X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mojego podchodzę:) przemogłam się do sexy ciuszków:D szlafroczek i tak sobie chodzę koło niego:) a potem się już samo dzieje:)

    Kinia to co dziś w planach??:D ja muszę zaszaleć no bo jak taki wyposzczony to bedzie coś extra:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze planów mnóstwo ale u Nas jest ten minus ze mieszkamy póki co z moja mamą wiec działamy tak troszke ostrożnie byle do maja wtedy dzikie szaleństwo reka nog mózg na scianie

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 6 lutego 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny ale sie rozpisalyscie chyba nie dam rady az tyle przeczytac ale z tego co widze to wesolo u was jest dalej:)ja juz tez jestem pelna nowych sil na dzialanka i czekam z niecierpliwoscia na plodne;p

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to trzymamy kciukasy oliwia :)

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no Oliwia a co Ciebie tak tu mało??:) widze że własnie płodne się szykuja:D
    u mnie dopiero okres poszedł:) ale zanim się obejdę też będę skakac po hihi;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 6 lutego 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Robotka chcialam sobie odpoczac tempki nie mierzylam pare dni i ci powiem wyspalam sie jak nigdy:)teraz mierze do owulacji zeby wiedziec czy byla.
    dzisiaj 9dzien mam od nd moze zaczniemy staranka owulka powinna byc wtorek wiec akurat:)
    teraz troche stresow nam sie szykuje bo jest szansa ze moze niedlugo bedziemy mieszkac w polsce::)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 6 lutego 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jade do polski 19lutego wlasnie na 3 dni zalatwic sprawy i tak mysle czy da mi cos jak zrobie prolaktyne bo bym chciala sprawdzic ile mam ale wiem ze sie robi na poczatku cyklu a ja bede 4,5 dni przed okresem mysliscie ze jest warto zrobic czy wynik bedzie calkowicie nie wazny?

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc laleczki o Oliwka jak milo ze wrocilas do nas..tesknioliłysmy za toba wiesz???widze ze szykujesz sie do przyjazdu do Pl fajnie...z tego co wiem prolaktyne mierza dziewczyny roznych dniach cyklu ale najbardziej pewne i wiarygodne wyniki jednak sa na poczatku cyklu kolo3dnia....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja badałam 4-5 dni przed okresem:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka nie było Cię chwile a ja się stęskniłam!!!

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia tak sobie myślę o Tobie.....
    jakim ty termometrem mierzysz temperaturki??? wygląda jakby elektronicznym....
    może czas zmienić na rtęciowy? nie będą tak skakać te temperaturki???
    ja raz próbowałąm elektronicznym a;le cuda mi wychodziły, dlatego tak jak pisałam Oliwi już dziś, będę każdemu rtęciowy polecała:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki kapturnica milo mi:*:*
    a to zrobie to prolaktyne a co mi szkodzi:) moze owulka sie przesunie i ten progesteron zrobie bo go sie robi 7 dni po owulce tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2014, 11:44

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co przeczytalam artykul w ktorym pisze ze dostarczanie soi przy niedoczynnosci jest niewskazane i wielokrotnie powoduje przybieranie na wadze....aaa i lyzka oleju lnianego z rana dziala na szybka przemiane materii kupilam takze zaczne sie faszerowac ehhehe..cenowo znalazlam fajna okazje 250ml kosztuje 9zeta to i na sluzik i na tarczyce swietnie bedzie dzialalo..Tylko jak to wypic...ehh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Kaśka nie było Cię chwile a ja się stęskniłam!!!
    Kasiula ja tez!!uzaleznilas mnie malenka od siebie ihhihi

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mierze od zawsze elektrycznym i jestem zadowolona,kiedys jak kupowalam termometr to chcialam rteciowy ale mowili w aptece ze sa wycofane ze sprzedazy to kupilam ten elektyczny. i sie juz tak przyzwyczailam 2 razy mi pomogl w ciaze zajsc moze pomoze i trzeci raz:D

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Milcia tak sobie myślę o Tobie.....
    jakim ty termometrem mierzysz temperaturki??? wygląda jakby elektronicznym....
    może czas zmienić na rtęciowy? nie będą tak skakać te temperaturki???
    ja raz próbowałąm elektronicznym a;le cuda mi wychodziły, dlatego tak jak pisałam Oliwi już dziś, będę każdemu rtęciowy polecała:)
    ja tez mam tylko rteciowy zadne elektroniczne badziewie ktore wystarczy ze lekko przesunie sie w buzi i juz inna tempke pokazuje no i na rteciowym zostaje tempka wystarczy odlozyc i pozniej wpisac....A co do jej tempek juz pisalam jej ze musi mierzyc o stalej godzinie bo wachania polgodzinne sa mimo wszystko niedobre...moze sie tempka zmieniac

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wypilam lyzeczke oleju..i przezylam!!!hahah nie jest najsmaczniejszy ale da sie wypic...wole to nic ocet jablkowy brrr czy sluzik z ziren...blehh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm...moze i ja zaczne mierzyc moze coś mi to pomorze

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olej lniany
    ZDROWIE KOBIET:

    Poprzez zawartość wielonienasyconych kwasów omega-3 i omega-6 oraz fitoestrogenów (lignany) olej lniany może korzystnie wpływać na cykl miesiączkowy regulując proporcje hormonów w organizmie. Taka regulacja przyczynia się do złagodzenia wielu objawów związanych z miesiączkowaniem: przedmiesiączkowe bóle głowy, depresje, bóle podbrzusza, drażliwość i obrzęki. Łagodzi objawy menopauzy i wspomaga czynności macicy, przez co może być stosowany w leczeniu bezpłodności.
    NADWAGA I OTYŁOŚĆ:

    Olej lniany pomaga przywrócić równowagę hormonalną i zmienione proporcje kwasów tłuszczowych w organizmie.
    Zawarta o oleju omega-3 może wspomagać redukcję tkanki tłuszczowej oraz hamować powstawanie nowej. Wpływa korzystnie na odtłuszczanie wątroby.
    IMMUNOLOGIA:

    Składniki oleju wzmacniają układ immunologiczny, zmniejszają ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych, aktywizują podziały komórkowe.
    cos Kasia dla twojego chlopusiadopomina.
    SPORTOWCY:

    Przekształca składniki pokarmowe na energię
    Wspomaga wzrost mięśni oraz redukcję tkanki tłuszczowej
    Bierze udział w transporcie tlenu, produkcji hemoglobiny przez co zwiększa wydolność oraz wytrzymałość.
    Znacząco skraca czas regeneracji, ponieważ krew jest w stanie przenosić więcej życiodajnego tlenu do komórek mięśniowych oraz umożliwia naszym komórkom łatwiejsze absorbowanie składników pokarmowych tak bardzo potrzebnych do szybkiej regeneracji.

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja Kasia w aptece chciałam kupić olej lniany do picia to mi powiedział że on jest dobry ale na pewno nie na śluz i zdecydowanie polecał mielony len(taki jak piję cały czas)
    a dodatkowo piję też ocet jabłkowy,oczywiście jak mi się przypomni, bo kiedys piłam a czytam że dziewczyny chwalą:)

    a moja witaminka D smakuje jak śmietanka do kawy:D:D

    No ja bym Milci własnie rtęciowy(a raczej bezrtęciowy bo rtęciowych już nie ma)polecałą bo temperatury są bardziej klarowne. wsadzam na jakieś 5 minut, mam ustawiony budzik po tych 5 minutach i cyk:) w sumie to mierzyłam 9 minut ale wyczytałam że 5 w zupełności wystarczy.

    zjadłam śniadanie:) makaron brązowy z serem białym:) i uwaga, nie mam ochoty na słodkie:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ