X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap nie, ja niby nie z PCOS. Choć jedna lekarka wysnuła taką diagnozę jak w 9 dc miałam tylko pęcherzyk 10mm (potem jak się okazała owulka z tego była).

    To torbiel a nie guzek - to chyba coś innego, czy nie?
    Czytam, że to akurat nic groźnego. W kwietniu mam wizytę u dobrej endo to, to już pozostawiam jej.

    Kasia widziałam jakieś pole na usg i on powiedział, że to torbiel.
    Kazał mi przyjść w pon. On jest też gin-endok.

    I teraz nie wiem co robić, bo - tarczycę będę leczyła (torbiel) u innej lekarki. Na tsh i tak ten mi nic nie da, bo wg niego ok.
    Jedyne co to mogę wysępić bromka na laktację i zrobi mi monitor. Ale i tak chciałabym iść do mojego lekarza gina, żeby i on na własne oczy zobaczył co i jak tam u mnie. W sensie dalszego leczenia etc.
    I nie wiem czy darować sobie tego endo? Czy iść do niego w pon, a do ginka w śr?

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    hehe nooo człowiek ,lagodnieje z wiekiem:) ja się boję jeszcze tego 7 roku małżeństwa bo czesto słyszałam ze wtedy sa największe kryzysy.
    noo mój dokładnie tego samego zdania i nawet sex pod prysznicem go nie przekonuje, a za gówniarza to nic nie było przeszkodą;)
    on mi się wczoraj pyta czy ja mam juz te płodne hahaha dobrze że posiada taką świadomosć:P będzie na luzie działał jak faktycznie nadejdą te dni;)
    smiej sie ale podobno to przelomowy rok i jak sie go przetrzyma to sie bedzie razem dalej..u mnie niestety byl strasznie burzliwy...jak sobie przypomne to jakis sajgon...ale powoli i sie przetrwalo...wiele zalezy od kompromisu...u mnie i ja i on musielismy odpuscic....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znowu dałyście nadzieje dzięki.Ja juz sie przestraszyłam ze jest cos nie halo skoro ciągle si etak fochamy kurcze w zasadzie to ja sie focham pora na zmiany.

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniaczek84 wrote:
    znowu dałyście nadzieje dzięki.Ja juz sie przestraszyłam ze jest cos nie halo skoro ciągle si etak fochamy kurcze w zasadzie to ja sie focham pora na zmiany.
    Takze w wolny dzionek zalotny makijaz swintuszkowate ciuszki i dobra kolacja..Zdzialasz cuda tym :P

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieks dzieks dzieks z Wami to ja jeszcze na ludzi wyjde:)

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Kap nie, ja niby nie z PCOS. Choć jedna lekarka wysnuła taką diagnozę jak w 9 dc miałam tylko pęcherzyk 10mm (potem jak się okazała owulka z tego była).

    To torbiel a nie guzek - to chyba coś innego, czy nie?
    Czytam, że to akurat nic groźnego. W kwietniu mam wizytę u dobrej endo to, to już pozostawiam jej.

    Kasia widziałam jakieś pole na usg i on powiedział, że to torbiel.
    Kazał mi przyjść w pon. On jest też gin-endok.

    I teraz nie wiem co robić, bo - tarczycę będę leczyła (torbiel) u innej lekarki. Na tsh i tak ten mi nic nie da, bo wg niego ok.
    Jedyne co to mogę wysępić bromka na laktację i zrobi mi monitor. Ale i tak chciałabym iść do mojego lekarza gina, żeby i on na własne oczy zobaczył co i jak tam u mnie. W sensie dalszego leczenia etc.
    I nie wiem czy darować sobie tego endo? Czy iść do niego w pon, a do ginka w śr?
    moze nie masz pcos tylko torbielkowate jajniki podobno taka przypadlosc tez jest ale nie specjalnie grozna..co do lekarzy na twoim m iejscu szla bym i tu i tu porownasz opinie i wybierzesz te ktora cie przekona najbardziej

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap ale do jednego i drugiego w pn czy pn i śr :P

  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zmienaijąc temat cos mnie od wczoraj jajniki kłują rany zeby to był dobry znak

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pn i sroda coby stresa rozlozyc :P

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no Aguś ja tez poszłabym tu i tu.
    zresztą końcem marca będę łazić do dwóch ginekologów żeby się posprawdzać:)

    Kasia no włąśnie jak poczytałam że Twój tak ochoczo wszystko bierze i się suplementuje to mi się micha ucieszyła:D
    wiesz wyposzczony facet potrafi zdziałac cuda:) więc trzymam kciuki żebyś ten okres w sobotę dostała:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja bym do obu poszła w Pn zeby sie juz wlasnie w srode nie stresować niewiadomą:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiecie co??? mam w pracy żurawinę z orzechami i podgryzam:D:D

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopadła mnie załamka. Spadam, żeby nie smęcić.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej ale jak to slodko wczoraj brzmialo jak mi pisal jem wolowinke ziemniaczki z piekarnika...ograniczylem tluste ahhaha wiem ze mu zalezy na tym bardzo ..od lat smecil o drugie dziecko ale wiesz niejeden gada a jak przyjdzie co do czego to zero wysilku..a tu taka zmiana ..U mnie tempka zaczyyna spadac dzis 10ty dzien brania lutki wiec tak jak spadek sie zaczyna to mysle ze za 2dni sie wredna pokaze i sobota lub niedziela zaczne nowy cykl....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2014, 09:13

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja popijam Inke z błonnikiem i nudy jak nie wiem co a bój jajników dokucza z minuty na minute bardziej

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaplacilam wczoraj tej lasce na konto 25zeta ma mi dzis napisac jak zaksieguje sie jej..Mam nadzieje ze mnie nie wyrucha na tym bo za25zeta to troche by byla obora..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniaczek84 wrote:
    a ja popijam Inke z błonnikiem i nudy jak nie wiem co a bój jajników dokucza z minuty na minute bardziej
    to chyba dobrze , nie? ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Dopadła mnie załamka. Spadam, żeby nie smęcić.
    n8ie smecisz zawsze zle wyniki nie nastrajaja optymistycznie ja tak mialam jak to tsh zobaczylam ale pocieszam sie ze na nasze choroby wymyslono leki :) wiec glowa do gory...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    a wiecie co??? mam w pracy żurawinę z orzechami i podgryzam:D:D
    A ja odmalpuje jedno od ciebie na przyszly miesiac herbate z nagietka :P i zaczne wino pic ale slodkie bo na wytrawne sie schaftuje :-/ Nigdy nie mialam problemu ze sluzem zawsze raczej wkurzalo mnie ze inne nie musza a ja tak nosic wkladki....ale jak clo zaburza to moze byc roznie

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi wyszły ciulowe leukocyty i coś tam jeszcze i mam gdzieś, pójdę do lekarza to wtedy bede się martwić, postanowiłam nie martwić się nawet gdyby cykl okazał się bez owulacji tfu! tfu!!!!!!

    Kasia no nic tylko pogratulować dobrego kompana do robienia dzieci:D:D
    mój nawet nie wie co łyka haha:D
    ograniczyłam go go magnezu wit E i C. reszte sam sobie wysuplementuje odżywkami;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ