X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od razu do dziela nie będę wymagajaca szybki seksik mi wystarczy

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to Kasia jak ja 5razy praktycznie raz za razem ale to czasy pradawne iihhiih ojj wtedy to byle gdzie nawet tyl malucha byl wygodny a teraz,,,,wlasny dom pokoj lozko cisza spokoj dzieci za sciana nie placza a sie poprostu mi nie chcialo...wolalam glowe do klaty mojego przytulic i spac,,,a jak zaczynal zaloty to zgniatanie ptaka i daj spac,,,No ale teraz to sie juz trzeba bedzie sprezac,,,kurde smialam sie wczoraj z moi ze szykujemy sie jak na 1sze razy sprzed lat.ihhiihhi

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jakis plodny czas kilka dni temu patyczaki sie wykluly a teraz moj rak mlode z jajek wupuszcza,,,ciekawe kiedy ryby..a pozniej ja hahahha

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahahah masz patyczaki??? ja kiedyś z podstawówki na ferie to wziełam ale tak się tego bałam że szok bo nigdy nie wiadomo było gdzie on jest i czy juz nie łazi po domu:D
    raka? ryby i co jeszcze??:D

    Kasia ale w sumie u mnie pekińczyk w ciązy, na dniach bedzie poród:D jakiś pylny czas;)
    też chce ! też chce!! :D
    ej to bedzie jak randka:D nie zapomnę jak mój przyjezdzał tylko na weekendy, normalnie w powietrzu się atmosfera nam obojgu udzielała:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mam a raczej mlody ma patyczaki rogate i jeszcze takie grubasne..mowie na te najwieksza grubaska,,,,jaja lezaly chyba 8miesiecy i paCZam kiedys a takie paromilimetrowe laza po trzykrotce..w srodku terrarium mam w malej doniczce bo zima to swieze liscie nie dostanie mamy tylko mrozone..a rak ma ich chyba ze 100i nadal rodzi z jajek musialam filtr teraz zmodyfikowac bo wciagal je..no jeszcze psa mam i pewnie myszy krety w polu ihhiih!!!
    Mlody chce miec modliszke ale zastanawiam sie nad tym czy sie zgodzic....chociaz ja to lubie takie ekstremalne zwierzatka heheh
    No jak nigdy nie moge sie doczekac jego zjazdu..jakos tam chyba nawet bardziej sie ciesze ihihhihi

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa zapomnialam o mrowkach ihhiih mamy jesio hodowle mrowek w formikarium

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty zoolożko:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka mam niemoc.....nic Ci nie odpiszę:D
    pozatym że masz fajną hodowlę:D no i ta modliszka o rany:) zastaNÓW się bo niedługo bedziesz mieć małe dziecko w domu:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojj ale modliszka moze nie zje dziecka ihhihih poza tym mlody nie ja lubi to...ja toleruje a zajm sie kundlem i rybami...chcial jaszczurke ale ona za szybka i moglaby sprdolic z domu ahhaha....no co poradze jak moj mlody fan wszystkiego co innych odstrasza..jedno co nie lubie to gady bleh....sa wstretne

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah iguanę mu kup:D

    u mnie zwierzęta nie mają racji bytu.
    chomiki mi Majka pogniotła jak była mała....złota rybka zdechła:P
    i psa bym też nie miała bo młoda go męczy strasznie....no ale jak już jest to niech będzie:)

    jeju ciekawe jak to bedzie u mnie jak młoda bedzie mieć 13 lat:P

    eee jeszcze komunia przedemną:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczysz jak przyjdzie dzxien rozmow o seksie okresie w moim przypadku polucjach nocnych o tamponach prezerwatywach ihhihihih

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łehehehe ani mnie nie strasz:D:D jak to jest? mama zaczyna takie tematy czy dziecko pierwsze wychodzi z inicjatywą??:)


    wiecie że mi dziś w pracy wystarczył ten grejfrut i orzechy z żurawiną??? ja cie....jestem bez słodyczy:D:D:D

    w domu lekki obiadek bo kolacja pyszna będzie:)


    kurde jak ja bym chciała już być w tej ciąży no mówię wam....
    ostatnio się zastanawiałam czy przypadkiem moje sceptyczne myślenie nie wpływa na zapłodnienie, no bo ja zawsze mówię że się nie uda...że czuję, że nic z tego, podświadomie po owulacji szykuję się na kolejny cykl....może powinnam zacząc wierzyć że uda się? no sama nie wiem tak źle i tak nie dobrze:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no raczej to dzieci wychodza ale mojego uswiadamialam tak od 5tego roku zycia ..a ostatnio porodowki ogladamy razem ihhihi a mlody mowi jezzzuuu jak to musi bolec mamus ja ci wspolczuje dobrze ze ja jaestem facetem hahaha

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienko ja tez mam tak jak Ty ze boje sie nastawic pozytywnie na maksa bo pozniej moze strasznie bolec..ja sobie zrobilam punkt odniesienia czyli u mnie to lipcowa laparo...dlatego te2razy ktore moj bedzie zanim przyjda wakacje poswiece i noz sie uda..a jak nie to tlumacze sobie ze jest jesio operacja i poza tym kilka miesiecy temow nawet o dziecku nei chcialam myslec,,,chyba wglowie jednak jedna mysl jest u mnie najwazniejsza , ze juz mam dziecko i jesli sie nie uda to zawsze jest jednak kogo przytulic,,Sama wiesz jak patrzysz na malutka ze dziekujesz kazdego dnia za to ze juz ja masz,,,

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide pa:D jutro odpisze:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buzka mala do juterrra

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i jestem i d...pecherzyk nie pekł ma 32mm nawet jezeli by pekł w najbliższych dniach to niestety szansa na zafasolkowanie sa marne ale gin powiedziała ze cuda sie zdarzają nom a jak nici to kolejny cykl z Clo i w 10 dc pregnyl i nowe nadzieje ze moze sie uda

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia hmmm szkoda :( tak trzymałam kciuki :(
    A pytałaś czy on się sam wchłonie czy jak?

  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedziała ze peknie napewno bo już dziś był taki jakiś wgnieciony i zdeformowany wiec teoretycznie owulka przede mną ale szanse marne

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak wogóle to dzieki za kciukasy Aguś

    9f7j3e5e8v9541eg.png
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ