X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no moj byle co do geby nie wezmie 20razy tabletke obroci i wyoglada na co ..po co...itd ..no chyba ze od lekarza to inna broszka a tu ...wystarczy napisac dzialanie i daje efekty hahah Twoj odzywki ma to inna broszka tam ma pelna suplementacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2014, 09:21

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    to chyba dobrze , nie? ;)



    a żebym to ja wiedziała :)ale tak jak dziś to mi jeszcze w tym cyklu nie dokuczały

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam mysle ze jak boli to dziala rowno ;) a jak cisza to znow sie czlowiek niepokoi...Pikaja bo rosna i tego sie trzymamy albo pikaja bo pekaja pęchole :D Grunt to pozytywnie myslec....:D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia nagietek jest dobry podobno na dużo rzeczy nie tylko na sluz:) i możesz go popijać cały cykl:)
    ja to nigdy nie nosiłam wkładek w płodne....

    Agusia nie smuć się...przecież nikt nie powiedział że owulacji nie bedzie prawda??
    i Kacha ma racę, po to są leki żeby się leczyć.
    Każda z nas z czymś się boryka...niestety, i jesteśmy tu po to żeby się wspierać i Ciebie tez bedziemyw spierać:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj zeby mój był taki jeszcze bardziej chetny do robienia dzieci wtedy kiedy trzeba to nie a po fakcie to tak tu by bardzo chciał ale z drugiej strony sapie jak mu wspominam o dzieciach i mówi ze sie za mocno nakrecam oj czasami to ja bym do tak solidnie w dupsko zakopała

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam jutro pewnie bede smęcic jak wroce od endo :D Na sama mysl ze na tarczycy cos moze byc mam gesia skorke..ale nic nie poradze pocieszyc sie mozna tym ze wszystko jest w odpowiednim momencie wylapywane wiec sa to poczatki niedomagan itd..gorzej jakbysmy wyczaily chorobe w stadium zaawansowanym,..wiec jak widzialam z jakimi problemami tarczycy dziewczyny startowaly(usuniecia ,guzy itd)to mamy pikuś---- pan pikuś :D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    n8ie smecisz zawsze zle wyniki nie nastrajaja optymistycznie ja tak mialam jak to tsh zobaczylam ale pocieszam sie ze na nasze choroby wymyslono leki :) wiec glowa do gory...

    tyle, że mój lek nie widzi potrzeby leczenia

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniaczek84 wrote:
    oj zeby mój był taki jeszcze bardziej chetny do robienia dzieci wtedy kiedy trzeba to nie a po fakcie to tak tu by bardzo chciał ale z drugiej strony sapie jak mu wspominam o dzieciach i mówi ze sie za mocno nakrecam oj czasami to ja bym do tak solidnie w dupsko zakopała
    wiesz co?sda typy facetow ktorzy w taki wlasnie sposob maskuja swoj lek..lek ze to moze byc problem z ich strony..tak mi sie wydaje ze to dotyczy twojego mezulka...moze przez to wlasnie tak a nie inaczej sie zachowuje.OPrzedewszystkim mysle musisz mniej do niego o ciazy dziecku plodzeniu mowic zeby go nie stresowac...i raczej przejsc na droge uwodzenia pochelbiania mu..po to by czul sie przez ciebie kochany i doceniany...wtedy bedzie czul sie prawdziwym facetem...Naprawde :)

    kiniaczek84 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    tyle, że mój lek nie widzi potrzeby leczenia
    no to jesli nastepni powiedza to samo to cZym sie martwic????Dostaniesz klapsa ..zobaczysz....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzisz moj maz np jak zesmy sie poklocili i pogodzili to nawet nie raz nie dwa zdarzalo sie ze seksu nie chcial jkak to mowia na tzw zgode...nie bylo opcji dopiero po paru godzinach mu przychodzila ochota...Czasem oni kumuluja w sobie zle emocje i to powoduje u nich takie zachowanie..Musisz jak to mowia byc pokorna i olewke robic a nie sapac na niego....;) a cel uswieca srodki...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturnica uwielbiam Twoje rady jestem moim guru:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zes mi posmarowala nie ma co :D :D znam to z autopsji chyba twoj chlopina jest z tych co i moj..Nie daj Boze ruszyc jego meskosc lub cvokolwiek w tej kwestii to by byla masakra jak sie w sobie zamknie i przezywa.....jak jest jeVany o cokolwiek to staje sie nie do zniesienia ale wystarczy mu pocukrowac od czasu do czasu poglaskac przytulic i jest juz ugotowany :P

    kiniaczek84 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tam oj tam ale naprawde Twoje uwagi sa dla mnie mega cenne i od wczoraj wdrazam je w zycie sobie kupuje meliske na odstresowanie i do dzieła

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio robilismy pelny remont lazienki od wymiany rur po plytki..oprocz hydraulili sam wszystko zrobil i jak na swiatecznym spotkaniu a bylo ponad20ludziow ja wystapilam z oracja ze trafil mi sie cud miod chlopus i mam najpiekniejsza lazienke na swiecie :D to po swietach dostalam od niego kwiaty hahah a najlepsze ze nawet na urodziny ich nie dostaje od niego :P Wiec chwalenie ich chyba daje efekty

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia chlopy sa jak dzieci nigdy tak naprawde nie dorastaja i aby ich motywowac do dzialania w jakimkolwiek zakresie potrzebuja pochwal ..Zobaczysz ze bedzie dobrze a twoj zacznie kminic co sie z toba dzieje ze taka odmiana.....na bank atmosferka w domku sie zmieni jak tak zaczniesz robic.Sprobowac mozesz co ci szkodzi...a jesli nie ebdzie efektow zawsze stwierdzisz ze probowalas....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh...ja go dziś podejde hihihi....oj nie oprze mi sie dziś

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko wiesz spokojnie jak postawi sie okoniem to nie fochaj sie przyjmij to na klate przytul sie do niego i powiedz ze tesknilas za nim i to ci nawet wystarczy(chociazbys sie w srodku miala jak etna gotowac ):P

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to nazywam dziobaniem :D jak moj ma zjezdzac to mam swoj rytual pieke jego ulubione ciacho(krolewca , albo kremoweczke) a na kolacyjke placki po wegiersku i zestaw surowek To jak tylko go przywioze i wchodzi do domu to zeby nie wiem jak byl zmeczony to od razu ma dobry humor :D i tak sie staram go podchodzic nie raz...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mykam do pozniej robaczki :P

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papa słońce:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ