X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik ja przez ostatnie lata robiłam sama w domu i pizzę i pączki i inne różności...dobre były...ale właśnie...najlepsze to te z "chemią" heheheheh

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ewcia, takie ataki oznaczaja jedno..Twoja corka jak najbardziej normalnie sie rozwija..A atak histerii to pokazanie swojego ja ..Dzieciaczki nie umia sobie w inny sposob radzic z frustracjami.My klniemy ona wrzeszczy,..Ale to zdrowy objaw ;)

    Wiem kochana, tym bardziej, ze jest zxmeczona, ale.." zrób jasno, zrób jasno!! Natychmiast!' no i jestem jak bóg, naciskam włącznik i staje się jasność..:-) :-) :-) :-)
    Po co komu sen;-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo dodatki smakowo zapachowe tak wplywaja wlasnie, ze wydaje ci sie ze sa najlepsze na swiecie..A w rzeczywistosci to jednak syf :-/ ..Ale paczki laska smazone w tradycyjny sposob na smalcu..Takie ktore wyrastaja na piecu w cieple kilka godzin...TO PACZKI A SKLEPOWE TO GNIECIUCHY
    Co do pizzy domowa bedzie idealna jesli sie ma piec do pizzy opalany drzewem..OO to wetdy mozna powiedziec ,ze pizza domowa lepsza.. A te z maka fryty to tak naprawde laska proszek ziemniaczany meiszany z olejem :) Sama slodycz..Dlatego u mnie w domu robimy swoje frytki nigdy nie kupujemy tej papki..Nam ona nie smakuje i chwala..Wrecz mnie cofa na mysl ,ze wprdalam jakac papke zamiast normalnego ziemniora...Ja wogole zreszta nie przepadam za jedzeniem po lokalach ale byc moze to moja schiza...Pracowalam na kuchniach w kilku lokalach i wiem co sie robi ze zwrotami ;) no i jak odswieza niektore potrawy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 09:29

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    ech...to ja takie napady mam do tej pory....chyba z nich nie wyrosłam....

    To muszę do twojego A napisac, zęby ci skarpetek nie zdejmował, bo uuuuu,będzie się działo...;-)
    :-) :-) :-) :-) :-)


    Malenqa, mnie hormony wciazxy Daly w kość, takie miałam rzuty...

    I placxzlwa się zrobilam, WK mam, bo do tej pory nie minęło...
    Wcześniej to byś ze mnie przy ludziach kropelki nie wycisnela, a teraz widzę jak starsza pani poprawia koc mężowi na wózku inwalidzkim, on ja w rękę całuje, ona mu szalik poprawia a on zdejmuje rękawiczki, bo ona ma zimne dłonie...
    I jak się do siebie miło odzywają..

    I co, juz mam mokre oczy..
    Tyle w tym szacunku, czułości i wzajemnej uwagi... Po tylu latach..
    Zawsze jak ich widzę na deptaku, to się usmiecham..Oczywiście w tych chwilach jak nosem nie siorbie...:-) :-) :-)

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap, dlatego lepiej nie pracować przy jedzeniu,potem juz nic do ust nie masz ochoty wziąć:-) :-)

    Pewnie, ze chemia, a mniej i tak smakuje najlepiej.po to ja zrobili, żeby dobrze smakowala...:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 09:40

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Kap, dlatego lepiej nie pracować przy jedzeniu,potem juz nic do ust nie masz ochoty wziąć:-) :-)

    Pewnie, ze chemia, a mniej i tak smakuje najlepiej.po to ja zrobili, zęby dobę smakowala...:-)
    hehehehe wiesz co mi przyszlo na mysl???Ze jak widzisz cos co am ladny czerwony barwnik-koszeline i nagle ktos pokazalby ci robaczka o takiego https://www.google.pl/search?q=koszenila+robak&espv=2&biw=1920&bih=979&tbm=isch&imgil=RMOUtPMvhF2mBM%253A%253BBTqFiTMUfGbOwM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.tur-info.pl%25252Fp%25252Fak_id%25252C34266%25252C%25252Cstarbucks%25252Cfrappuccino%25252Ckoszenila%25252Crobale%25252Ctajemnicze_przekaski%25252Cbarwnik%25252Cnaturalne.html&source=iu&pf=m&fir=RMOUtPMvhF2mBM%253A%252CBTqFiTMUfGbOwM%252C_&usg=__cA-TQI03eIJiSW9kcApoHzrI0cA%3D&ved=0CD4Qyjc&ei=7-gXVOulOIfsO52cgdgD#facrc=_&imgdii=_&imgrc=uZyDeIQuiqc1bM%253A%3BF85P7NvEqXwrmM%3Bhttp%253A%252F%252Fecostam.blox.pl%252Fresource%252Fkoszenila.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fecostam.blox.pl%252F2010%252F08%252FKoszenila-barwnik-z-robakow.html%3B500%3B557

    i powiedzial ,ze ten piekny kolor to z niego..To cofka..
    Ps..nie jadam czerwonych jogurtow ...

    I masz abslolutna racje..Jka sie wie jak co sie robi to jest wlasnie ten problem z jedzeniem pozniej...Ja go mam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 09:40

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa co u zagubionej, oby nie katar u przedszkolaka..
    Zważywszy, ze starsza córka jeszcze w sumie mała, to sobie w tej ciąży specjalnie nie poodpoczywa...:-)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Jestem ciekawa co u zagubionej, oby nie katar u przedszkolaka..
    Zważywszy, ze starsza córka jeszcze w sumie mała, to sobie w tej ciąży specjalnie nie poodpoczywa...:-)
    ty tez se w ciazy nie poodpoczywasz :P

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaaaaaaa ja może nie pracowałam przy żarciu, ale nigdy nie kupię nic z firmy J&J...jak pracowałam w Johnsonie w Italii (a tam produkcja balsamów, oliwek itp. na EUROPĘ środkowo-wschodnią) i jak partie tirów z PL wracały, my odkręcałyśmy buteleczki z oliwkami dla dzieci wlewałyśmy do kadzi, a tam były mieszane z nowym roztworem i siup do butelek z nową datą ważności................brrrrrrrrrr a później mamy się dziwią, że dzieci mają jakieś pryszczyki itp.........

    ja może płaczliwa się nie zrobiłam, ale mocno DRAŻLIWA i wybuchowa...taaaaaaaaa i niech lepiej mi tych skarpet nie ściąga..............

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap, ludzie na świecie jedzą robale, pająki skorpiony i inne rzeczy, to kwestia kultury
    Dla moich znajomych z zagranicy jesz sfermentowane ogórki..

    I jaka to roznica jak jesz świnie czy robaka, miecho to miecho, jak juz je jasna talerzu to nie widzisz

    A jak ludzie czernine i kaszanke lubią?

    Dlatego ja staram się nie myśleć, w ten sposób nic bys do ust nie wzięła, przy wszystkim znajda się flejtuchy i debile

    Mój znajomy widział jak idzie taśma z jabłkami, na niej szczury, które nie zdążyły uciec po wyzerce.. Nic z jabłek do ust nie bierze, dżemów, soków, szarlotek...
    Taaa

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    ty tez se w ciazy nie poodpoczywasz :P

    Jakiej ciąży?....;-)

    A bo my tu w ciąże staramy sie zajść...Zapomnialam....
    :-) :-) :-) :-) :-)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Jakiej ciąży?....;-)

    A bo my tu w ciąże staramy sie zajść...Zapomnialam....
    :-) :-) :-) :-) :-)
    No juz se mysle ,zes sie rozmyslila z tym zachodzeniem..Uff :)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Mój znajomy widział jak idzie taśma z jabłkami, na niej szczury, które nie zdążyły uciec po wyzerce.. Nic z jabłek do ust nie bierze, dżemów, soków, szarlotek...
    Taaa
    nio to ja widziałam co się w młynach dzieje....hehehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    A bo my tu w ciąże staramy sie zajść...Zapomnialam....
    :-) :-) :-) :-) :-)
    ej no ZACHODZICIE, a ja czekam.........:-)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Kap, ludzie na świecie jedzą robale, pająki skorpiony i inne rzeczy, to kwestia kultury
    Dla moich znajomych z zagranicy jesz sfermentowane ogórki..

    I jaka to roznica jak jesz świnie czy robaka, miecho to miecho, jak juz je jasna talerzu to nie widzisz

    A jak ludzie czernine i kaszanke lubią?

    Dlatego ja staram się nie myśleć, w ten sposób nic bys do ust nie wzięła, przy wszystkim znajda się flejtuchy i debile

    Mój znajomy widział jak idzie taśma z jabłkami, na niej szczury, które nie zdążyły uciec po wyzerce.. Nic z jabłek do ust nie bierze, dżemów, soków, szarlotek...
    Taaa
    Smiej sie ale ja mam czasem takie schizy wlasnie , ze jak mam cos kupic to wyobrazma sobie linie produkcyjna..I..I odchodzi mi ochota..W sumie kurffa powiem Wam ,ze zaluje ,ze ta ochota to mi przy slodkim tak nie odchodzi :( Fak!!!

    Mysmy za gowniarza lubily przed koncertem pyknac winiacza ;) Jak zesmy zobaczyly jak sie mozgojeba na siarce tworzy, hmm do dzis wino jaKOS CIENIUSTKO MI WCHODZI ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 09:49

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie mi kopa na rozped..Piekna pogoda a mis ie kurffa mac nic nie chce :)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Dajcie mi kopa na rozped..Piekna pogoda a mis ie kurffa mac nic nie chce :)
    a co masz robić?

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cos by Mala pasowalo robic....I zawsze cos sie znajdzie

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No cos by Mala pasowalo robic....I zawsze cos sie znajdzie
    eeeeeeeeeeeee tammmmm szukasz roboty dla roboty....a odpocznij sobie kobito...sama tyle drewna ponosiłaś.......w weekend po górach....to teraz nóżki na poduszkę i odpocznij........
    ja mykam na słoneczko, posiedzieć z książką....w domku jakoś zimno...;)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    eeeeeeeeeeeee tammmmm szukasz roboty dla roboty....a odpocznij sobie kobito...sama tyle drewna ponosiłaś.......w weekend po górach....to teraz nóżki na poduszkę i odpocznij........
    ja mykam na słoneczko, posiedzieć z książką....w domku jakoś zimno...;)
    mam 2tony wegla do wniesienia do piwnicy..I ..i zapominam ze nie ma go ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 1020 1021 1022 1023 1024 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ