X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniaczek84 wrote:
    hmm...moze i ja zaczne mierzyc moze coś mi to pomorze
    no mierzenie tempki daje ci podstawe do zaobserwowania owulki....takze nie wydaje mi sie to strasznym wysilkiem te 5minut wczesniej sie obudzic niz zwykle....ja ta, zrobilam zawsze wstaje 6,20 to teraz o 6.15mierze zaraz po budziku

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mierzę o 6.20, czasem o 6.30. ale juz się przyzwyczaiłam, że odkładam i jeszcze na chwie zasypiam albo sobie drzemię:)
    kiedyś myślałam że nie dam rady bo mam zbyt czujne spanie ale jest okej:)
    no i wiem kiedy mam owulację czego wcześniej za chiny nie wiedziałam

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    ja Kasia w aptece chciałam kupić olej lniany do picia to mi powiedział że on jest dobry ale na pewno nie na śluz i zdecydowanie polecał mielony len(taki jak piję cały czas)
    a dodatkowo piję też ocet jabłkowy,oczywiście jak mi się przypomni, bo kiedys piłam a czytam że dziewczyny chwalą:)

    a moja witaminka D smakuje jak śmietanka do kawy:D:D

    No ja bym Milci własnie rtęciowy(a raczej bezrtęciowy bo rtęciowych już nie ma)polecałą bo temperatury są bardziej klarowne. wsadzam na jakieś 5 minut, mam ustawiony budzik po tych 5 minutach i cyk:) w sumie to mierzyłam 9 minut ale wyczytałam że 5 w zupełności wystarczy.

    zjadłam śniadanie:) makaron brązowy z serem białym:) i uwaga, nie mam ochoty na słodkie:D
    ja ten olej to bardziej nie na sluz bo na to mam wiesiolka ale na tarczyce bede pila i regulacje hormonow,,, no i schudniecie.......a skoro ma az tyle wlasciwosci to poswiece sie i raz dziennie z ranca lyzeczke wypije,,,,ma lekko orzeszkowy smak wiec nie ejst zle...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jak sie teraz nie uda (musi sie udac dwie grube krechy musz byc)to w nastepnym cyklu zaczynam mierzyc

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    ja też mierzę o 6.20, czasem o 6.30. ale juz się przyzwyczaiłam, że odkładam i jeszcze na chwie zasypiam albo sobie drzemię:)
    kiedyś myślałam że nie dam rady bo mam zbyt czujne spanie ale jest okej:)
    no i wiem kiedy mam owulację czego wcześniej za chiny nie wiedziałam
    no ja w weekendy tak robie pobudka tempka i spie dalej..a w tygodniu sila rzeczy musze wstac

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia teraz Ci ginek powie czy owu była:)
    a potem sobie mierz:)

    Kasia ja w weekendy wstaję;) jakoś szkoda mi dnia:) tym bardziej spędzonego w domu, a to obiad ugotuję raniutko a to sprzątnę:)

    no to pij ten len:D ja piję siemię:) już jakiś czas:)
    mama mi mieli w domu te ziarenka:) bo dostałam chyba z 5 kilo tych ziarenek i nie wiedziałam co z nimi robić:) no to juz wiem:)

    ale powiem Ci ze zawsze jak w płodne miałam tego śluziku niewiele ale przez kilka dni tak w cyklu z clo był tylko 2 dni, wiec gdyby nie żel conceive to pewnie byłaby susza jakich mało:)

    i nie moge sobie wybaczyć ze gienkowi nie wspomniałam o tym estrofenie;/

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eyy nie strasz! zreszta jesli gin nie mowil ci nic o endo ze nie jest fajn e to chyba oznaczalo to ze jest ono ok...wiec co sie martwic na zapasa.....Ohoo moje dziecko spielo poslady iwzielo sie za odkurzanie w swoim pokoju....ahahahahaah jednak sila perswazji dziala

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ty bidulo siedzisz caly tydz w pracy to nie dziwie ci sie ze w weekend korzystasz z kazdej wolnej godzinki...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie, tyle że tu w pracy mam spokój, nikt mnie nie goni, nikt nie popedza:) tak się wyciszę tu przez cały dzień to w domu ciężko mi się przestawić.
    więc jeśli mogę ocenić to moja praca jest bezstresowa:) ale fakt marnuję tu kupę czasu......
    po owu wubieram się na dłuższe wolne, może 3 dni plus weekend.

    Kasia to fajnego masz młodego że taki zaradny, znam kilku 13 latków to bunt jakich mało, nie usłuchani, nic nie robia i tylko wkurzają rodziców.

    zobaczę jakie bede miec to endo teraz na wizycie, jak bedzie okej to moze nic nie powiem a jak nie to od razu:)
    dziś musze winko dokupic bo brakło;)
    dobre to za dyche co kupiłam:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie poczytałam wątek o orgazmach:D nie powiem bo bardzo ciekawy:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    no właśnie, tyle że tu w pracy mam spokój, nikt mnie nie goni, nikt nie popedza:) tak się wyciszę tu przez cały dzień to w domu ciężko mi się przestawić.
    więc jeśli mogę ocenić to moja praca jest bezstresowa:) ale fakt marnuję tu kupę czasu......
    po owu wubieram się na dłuższe wolne, może 3 dni plus weekend.

    Kasia to fajnego masz młodego że taki zaradny, znam kilku 13 latków to bunt jakich mało, nie usłuchani, nic nie robia i tylko wkurzają rodziców.

    zobaczę jakie bede miec to endo teraz na wizycie, jak bedzie okej to moze nic nie powiem a jak nie to od razu:)
    dziś musze winko dokupic bo brakło;)
    dobre to za dyche co kupiłam:D
    kurde powiem ci ze jak slysze jak te nastolatki szaleja pyskuja i ogolnie sa skurwys....ki to ja chyba jestem szczesciara..poodkurza po zakupy wyleci do auta zebym nie dzwigala i ogolnie no stress jestesmy jak kumple ale z tym ze on wie ze nie wszystko przejdzie u mnie i najgorsza prawda jest do przelkniecia ale najlzejsze klamstwo nigdy..., z ojcem sobie predzej pozwala ale moze dlatego ze to zawsze ja bylam ta twarda reka a ojcuś rozpuszczal..Ale fakt oddpukac w niemalowane...

    EEE a co to masz za winko??moj chlop sie smial ze zrobie sie alkoholiczka hy hy hy

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    własnie poczytałam wątek o orgazmach:D nie powiem bo bardzo ciekawy:)
    yyyyy a gdzie go masz???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha jaka torba:D na ogólnym jest taki wątek WIELKIE_0 i to ten:D

    a winko nic wielkiego nazywa się party zone:D jak te chipsy tanie:D
    w szoku byłam ze wypuscili wino i wziełam na próbę:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde to mój mi córę rozpuszcza a ja musze rygor prowadzić;/ niestety, twarda ręka nalezy do mnie;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojj dobrze ze jest taki balans jedno pozwala drugie stopuje...mlody od zawsze mial wprowadzone zasady wlasnie ktorych nie przekraczal ...jeszcze niani nie bylo a ja karnego jezyka juz mialam tylko ze u mnie nie byl jezyk a kacik wrogu pokoju....i siedzial tam zawsze po 3minuty a jak nie pomagalo siadal na nastepne 3 i pozniej jak juz mial z 6lat to wprowadzona zostala zasada do3...mianowicie dwa ostrzezenia a 3ci konseekwencja..probowal przeginac ale dziecko jak widzi ze rodzic jest nieugiety to sie poddaje ...i moze dlatego nie ma z nim problemu...przynajmniej na razie a gimnazjum zweryfikuje co bedzie dalej..Na razie ma ambitne plany skonczyl srednia w Pl i weyjechac na studia do anglik , tam mieszka moja sis tez studiuje....Kurde u mnie pewnie takiego nie bedzie ..ale w razie czego zaczne wezykiem sciagac winko z gasiorka..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mnie rozjeValo na lopatki na tym forum

    wy jak macie? Szczytujecie za każdym razem? Czy może macie ten sam problem co ja i orgazm znacie tylko z opowiadań i legend?

    ahahahahahah biedula nie wie co traci..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaah no to ja powiem może:P

    ja pierwszy orgazm w życiu miałam z moim mężem hahaha :D
    tak mi się spodobało że go wykorzystywałam do tego:D

    teraz jakoś trudniej mi dochodzić.....a już z kilka miesięcy nie miałam.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturnica zawsze mnie denerwowało jak się mówiło, musicie się dopasować....
    ale to prawda....ja mam tylko jedną pozycję orgazmową:P

    ej to ambitne plany ma Twój młodziak:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgubiłam wątek ale widze tu szalenie ciekawy temat poruszyłescie :)

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie duzo wiecej bo tylko 2 eheheh a jedna z nich niezawodna ale niestety na 1szy raz po powrocie mojego niemozliwa bo niedoniesie i rozchlapie ahahahha...No moj malz nie byl moim pierwszym ..ale to on nauczyl mnie rozne ten tegeskii z nim mialam pierwszy orgazm w srodeczku..bo ten zewnetrzny sie nie liczy...
    Przed urodzeniem mlodego rzadziej mi sie udawalo wspolgrac z moim ale potem jakos szybciej ..zreszta czasem wystarcza kilka minut i po sprawie(ale najsmieszniejsze ze wtedy ma byc tylko bzykanko zero gierek wsteonych od razu akcja)a jak chce pomeczolic sie to przy grze wstepnej rzadko kiedy zakanczam wewnetrznym.,,,
    Zawsze jak moj juz nie daje wtedy rade mozna sie wspomoc woibratorem...albo na dwa baty ahahha

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ