X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wymiar nieciekawy, to fakt. Ale dobrze, że nie będzie torbieli. To w tym wszystkim b. dobra wiadomość.
    Zawsze do usług :)

  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze raz dzięki Kochana ale do poki nie nadejdzie @ jest nadzieja a moze zdarzy sie cud i bedzie git

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to oczywiste :) nadzieja zawsze umiera ostatnia :) póki krew nas nie zaleje, my staraczki zawsze wierzymy :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poki krew nas nie zaleje dobre :D No jak zwykle widze same dobre wiadomosci ehhhh chyba jutro przejde sie po aptekach popytam o pregnyl czy maja na stanie bo kuva jak sie okaze ze sa moze problemy z kupieniem :-/ boje sie tej samej sytuacji ze pecherzyk nie peknie sam i bedzie torbiel jak ta lala...Aga i cos wywiedazialas sie na swoj temat na forum sa osoby z podobnym jak ty tsh???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sdie tak oczytalam chwile temu o tarczycy ze mam normalnie tiki nerwowe juz :-/ jedno wiem napewno ze moje ft3 i ft4 w dolnej granicy normy i wskazanie na lekka niedoczynnosc jest..pytanie czy jakies cholerstwo na tarczycy nie siedzi :(Juz nie wiem co lepsze jaki guzek czy pieprzony hashimoto ehhh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap o tsh to się martwię, ale mam namiar na super endo i idę końcem lutego.
    Z tą prl to są cuda. Jedni leczą, inni nie. Zobaczę co powie mi gin w pon. Bo chyba do tego endo już nie pójdę, nie wiem. Nie przekonał mnie do siebie.
    Wkręcam sobie PCOS. W lis też miałam taki obraz, dostałam CLo, ale poszłam dalej do innego gina na monitror i owulka była. W stycz też no i clo nie brałam. Teraz dumam czy nie wrócić do tamtej lekarki i nie pofaszeorować się clo, choć ogólnie to wolałabym nie, no ale... wiadomo. Zobaczymy co będzie dalej w tym cyklu. Choć chyba jak tych pęcholi było tam b. dużo to ni jak nic z tego nie będzie

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o czytaniu to mi nawet nie mów, bo się robię coraz bardziej chora

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W lis robiłam badania LH i FSH - stosunek 1,05 czyli ok. Czy przy PCOS zawsze musi to wyjść źle? Czy np. może być wynik ok, a pcos i tak być?

  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    poki krew nas nie zaleje dobre :D No jak zwykle widze same dobre wiadomosci ehhhh chyba jutro przejde sie po aptekach popytam o pregnyl czy maja na stanie bo kuva jak sie okaze ze sa moze problemy z kupieniem :-/ boje sie tej samej sytuacji ze pecherzyk nie peknie sam i bedzie torbiel jak ta lala...Aga i cos wywiedazialas sie na swoj temat na forum sa osoby z podobnym jak ty tsh???


    ja ostatnio dzwoniłam do hurtowni i jest dostepny bez problemu

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kinia moze u cb byc ale ja nie wiem jak jest na moim zadupcu heheheh upewnic sie wole jutro

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja czym wiecej czytm tym wiecej sobie wkrecam lacznie z pelnymi objawami hashimoto ....kurde zaluje ze nie mam zrobionej prolaktyny bo bym miala pelen obraz podobno to sie laczy...ale moze jak uslyszy ze niemam owulki to da tez na prolaktyne a jak wyjda wyniki ok to nie bede brac i juz...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie akurat jak bylo w uj malych to nic nie roslo tylko sie wchlaniaja przy okresie..ale najlpeiej wtedy brac lutka albo dupka zeby miec pewnosc ze sie zadnatorbiel niezrobi.Dlatego ja wydarlam od rodzinnego recepte na luteine ..fakt ze ja troszku oszukalam no ale....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    W lis robiłam badania LH i FSH - stosunek 1,05 czyli ok. Czy przy PCOS zawsze musi to wyjść źle? Czy np. może być wynik ok, a pcos i tak być?
    powiem ci ze co do tych hormonow to ja jak pamietam mialam je w normie i testosteron tez tylko prolaktyne wysoko 25,6 wtedy byla

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d.upka mam, więc jak na monitorku nie będzie owu to wezmę, nawet jak mi nie będzie chciał dać nic

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap a Ty masz stwierdzone pcos?

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam stwierdzone podczas otwarcia powlok brzusznych w 2001r mialam 7cm torbiel o grubosci otocxki na 2cm wiec sama by nie pekla..podczas usuniecia o zrobili od razu resekcje klinowa jajnikow czyli wycieli po kawale

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dalo to zajebisty efekt bo bez staranek w sumie 4miesiace po operacji zaszlam w ciaze nie stosujac zadnych kalendarzykow mierzen tempki i wspomagan

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko przy pcos podobno jest tak ze zadna operacja nie ejst trwala i wszystko sie w cholere odnawia....wiec wtedy to co mi mowili po latach okazalo sie nieprawda...po tamtej operacji sladu na jajnikach nie ma juz

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA czytalas tutaj??
    http://www.tarczyca.info/ciaza-a-tarczyca/tarczyca-a-ciaza/#more-356

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 lutego 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytam czytam :)
    Co miałaś konkretnie na myśli, na co mam zwrócić uwagę?

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ