X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka, mój po przepiciu tez "klient nie awantutujacy się" rzyganie i Lulu
    A zdarza mu sie razx na 5 lat,... Generalnie nie lubi za duzo Pic, ostatnio to ja sie schlewalam i wstyd się przyznać,na Sylwka pewne epizody mi umknęły...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 14:45

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi, no zen cie widziała, jakbys tak poszła chłopaków obtancowywac, to by ci żaden nie odmówił...
    Pawełek na drugi raz to by piwa nie wypił, zęby czujnym być, co by paniuenka niu nawiala...

    Taaa, jak myślę o wieczorze ze schlanymi facetami to tez mam szczekoscisk,
    Kaska korzystaj, tancz z facetami, brzucha jeszcze nie widać, dobre samopoczucie wróciło, a jakby ci się jakiś spodobał na mały numerek, to co? Wpasc nie wpadniesz...;-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenqa, ty jak niemowlak:-)
    Sniadanko i drzemka, zupka i drzemka, warzywa z miksera i leżakowanie w ogrodzie...
    Dopóki nikt ci nie musi pieluch zmieniać, to tylko pozazdroscic...
    A... Tylko skarpetek nie ściągać:-) :-) :-) :-) :-)

    A co czytasz?:-)

    Malenq, Robotka1 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochanie czytam "Karmienie piersią"..... nie jako poradnik, bardziej filozofia jest przedstawiona....a do oderwania się "Jedz pysznie i zdrowo w ciąży" heheheheh a na koniec "Pierwszy rok z życia dziecka" heheheheh...

    wiem, wiem monotematyczna jestem...ale lubię znać różne punkty widzenia....;)

    a że jak dziecko jestem.....nawet zaprzeczać nie będę...bo ostatnio tak się zachowuję i tak się czuję, nawet plamka zupy na koszulce mi nie przeszkadza hehehehe

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 16 września 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Ewik dobra jesteś:D nie nie, nie będę wieśniaków obtańcowywać, spoconych schlanych:D a z resztą zobaczy się:D

    pamętnych czasów schlał mi się na andrzejkach i pojechał do domu o północy:D ja zostałam i piłam do 4 :D:D ale miał gula:) po prostu weszłam w etap że jak sobie pościele tak se wyśpi, będę się z niego najwyżej śmiać na drugi dzień;) ale teraz jest wyjątkowa sytuacja:D bo ja nie piję:D już widzę jak go będę śturać co kielonek:P hahaha


    EEEE Mała to się zaopatrzyłaś w książeczki nie ma co:D
    ja tu myślę żeby neta w domu na zimę założyć:D bo ja tu muszę mieć stały kontakt z wami wszystkimi:D

    ja mam bardzo swobodną pracę, ale jednak 9 godzin przed kompem... więc posiedzę jeszcze trochę, żeby nie było i spadam:) bez skrupułów, ładnie ich przygotuję i adios:)

    Malenq lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka, Hm, no ja nie patrzylam na testy zajsonka tak jak ty, patrz doświadczona lasko, nawet nie szukalam gdzie powinny być kreski
    Miły komentarz zostawilas, dla mnie laska mila, ale jakos nakręcona, troche histerią powiewalo..
    Ale swoja droga wredny kawał jej testy wykrecily, i to dwóch rożnych firm?

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka zakładaj neta, zima będziesz musiała kap uspokajac, ze te skurcze i plamienia to normalne w ciazy:-) :-) :-)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 16 września 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za życzenia :)

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 września 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha Ewik no dobre stwierdzenie:)
    nie no Zasjonek fajna babeczka, może ciut haotyczna ale taka miła dla wszystkich i w ogóle.
    no nie mówi że nie widziałaś że kreski nie tam gdzie trzeba.... Ty? doświadczona staraczka??? pfff:)
    a najgorzej się czytało te wszystkie komentarze że krechy jak byk itp....że beta to formalność, no szkoda mi było tej dziewczyny jak nie wiem.

    zresztą same wiecie jak wkurwiają takie podjudzania:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 września 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Robotka zakładaj neta, zima będziesz musiała kap uspokajac, ze te skurcze i plamienia to normalne w ciazy:-) :-) :-)
    no no, proste, wdech wydech:D test,beta:) mdłości:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibry.. :)Mam od ranca galimatias..mlody na 2razy jechal do szkoly...Okazalo sie ze nei mial 1szej lekcji i musialam po niego wracac ehh..Kochana szkola nie pofatygowala sie ich powiadomic :-/

    Co gotujecie na obiadek??
    Kaska ja sie staram te 2cykle tzn listopad i grudzien..a potem 1sza polowe roku odpuszczam...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 września 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boooo? czemu pierwszą połowę???

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 września 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam placki ziemniaczane dziś ze śmietanką i cukrem:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    boooo? czemu pierwszą połowę???
    bo rodzenie w zimie mnie nie rajcuje jakby co ;)
    Wogole ostatn io dochodze do wniosku ,ze chyba sie juz nie nadaje...Za bardzo lubie spac..Ranoz ,lozka sie ledwie sciagam..A jak pomysle o tym ,ze przy dzieciaku niejedna znow nie spac...Hmm to powaznie sie juz zastanawiam ;)

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 września 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj KAsiek Kasiek:)
    nie za wygodna jesteś? nie bedzie Ci szkoda tej połowy roku? ja też nie chciałam dziecka na zimę ale starań w pierwszej połowie roku nie zaprzestałam.
    spać długo phhhh ciotka:D ileż można lenić się co? nie za wygodnie Ci??? hihihi

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze i za wygodnie ;) ale kurde nie ejstem mlodsza tylko starsza.Bedzie jeszcze gorzej..a zima w moim wypadku byloby przejebane,.......Poprostu albo bedzie wtedy co mniej wiecej ja chce albo nie ebedzie..Tak ci powiem ,ze zaczyna mi ochota odchodzic juz calkiem eheheheh . A co do szkoda ..Kasia wg p[rognoz to zaledwie 2proby mnie mina..lutowa i swita wiec nie az tak duzo....Pojde na zywiol..bez ustawiania cykli leczenia monitow..Sex bedzie ale w jakie dni to juz nie wazne :)
    Niestety jestem w dosc specyficznej sytuacji i musze myslec rowniez o tym ,zeby dac sobie sama rade....A zima , noworodek i obowiazki srednio ida w parze....
    Ja dzis mam w planach łazanki..wlasnie smaze jkaupstke..niam ,uwielbiam

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze Ania po ciazy biochemicznej z tamtego miesiaca calkiem juz odeszla..Znow nika nie ma..A szkoda ..Fajna dziolcha z niej...Kurwa przeszla za duzo 2ciaze biochemiczne i jedna pozamaciczna..Mysle ,ze to za duzo jak na aedna osobe :(

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 września 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Która Ania? mówisz o Anko?

    Kasia no wiem czym się kierujesz...zima samemu to rzeczywiście nie ciekawa sytuacja choć pewnie i to dało by się jakoś ogarnąć gdyby się "przytrafiło" ale w sumie jak tylko 2 miechy postanawiasz odpocząć to nie dużo.
    nie pisz tak że jesteś za stara dziopo, na dziecko nigdy nie jest za późno, 40 Ci na głowie nie ciąży jeszcze.
    popatrz na Kożuchowską:D 43 lata:D

    ale rozumiem że mierzenie temperatury, testy owu itp to będziesz robić?

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TAAA ale ona bedzie miala tabun nianiek... ;) a ja zadnej hyhyhyhyhy Nie 2miechy tylko 2proby kochanie a w sumie pol roku :)


    Tak mowie o ANKO

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 17 września 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry laski

    Kurde kap, jakbym to ja pisała, nie o zimie ale o tym wstawaniu i w ogóle
    Tyle, ze u mnie bliżej odstawienia w ogóle
    Pewnie, ze jak widzę, ze urodziła na wątku 35 laska rocznik 71 to mi szczeka spada i wszystko można, ale ..
    U mnie zdrowie nie bardzo
    Gdyby się udało dwa lata temu, ciężko ale jednak człowiek jakiś był inny
    W rytmie chodził i się nie zastanawiał
    A teraz to mi chodzą glupoty po głowie, ze fajnie mieć czas dla siebie...

    Pewnie, ze babki i zima rade dawały, i kap by dala, ale ja rozumiem, trzeba liczyć koszty, gdyby pierwsze wiadomo..
    A tak to człowiek jednak i swoje zdrowie ma na widoku...

    Ja uwielbiam placki ziemniaczane i łazanki, tylko pierwszych robić mi się nie chce, a drugie to smazycie kapustę z cebula i grzybami czy jak?

    kapturnica lubi tę wiadomość

‹‹ 1022 1023 1024 1025 1026 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ