X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanko jak myślicie czy 16 dc moze byc dniem owulacji kurcze bo kapie ze mnie jak z niedokrecanego kranu hmm...

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    to mnie rozjeValo na lopatki na tym forum

    wy jak macie? Szczytujecie za każdym razem? Czy może macie ten sam problem co ja i orgazm znacie tylko z opowiadań i legend?

    ahahahahahah biedula nie wie co traci..
    laska to nie moje slowa na gorze to slowa jakiejsc dziewczyny z forum cos mnie wyslala...a wyszlo ze moje eheheheh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniaczek84 wrote:
    mam pytanko jak myślicie czy 16 dc moze byc dniem owulacji kurcze bo kapie ze mnie jak z niedokrecanego kranu hmm...
    jasne!!!moze byc i 20ty dzien wszystko zalezy jak komoreczka sobie dojrzewa

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    hahaah no to ja powiem może:P

    ja pierwszy orgazm w życiu miałam z moim mężem hahaha :D
    tak mi się spodobało że go wykorzystywałam do tego:D

    teraz jakoś trudniej mi dochodzić.....a już z kilka miesięcy nie miałam.
    ja wiem dlaczego nie masz...na bank bloknelas sie w glowie bo myslisz o bejbiku!!! zamiast skupic sie na meeega orgasmusie po ktorymm traci sie rpzytomnosc hahaha\
    ja tylko 2razy w zyciu mialam tak ze przymdlalam na koniec....ale chodzic pozniej nie moglam taka bylam obdarta hy hy hy

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha no KAśka a ja myślałam że to Twoje słowa:D:D

    kaśka ja znam tylko jeden rodzaj orgazmu:P czuje go w środku ale nie wiem jak sie nazywa:D choć wydaje mi się że łechtaczkowy bo bez stymulacji nie ma szans:P

    no Tyś starsza to masz prawo mieć lepsze doświadczenie;)

    jak mnie denerwuje jak mam szczytować a tu chłop dochodzi i ja zostaje ło jejku:P

    KINIA pewnie że może być owulacja:) dla bezpieczeństwa bym jeszcze męża pomęczyła choć wiem jakie to pod koniec irytujące;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Kasiek no coś w tym jest....a nieraz mam tak że tak myślę o tym żeby mieć orgazm że dupa z tego...
    dziś jestem przyznam na głodzie i tak łatwo mu nie pójdzie:D powiedziałam mu wczoraj że wisi mi orgazm to powiedział że mi go kupi:P głupek

    a lubicie długi sex? ja nie bardzo:) taki półgodzinny w zupełności mi wystarczy:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rozrozniam dwa jeden wewnetrzny tylko stymulowany czlonkiem wtedy jest taki gleboki ale mniej ostry bym to nazwala i drugi stymulacja guzika...ja uwielbiam pozycje na boczku na leniwca ja tonazywam gdzie malz stymuluje w srodeczku mieczykiem i paluszkiem guziczek jak juz zaczyna on dochodzic a ja jaeszcze nie to wysuwa sie na chwile nie przestajac mnie stymulowac z zewnatrz reka i znow miecyzkiem...no wtedy to ja na pol godziny odplywam,,,U mnie minely juz te czasy kiedy skakalam w lozku po kilka godzin ..chyba jestem leniwa wole powolny sexik na luzie bez figur i odwalania kamasutry...a jak nie dochodze w pochwowym i moj nie zdazy i rozchlapie to zawsze pozniej ozorkiem..a wtedy na bank mam i ja...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaz sa tez dni kiedy mi sie nie chce a mojego nosi to mam na niego sposob 3minuty i po chlopie na jezdzca jak na krzeselku..zaden facet dluzej nie wytrybi hje hje...ale to wtedy jak chce odbebnic ja panszczyzne.....ale zbyt dlugo jak sie sexuje to ja nie dojde w tym sek...odchodzi mi wszystko jak co chwile by byly zmiany pozycji itd..to moj juz wie ze nie ma sensu mna wywijac na boki ...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to samo, częste wywijasy mnie jakoś rozbijają:) nie lubie, mamy kilka swoich pozycji i nam to wystarcza...
    a widzisz musze wypróbować to że on usiądzie na krześle a ja na niego:D nie próbowałam z nim jeszcze tak:D wydaje mi się bardziej poręczna pozycja niż siedzenie na sofie np:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Kaśka ja nie mam takich dni kiedy mi się nie chce:) nigdy chłopu jeszcze nie odmówiłam:P
    czasem cichutko uciekam na górę ale jak widze że go nosi to wystarczy że się o mnie poociera i jestem gotowa:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahahaha tys jest dobra nie..u mnie ja jak nie mam ochoty to mowie mu ze albo szybki numeras albo nic z tego..Kiedys stwierdzil ze na palcach u rak policzy seksy ze mna w ciagu roku bo czy jest czy go nie ma sexu brak..No ale przy tabsach nie miewa sie az tak duzej checi..Za to teraz nie poeim nie powiem dorwe i zajezdze hehe...To teraz juz wiem czemu ten moj pałełek tak sie cieszy na staranka o dziecko ze bedzie czesty sexior ahahahah

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha nooo i masz odpowiedź:D nareszcie chłop będzie chodził wykończony po seksie:D:D

    to Ty straszny antysex w takim razie:D ale rozumiem że się to zmienia:D
    oj żeby mój się tak cieszył na częsty seksior:D niby mi nie odmaawia ale juz entuzjazmu w tym nie ma;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    hahahaha nooo i masz odpowiedź:D nareszcie chłop będzie chodził wykończony po seksie:D:D

    to Ty straszny antysex w takim razie:D ale rozumiem że się to zmienia:D
    oj żeby mój się tak cieszył na częsty seksior:D niby mi nie odmaawia ale juz entuzjazmu w tym nie ma;)
    bo to pewnie tak wlasnie jest jak sie ma duzo to sie mniej chce i na odwrot,,,,u mnie oare latek temu bylo tak ze to ja chodzilam za moim a mojego glowa bolala a to nie chcialo sie a to to a to sramto..i nawet wybuchaly wojny przez to,,,Potem sie jakos poodmieniaalo mi sie doechciewalo a moj lata..ha...Znaczy ze chlopa trza wyposcic
    ahahahah

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokladnie:) trzeba wypościć:)
    mam nadzieje ze dozyję lat gdzie mąż bedzie za mną gonił cały cykl:P

    kurde ale się nakręciłam:D już tu myślę co by jakąś kolacyjkę zrobić:) świeczki koło kominka rozłożyć.
    wdzianka dziś nie potrzebuję bo napięcie bedzie ale może się skuszę:) muzyczka i koniecznie wyłączony tv bo mnie rozpraszal:P

    ej juz 14 na karku:D ale fajnie jeszcze tylko albo aż 3 godziny;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    no dokladnie:) trzeba wypościć:)
    mam nadzieje ze dozyję lat gdzie mąż bedzie za mną gonił cały cykl:P

    kurde ale się nakręciłam:D już tu myślę co by jakąś kolacyjkę zrobić:) świeczki koło kominka rozłożyć.
    wdzianka dziś nie potrzebuję bo napięcie bedzie ale może się skuszę:) muzyczka i koniecznie wyłączony tv bo mnie rozpraszal:P

    ej juz 14 na karku:D ale fajnie jeszcze tylko albo aż 3 godziny;)
    no juz ci zazdroszcze ja jeszcze musze trochu poczekac zanim obedre go z plemniorow hahah...Tylko pewnie jak znam zycie przyjedzie taki wyjeVany ze sil sie ruszac nie bedzie mial zwlaszcza jakjeszcze sobie poje..ale to juz wezme jak trupa byle cieple bylo i twardo stalo sama sobie poradze...a on moze spac hahahah

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAsia spokojnie:D jak będzie martwy to go pobudzisz:D
    choć lepiej żeby był rześki:)
    Kasia weźmiesz go do domu, poje sobie, zafundujesz mu masaż:) kąpiel relaksacyjną:D młodego z domu wyeksmituj żebyście mieli dużo czasu i prywatności:) zobaczysz:D ze trzy seksy zaliczysz w jeden wieczór:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojjj nie no zebym jeden przezyla bo to pewnie codziennie trzeba bedzie iihhi 3to stosunkowo stosunkow za duzo hehehhehee

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe mój rekord to kilka lat temu 5 stosunkow :D i to takich fajnych:D:D

    kurde ale mamy stosunkowy dzień;) aż się nas inne dziewczyny wystraszyły;)

    byłam w sklepie, na romantyczną kolację będzie spaghetti z tuńczykiem i kaparami:D haha

    pozatym już po 15:D jeszcze nie całe dwie godzinki:D a takie co mam dziś nudy w pracy to daaawno nie miałam. dobrze że moge na forum posiedzieć;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi ochoty narobilyscie oj żeby mój mial dzis fazę:)

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihihi Kinia i bardzo dobrze:) nie ma jak napalona babka:D

    ja ogólnie nie lubię dominować ale jak nieraz się napalę zmieniam się w dowodzącą:D
    Kinia i co? będzie kolacja? czy od razu działanie:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ