robie jak mnie wkurza

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom to by sie dogadali zapewne mój identyko on sie wkurza za nim ja i takie błędne koło

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z moim znamy się 5,5 roku i oni razu jeszcze się tak na dobre nie pokłóciliśmy. Drobna wymiana zdań, foch to i owszem, ale żeby krzyczeć na siebie, to jeszcze nigdy.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najlepsze jest to, że jak już się fochujemy na siebie, to w końcu się z tego śmiejemy

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 5 lutego 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    ja jestem mezatka 14lat plus 2lata wczesniej i chlopa na karku 16 i powiem wam zekazdy z nich ma jakas wade ale kto nie ma??czasen tak mnie potrafi wkuVic ze szlak czlowieka trafia ale laseczki wiemy tez ze potrafiazrobic czasem takie rzeczy ze czujemy ze jednak nie zamienilibysmy ich na innego za skarby swiata..To sa chlopy iihhi ja staram sie brac mojego pod wlos nie raz,,,a jak sie mu pokochaniuje skarbeczkoniuje to idziewszystko zalatwic..no jak moj sie faszerujetam roznymi suplementami to ja na tace chyba w kosciele zaczne dawac za to iihiih
    Musimy to znosic jakos a najlepiej to olewac...ja tak robie jak mnie wkurza


    chyba masz racje najlepszym sposobem jest olewka wpuszczac jednym uchem wypuszczac drugim tylko czemu ja tak nie potrafie buuuuuuuuuuuuu

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 5 lutego 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nie potrafilam i wojna domowa szla a potem ciche dni..ale z wiekiem juz znalazlam swoj sposob na niego,,kiedys jak mu mowilam zeby cos zrobil to jak zrbil a bylo niechlujnie to szlam krecilam nosem i juz byla wojna... a teraz jak taka fuszerke odwali to dostaje buziaka i mowie dziekuje kochanie za pomoc on sie cieszy ehehhe a ja i tak po swojemu zrbie...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 5 lutego 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis mu pisze zeby zaczal brac wit c a on mi na to ze nie tzreba bo soki pije...no to mupisze no to super soki wystarcza,,,za moment esa mam znalazlem wit c to bede bral,,ja na to znow super kochanie szkoda tylko ze cynku nie masz bo to pomaga i tu litania do niego na co jest..a za chwile mam mam cynk..ja na to to swietnie ze znalazles a co chce ci sie brac..a on na to no moje zolnierzyki sa mocne ale jak ma pomoc to wezme...i tak sie przekonuje hihiih

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 5 lutego 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    ja tez nie potrafilam i wojna domowa szla a potem ciche dni..ale z wiekiem juz znalazlam swoj sposob na niego,,kiedys jak mu mowilam zeby cos zrobil to jak zrbil a bylo niechlujnie to szlam krecilam nosem i juz byla wojna... a teraz jak taka fuszerke odwali to dostaje buziaka i mowie dziekuje kochanie za pomoc on sie cieszy ehehhe a ja i tak po swojemu zrbie...


    jednak warto czasem posłuchac starszych stazem :)ja to świerzynka jestem dlatego kazda uwaga jest dla mnie szalenie cenna i biore ją sobie do serducha

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 5 lutego 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja to juz weteranka mlzonkowo-dzietna ihhiihhih

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ