X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 17 września 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie wykres widziałam..

    Powiem tak, czasami of szkodzi.
    I dobrze jest odpocząć
    Poza tym jak jedna laska mi napisała, ze zaczynały w kilka, teraz wszykie oprócz niej na wątku zaciazyly, a ona jedna nie, i nie daje rady
    Poszła na siłke, szkole fotografii, chce żyć..
    Myślę, ze Anko tez to dobrze zrobi....

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 17 września 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, ja dopiero jak tu weszlam uswiadomilam sobie, ze kilka lat temu miałam poronienie...
    Nie wiem y mnie to bardziej dobija, ze gdybym się wczesniej zorientowała, to by człowiek może utrzymał, czy jednak jest to dobra wiadomość, bo dwa razy juz byłam w ciąży.

    W sumie, w dupe jeża, nic nie ma znaczenia co było, ważny jest zawsze obecny cykl i dbanie o siebie dwa cykle do tylu;-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widzisz kochanie..JA a juz nauczona do wygody przy mlodym to wiesz jak ciezko sie przelamac?A coraz bardziej to czuje jak zwlekam sie o 6tej z wyra rano..Boshhh jak sie mi nie chce..A jak pryjdzie przesilenie , bedzie ciemno i zimno??To juz nie chce myslec..A przy dziecku nikt mnie nie zastapi :-/ w tym bol najwiekszy :-/
    A ty to przynajmniej caly czas w kieracie chodzisz :P Poza tym laska..Naprawde mamy ejszcze troche czasu na ciaze..Mnie plus 35 podbudowal strasznie...Ze nie ejst z nami jeszcze zle :)
    Ja robie łazanki zawsze ze swiezej kapusty..Nie smakuja mi te z kiszonej ..I robie tak..,.kapuste kroje na cwiartki i gotuje w lekko osolonej wodzie..Potem odciskac porzadnie miele na gladko..i na podsmazona cebulke daje..i smaze az sie ladnei zbrazowi...

    Nie dodaje grzybow bo lubie w łazanach czuc smak kapustki mrrr
    a co do plackow..kupil mi chlop robota i teraz on trze za mnie to moment zrobi placki..dawniej tarkja i rece odpadaly..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:

    Myślę, ze Anko tez to dobrze zrobi....


    Anko przygotowywuje sie do in vitro

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Wiecie, ja dopiero jak tu weszlam uswiadomilam sobie, ze kilka lat temu miałam poronienie...
    Nie wiem y mnie to bardziej dobija, ze gdybym się wczesniej zorientowała, to by człowiek może utrzymał, czy jednak jest to dobra wiadomość, bo dwa razy juz byłam w ciąży.

    W sumie, w dupe jeża, nic nie ma znaczenia co było, ważny jest zawsze obecny cykl i dbanie o siebie dwa cykle do tylu;-)
    A skad wiesz ,ze mialas??Robilas testy?? czy czujesz ,ze to moglo byc poronienie?

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    W sumie, w dupe jeża, nic nie ma znaczenia co było, ważny jest zawsze obecny cykl i dbanie o siebie dwa cykle do tylu;-)


    Tiaaa a za mna chodza gruszki w ciescie francuskim..I badz tu madrym ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 17 września 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Doberek Laseczki:)a ja póki co nie mam pomysłu na obiadek jak narazie ogarnełam chatę i musze spadac póżniej do Was zajrze.Buziole:)

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 17 września 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie odwieczne pytanie, co zrobić na obiad ja zawsze mam z tym problem ;)

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 17 września 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj po wizycie i są dobre i złe wieści. Z małą wszystko dobrze, lekarka zadowolona z rozwoju. Waży 1400 gram. No ale jak to ujęła... z mamusią gorzej. Mam masakryczne wyniki. Na hemoglobinę dostałam następne tabsy ok 60 zl za 20 sztuk. Do tego krzepliwość krwi się pogorszyła i muszę odstawić teraz aspirin cardio i przejść na zastrzyki. Codziennie jeden muszę sobie dawkować. Luteinę do samego końca mam jeść i póki co no spe też brać. Za tydzień kontrolny posiew z pochwy. Ogólnie to stwierdziła, że da się mnie podleczyć. A na hemoglobinę buraki i wywar z pokrzywy jest dobry.

    Aaaaa i moja szyjka ma 3,37 cm.

    Następna wizyta za 4 tygodnie i wtedy z dopłatą 50 zł, będzie też 3D :)

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia współczuję wszystkiego tego choler...... które nie daje CI spokoju....
    dobrze, że z małą jest ok.:)
    a apteczy sok z pokrzywy (trochę kosztuje) ale łyżka z rana przed śniadaniem....:)
    3maj się i zdrowiej:)

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 17 września 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, to dbaj o siebie :-)
    Wole nie myśleć jak smakuje sok z pokrzywy....

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 17 września 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    no nie mówi że nie widziałaś że kreski nie tam gdzie trzeba.... Ty? doświadczona staraczka?

    I tu cię zdziwię
    W całych tych staraniach zrobilam z 5 testów...cykle mam różnej długości, czekalam zazwyczaj na @ i przychodziło..
    Nie chciałam widzieć ciąży biochemicznej.. Po co..

    A ze moje testy nie były nigdy podejrzane to ich nie analizowalam...

    Nie doszukiwalam się również cienia cienia cieniowatego po godzinie...

    Po prostu tak mam, ze sobą tez jestem szczera, nie czaruje rzeczywistosci.

    Gdyby się dalej dział taki cud, ze mialabym normalna owulację i seks jak trzeba, to może tez bym zaszalala, nie mowie nie, ale jak mówią, spodziewaj sie najlepszego, bądź przygotowany na najgorsze...:-) :-) :-) :-) :-)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 18 września 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w słoneczny dzień. Niestety senność to mnie taka ogarnia, że powoli nie daję rady i tak jest dzień w dzień.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry:)

    Milciu bo organizm Twój SAm omaga się odpoczynku...musi się regenerować, a TO najlepiej wychodzi podczas snu....

    Kap.....a ja CI napiszę, że Cię podziwiam.....i tyle....:P nie będę rozwijać tego dalej, ale to że się starasz, że chcesz........a teraz po prostu dopada Cię jesienny marazm, dlatego masz takie myśli.....

    miłego dnia

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 18 września 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry:D i też życzę miłego dnia:)
    Milcia trzym się:*

    EWIK a myśłisz że ja robiłam testy? może ze dwa które i tak wychodziły negatywnie:P i to z allegro:P
    no ale trochę wątków tu przegrzebałam i kurde no, wiem jak powinny wyglądać kreski na teście:D zresztą w instrukcji obsługi pisze:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 18 września 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz, ja nigdy nie ogladalam tych fotosikow, zawsze uwazam, ze jak są wątpliwości, to rób bete, a nie pytaj wszystkich łącznie z panią Krysią z gazowni: czy widzicie tu kreskę?
    I co, jak 20 dziewczyn zauważy to jesteś bardziej w ciąży?
    A jak nie zauważą to nie jesteś, i nie sprawdzisz?
    I jeszcze ani fotka ani komp nie odwzorowują wiernie kolorow...

    Hmm, instrukcje obejrzalam, miała być druga kreska, nie było, nie doszukiwalam się gdzie się miała pokazać, a może błąd, bo znalazlabym jakiś cień ciuenia na odwrocie i dwa dni była w ciąży?:-) :-) :-) :-) :-) do bety oczywiście..

    Ok, wredna jestem, ale nie lubie nakręcania, i nie wiem co gorsze, jak się laska sama nakręca i wszystkim zawraca głowę na 17 postach pytaniem na które nikt jej nie jest w stanie odpowiedzieć, czy jak ja szczują i nakrecają koleżanki..
    W tym pierwszym przypadku przypomina mi to pytania z netu, wczoraj mój chłopak miał wytrysk we mniue, jestem w ciąży?
    Zawsze mam ochotę napisać : tak, i teraz ucz się szybko, żeby zdążyć skończyć podstawówke....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 09:02

    Malenq, kapturnica lubią tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 18 września 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha no wredna jesteś:D
    nota bene kreski ewidentnie były nie na miejscu:) i na 100 zapewniających komentarzy ze to na bank ciąża niewielu włączyła się czerwona lampka że testy prawdopodobnie są wadliwe.
    no nic - bystrzak jestem w takim razie:D

    hehe ale irytują nas takie same zachowania forumowe:) też nie lubię nakręcania i wkręcania.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 18 września 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sadze ,ze laski nie widzialy ,ze to przejszczane testy ;)
    Po prostu juz czesc tak ma ze lubi wkrecac inne a pozniej tekst:ojej jak mi przykro i srata tata a tak naprawde w duszy sie ciesza ,ze sie jej nie udalo ;)
    To jest taka dwulicowatosc prdolona ;D
    A tak ogolnioe to bry bry ;)

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 18 września 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i jak od zegarka 4ty dzien po odstawieniu antykow @ przyszla..zeby kurFFa mac tak owulacja chciala przychodzic :-/

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 18 września 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia no niby chcą być grzeczne i miłe:)
    ale zamiast słodkiego pierdolenia lepiej czasem usłyszeć prawdę:)

    eee no to będziesz sie teraz trochę obserwowała to zobaczysz jakie przeczucia co do woulejszyn:)

    u mnie na wątku przyszły dziś dwie mamy:) jedna 38 lat a druga 36:P

    ty młoda sikso:D leniuchu:D do roboty!!!:D <sex> jak stary wróci:D

    Malenq, kapturnica lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
‹‹ 1023 1024 1025 1026 1027 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ