X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 lutego 2014, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki Wy moje :)
    Ja dzis wstalam jakas taka nie za wyrazna chyba denerwuje sie wizyta u endo ze moze zabroni starac sie i trzeba bedzie czekac albo ze wyjdzie jakis guz.....Normalnie mi gula z nerwow rosnie a gdzie tu jeszcze do wizyty,,jade o11 a tak przed12ma mnie przyjac... :-/
    Tam masz wszystko Aga od nad do niedo wiec kazdy dla siebie cos znajdzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2014, 06:35

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka daj spokój z takimi myslami!!! do grobu się można wprowadzić, idz na spokojnie i pomyśl że będziesz mądrzejsza o nowe informacje:) na pewno pozytywne:)

    Kinia kurde a widzisz, mogła dac Ci ten pregnyl na poprzedniej wizycie, byłabyś już po owulacji;/ kurde 32 mm to trochę dużo....


    wczoraj tak gadałyśmy sprzeczkach i miałam w domu taką jazdę że prochy na spanie w środku nocy musiałąm brać.....
    z męzem się nie odzywam.
    nie było kolacji ani sexu:P
    trudno.....burak jeden, jak on mnie nieraz wkuvia to nie macie pojęcia.....średnio tak raz na pół roku musimy się konkretnie ściąć no i się ścięliśmy....starania o dzidzie zawieszone.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj laska jak to mowia nie pierwszy nie ostatn raz swoja droga jak sie wkuvie na mojego tez sobie mowie o nim burak :D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj powiedzmy na 2tyg pobytu w domu wkuvia mnie minimujm polowe dni :D wiec to chyba norma ze z nimi tak jest..Akle fakt potrafia zdzialac cuda jesli chodzi o podnoszenie cisnienia.Wiem wiem wiem nie nakrecac sie nie denerwowac a i tak jajco mozna zniesc..Wiem jedno i tego sie trzymam ze przy niedoczynnosci mozna zajsc w ciaze biorac leki a ja mam wykryte w czas i mimo ze niskie wartosci ft3 i ft4 to norma ,wiec starm sie tego trzymac...:(

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde tak czytam opinie o moim endo to az troche chyba podejrzane ze same achy i ochy...no nic przekonamy sie czy rzeczywiscie taki specjalista i wzystko idealnie tlumaczy....A dzis samopoczucie jak tam?? Swoja droga laska i tak wiesz ze musicie sie pogodzic bo niedlugo komorecZka i chcac nie chcac potzrba zolnierzy..Ze nie mozna sie samemu zapylic..szkoda :(

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh Kasia dobrze wiedzieć że się nie jest samemu;)
    Tylko wiesz Kasia....przykro jest słuchac jak to jest źle między nami(bo ja uważam że jest super od jakiegoś roku)
    eee bla bla bla.....burak:)

    mi powiem ci szczerze odechciewa się tej całej ciązy chwilowo....

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka to nic tylko się cieszyć że taki chwalony lekarz:) pójdziesz przebadasz sytuację i sama wyrobisz sobie zdanie:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh tak mam się ochotę do kogoś pzytulić:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochana to standard ze pryszcza i mowia ze ciagle jest zle a oni sie staraja a my takie zimne i nieczule ehh:-/ oj w ciazy bedziesz z dzieckiem a nie z nim wiec wiesz ;) a chlopek no coz taki jest nieskomplikowany jak budowa cepa i ciezko do nich dotrzec bez tlumacza :P Musisz olac nie ma innej rady wiesz sama o tym...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Kaśka to nic tylko się cieszyć że taki chwalony lekarz:) pójdziesz przebadasz sytuację i sama wyrobisz sobie zdanie:)
    no ze na klinice w kraku siedzi a pochodzi stad..wiec sie zobaczy 140zl piechta nie chodzi :-/

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    ehh tak mam się ochotę do kogoś pzytulić:P

    OĆ SIE PyTuL wirtualnie :*bedzie dobrze,..wiesz o tym...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    OĆ SIE PyTuL wirtualnie :*bedzie dobrze,..wiesz o tym...

    ahahaa ide sie pytulić:D:D hahaha poprawiłaś mi humor, zresztą po cichu liczyłam na to ;)

    masz rację Kasia, muszę to przełknąć...bo prawda jest taka że jest fajnie ale jak tylko się coś popyrtoli to już ogólnie jest hujowo;)
    no nic, mam tydzień do płodnych;) jakos się dogadamy;)
    choć mój taki małomówny;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odstawilam luteine dzisiaj oby w niedziele byla miesiaczka... niech sie nademna zlituje franca uboga i przyjdzie chociaz raz wtedy kiedy ja chce.....
    Chcialabym juz byc na etapie clo... :-/

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    no ze na klinice w kraku siedzi a pochodzi stad..wiec sie zobaczy 140zl piechta nie chodzi :-/
    mnie to takie kwoty przerażają:) mój bierze 30zł za monitoring;)
    ale się przepisuję do innego i ten juz kasuje 180;/ chyba umrę

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HAHAHAH no moj tez tak ma ze chodzi i nic nie gada,,,,ale ja potrafiue byc bardziej zawzieta i milczec jeszcze dluzej ..tylko wiem ze teraz jak sexa trza by bejbika stworzyc to trza sie bedzie w karku zgiac nie raz a to przy moim charakterze ciezkie nie raz :-/
    Masz pare dni to uda sie wam ochlonac...co zrobisz najierw chujowo ale potem bedzie za to bojowo :D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Odstawilam luteine dzisiaj oby w niedziele byla miesiaczka... niech sie nademna zlituje franca uboga i przyjdzie chociaz raz wtedy kiedy ja chce.....
    Chcialabym juz byc na etapie clo... :-/

    rozumiem Cię, to czekanie na @ jest wkurzające, bo nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie, szczególnie przy mniej regularnych cyklach. ale po odstawieniu t moze bedziesz mieć prawidłowo, dwa dni i siup:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    mnie to takie kwoty przerażają:) mój bierze 30zł za monitoring;)
    ale się przepisuję do innego i ten juz kasuje 180;/ chyba umrę
    noralnie endo za wizyte bierze 70wiec ok cena ale ja tym razem zazyczylam sobie ze chce dodatkowo usg tarczycy ..wiesz wole wiedziec czy jakies zle tam nie siedzi... Szczescie ze gina mam za free na nfz bo by darlo po kieszeni a jestesmy na etapie szukania nowego auta....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eee ja mojemu tego nie daruję, z wszystkich przykrych słów będzie musiał mi się wyspowiadać jak ochłonie, za kilka dni.
    inaczej go powieszę za jajka u sufitu

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to robie cos takiego wybaczam ale nigdy krzywd nie zapominam i jak jest okazja ze cos przeskrobie a wczesniej mnie o to jeval to daje upust swojej zmijowskiej zlosliwosci..A i najwazniejsze nigdy juz nie placze jak sie klocimy , jestem zimna jak zdechla ryba ..i to mojego jeszcze bardziejw kurfffia a co?co se bede zalowac...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 lutego 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi ja też już nie ryczę, a jak ryczę to w ukryciu:)
    mój za to oaza spokoju, ale języczek to ma cięty - burak:D kurva pokroiłabym go i barszcz zrobiła najchętniej:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ