X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik ja przez ostatnie lata robiłam sama w domu i pizzę i pączki i inne różności...dobre były...ale właśnie...najlepsze to te z "chemią" heheheheh

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ewcia, takie ataki oznaczaja jedno..Twoja corka jak najbardziej normalnie sie rozwija..A atak histerii to pokazanie swojego ja ..Dzieciaczki nie umia sobie w inny sposob radzic z frustracjami.My klniemy ona wrzeszczy,..Ale to zdrowy objaw ;)

    Wiem kochana, tym bardziej, ze jest zxmeczona, ale.." zrób jasno, zrób jasno!! Natychmiast!' no i jestem jak bóg, naciskam włącznik i staje się jasność..:-) :-) :-) :-)
    Po co komu sen;-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo dodatki smakowo zapachowe tak wplywaja wlasnie, ze wydaje ci sie ze sa najlepsze na swiecie..A w rzeczywistosci to jednak syf :-/ ..Ale paczki laska smazone w tradycyjny sposob na smalcu..Takie ktore wyrastaja na piecu w cieple kilka godzin...TO PACZKI A SKLEPOWE TO GNIECIUCHY
    Co do pizzy domowa bedzie idealna jesli sie ma piec do pizzy opalany drzewem..OO to wetdy mozna powiedziec ,ze pizza domowa lepsza.. A te z maka fryty to tak naprawde laska proszek ziemniaczany meiszany z olejem :) Sama slodycz..Dlatego u mnie w domu robimy swoje frytki nigdy nie kupujemy tej papki..Nam ona nie smakuje i chwala..Wrecz mnie cofa na mysl ,ze wprdalam jakac papke zamiast normalnego ziemniora...Ja wogole zreszta nie przepadam za jedzeniem po lokalach ale byc moze to moja schiza...Pracowalam na kuchniach w kilku lokalach i wiem co sie robi ze zwrotami ;) no i jak odswieza niektore potrawy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 09:29

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    ech...to ja takie napady mam do tej pory....chyba z nich nie wyrosłam....

    To muszę do twojego A napisac, zęby ci skarpetek nie zdejmował, bo uuuuu,będzie się działo...;-)
    :-) :-) :-) :-) :-)


    Malenqa, mnie hormony wciazxy Daly w kość, takie miałam rzuty...

    I placxzlwa się zrobilam, WK mam, bo do tej pory nie minęło...
    Wcześniej to byś ze mnie przy ludziach kropelki nie wycisnela, a teraz widzę jak starsza pani poprawia koc mężowi na wózku inwalidzkim, on ja w rękę całuje, ona mu szalik poprawia a on zdejmuje rękawiczki, bo ona ma zimne dłonie...
    I jak się do siebie miło odzywają..

    I co, juz mam mokre oczy..
    Tyle w tym szacunku, czułości i wzajemnej uwagi... Po tylu latach..
    Zawsze jak ich widzę na deptaku, to się usmiecham..Oczywiście w tych chwilach jak nosem nie siorbie...:-) :-) :-)

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap, dlatego lepiej nie pracować przy jedzeniu,potem juz nic do ust nie masz ochoty wziąć:-) :-)

    Pewnie, ze chemia, a mniej i tak smakuje najlepiej.po to ja zrobili, żeby dobrze smakowala...:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 09:40

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Kap, dlatego lepiej nie pracować przy jedzeniu,potem juz nic do ust nie masz ochoty wziąć:-) :-)

    Pewnie, ze chemia, a mniej i tak smakuje najlepiej.po to ja zrobili, zęby dobę smakowala...:-)
    hehehehe wiesz co mi przyszlo na mysl???Ze jak widzisz cos co am ladny czerwony barwnik-koszeline i nagle ktos pokazalby ci robaczka o takiego https://www.google.pl/search?q=koszenila+robak&espv=2&biw=1920&bih=979&tbm=isch&imgil=RMOUtPMvhF2mBM%253A%253BBTqFiTMUfGbOwM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.tur-info.pl%25252Fp%25252Fak_id%25252C34266%25252C%25252Cstarbucks%25252Cfrappuccino%25252Ckoszenila%25252Crobale%25252Ctajemnicze_przekaski%25252Cbarwnik%25252Cnaturalne.html&source=iu&pf=m&fir=RMOUtPMvhF2mBM%253A%252CBTqFiTMUfGbOwM%252C_&usg=__cA-TQI03eIJiSW9kcApoHzrI0cA%3D&ved=0CD4Qyjc&ei=7-gXVOulOIfsO52cgdgD#facrc=_&imgdii=_&imgrc=uZyDeIQuiqc1bM%253A%3BF85P7NvEqXwrmM%3Bhttp%253A%252F%252Fecostam.blox.pl%252Fresource%252Fkoszenila.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fecostam.blox.pl%252F2010%252F08%252FKoszenila-barwnik-z-robakow.html%3B500%3B557

    i powiedzial ,ze ten piekny kolor to z niego..To cofka..
    Ps..nie jadam czerwonych jogurtow ...

    I masz abslolutna racje..Jka sie wie jak co sie robi to jest wlasnie ten problem z jedzeniem pozniej...Ja go mam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 09:40

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa co u zagubionej, oby nie katar u przedszkolaka..
    Zważywszy, ze starsza córka jeszcze w sumie mała, to sobie w tej ciąży specjalnie nie poodpoczywa...:-)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Jestem ciekawa co u zagubionej, oby nie katar u przedszkolaka..
    Zważywszy, ze starsza córka jeszcze w sumie mała, to sobie w tej ciąży specjalnie nie poodpoczywa...:-)
    ty tez se w ciazy nie poodpoczywasz :P

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaaaaaaa ja może nie pracowałam przy żarciu, ale nigdy nie kupię nic z firmy J&J...jak pracowałam w Johnsonie w Italii (a tam produkcja balsamów, oliwek itp. na EUROPĘ środkowo-wschodnią) i jak partie tirów z PL wracały, my odkręcałyśmy buteleczki z oliwkami dla dzieci wlewałyśmy do kadzi, a tam były mieszane z nowym roztworem i siup do butelek z nową datą ważności................brrrrrrrrrr a później mamy się dziwią, że dzieci mają jakieś pryszczyki itp.........

    ja może płaczliwa się nie zrobiłam, ale mocno DRAŻLIWA i wybuchowa...taaaaaaaaa i niech lepiej mi tych skarpet nie ściąga..............

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap, ludzie na świecie jedzą robale, pająki skorpiony i inne rzeczy, to kwestia kultury
    Dla moich znajomych z zagranicy jesz sfermentowane ogórki..

    I jaka to roznica jak jesz świnie czy robaka, miecho to miecho, jak juz je jasna talerzu to nie widzisz

    A jak ludzie czernine i kaszanke lubią?

    Dlatego ja staram się nie myśleć, w ten sposób nic bys do ust nie wzięła, przy wszystkim znajda się flejtuchy i debile

    Mój znajomy widział jak idzie taśma z jabłkami, na niej szczury, które nie zdążyły uciec po wyzerce.. Nic z jabłek do ust nie bierze, dżemów, soków, szarlotek...
    Taaa

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    ty tez se w ciazy nie poodpoczywasz :P

    Jakiej ciąży?....;-)

    A bo my tu w ciąże staramy sie zajść...Zapomnialam....
    :-) :-) :-) :-) :-)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Jakiej ciąży?....;-)

    A bo my tu w ciąże staramy sie zajść...Zapomnialam....
    :-) :-) :-) :-) :-)
    No juz se mysle ,zes sie rozmyslila z tym zachodzeniem..Uff :)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Mój znajomy widział jak idzie taśma z jabłkami, na niej szczury, które nie zdążyły uciec po wyzerce.. Nic z jabłek do ust nie bierze, dżemów, soków, szarlotek...
    Taaa
    nio to ja widziałam co się w młynach dzieje....hehehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    A bo my tu w ciąże staramy sie zajść...Zapomnialam....
    :-) :-) :-) :-) :-)
    ej no ZACHODZICIE, a ja czekam.........:-)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Kap, ludzie na świecie jedzą robale, pająki skorpiony i inne rzeczy, to kwestia kultury
    Dla moich znajomych z zagranicy jesz sfermentowane ogórki..

    I jaka to roznica jak jesz świnie czy robaka, miecho to miecho, jak juz je jasna talerzu to nie widzisz

    A jak ludzie czernine i kaszanke lubią?

    Dlatego ja staram się nie myśleć, w ten sposób nic bys do ust nie wzięła, przy wszystkim znajda się flejtuchy i debile

    Mój znajomy widział jak idzie taśma z jabłkami, na niej szczury, które nie zdążyły uciec po wyzerce.. Nic z jabłek do ust nie bierze, dżemów, soków, szarlotek...
    Taaa
    Smiej sie ale ja mam czasem takie schizy wlasnie , ze jak mam cos kupic to wyobrazma sobie linie produkcyjna..I..I odchodzi mi ochota..W sumie kurffa powiem Wam ,ze zaluje ,ze ta ochota to mi przy slodkim tak nie odchodzi :( Fak!!!

    Mysmy za gowniarza lubily przed koncertem pyknac winiacza ;) Jak zesmy zobaczyly jak sie mozgojeba na siarce tworzy, hmm do dzis wino jaKOS CIENIUSTKO MI WCHODZI ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 09:49

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie mi kopa na rozped..Piekna pogoda a mis ie kurffa mac nic nie chce :)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Dajcie mi kopa na rozped..Piekna pogoda a mis ie kurffa mac nic nie chce :)
    a co masz robić?

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cos by Mala pasowalo robic....I zawsze cos sie znajdzie

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No cos by Mala pasowalo robic....I zawsze cos sie znajdzie
    eeeeeeeeeeeee tammmmm szukasz roboty dla roboty....a odpocznij sobie kobito...sama tyle drewna ponosiłaś.......w weekend po górach....to teraz nóżki na poduszkę i odpocznij........
    ja mykam na słoneczko, posiedzieć z książką....w domku jakoś zimno...;)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    eeeeeeeeeeeee tammmmm szukasz roboty dla roboty....a odpocznij sobie kobito...sama tyle drewna ponosiłaś.......w weekend po górach....to teraz nóżki na poduszkę i odpocznij........
    ja mykam na słoneczko, posiedzieć z książką....w domku jakoś zimno...;)
    mam 2tony wegla do wniesienia do piwnicy..I ..i zapominam ze nie ma go ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 1020 1021 1022 1023 1024 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ