X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:

    KAśka wszamałaś czekośliwki?:D ja sobie dziś otworzę:D i zjem z plackiem ziemniaczanym:D

    tego to nawet moja ciąża by nie zniosła :-/ hehehehe

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 18 września 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    tego to nawet moja ciąża by nie zniosła :-/ hehehehe
    buehehehe:D czemu?:)
    skoro można je jeść ze śmietanką i z cukrem to i z czekośliwkami też na pewno:D
    dziś mi mamunia odebrała córę i miała mi fasolki po bretońsku przywieźć:) dawno nie jadłam a lubię bardzo:)
    po pracy jakieś małe zakupy zrobię i podwiozę mamie do domu kilka rzeczy, dobrze że dziś w nocy mój mąż wraca to się trochę domem zajmie hihihi:D
    a tak serio mam dziś w planie małe porządki i prasowanie:D
    buuuu zawsze tego tyle że szok:)

    KAsiek daj mi znać czy chcesz moje resztki po staraniach?? bo w sumie sobie przypomniałam że masz obiecane:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 18 września 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez bym nie zjadla....u mnie nie jemy na slodko..tylko słono =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robuś nigdy nie jadałam ze śmietaną, nigdy na słodko heheheheeh....:)

    zatem powodzenia z porządkami....:)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 18 września 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Kasia ale nie chce resztek po staraniach jak to ujełaś 8) Obkupilam sie niedawno i mam pokażny zestaw witamin i innych suplementow...Takze jesio raz dzienks za pamiec

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 18 września 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, no i nic nie piszesz, jakie wymiary ma maleństwo? Zaraz się tu pochwal ile cm ma maluch. Jaka przezierność?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 września 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Ty Kapturnico:D chyba muszę oddać komuś w spadku bo inaczej wyrzucę albo karzę mężowi dojadać:P

    MAŁA u nas placki ziemniaczane ze śmietanką i cukrem to przedewszystkim smak dzieciństwa:D

    MILCIA ma 52mm:P a przezierność i inne przeczy w normie są jak najbardziej:)
    jak się skurczybyk lekarz za długo nie odzywał to siętylko zapytałąm czy sie rusza....
    potem pokazał mi monitor dopiero.
    nigdy więcej na nfz!

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 19 września 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super, że wszystko dobrze.

    Ja dzisiaj zaczynam 30 tydzień :) Matko jak to zleciało.

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No żeś robotka, ciąże na NFZ chcesz prowadzić?
    Nie po to żeś harowala na dwóch etatach, żeby buty kupować, wydaj na priva..:-P

    A serio, i super, to, i połówkowe to zawsze ze dwa siwe włosy więcej, choć przy twoim zdrowym podejsciu pewnie bylas jedyna niezestresowana ciężarna...:-) :-) :-) :-) :-)

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 września 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    off corse Elfik:D i tak już zostanie:D miałam tak przy młodej że w ogóle się nie stresowałam i teraz też:D cieszę się jak głupia na wizytę i w ogóle nie mam stracha:D
    przyjmę wszystko:)

    laski mam już męża, w nocy obudziło mnie jego chrapanie-w takich chwilach zatęskniłam aby go nie było:P
    dziś zrobiłam sobie ekstra kanapeczki z polędwicą, sałatą i kiszonym:D
    zjadłabym juz ale mnie muli bo zjadłam kawałek ciasta z wesela od kolegi z pracy:)
    mam trochę roboty to sobie podrobię trochę i zajmę sie szamaniem:D

    nie otworzylam wczoraj czekośliwek bo mi mama sos grzybowy zrobiła:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 września 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik....co to za 5 dni do buziaka?:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co tu slychowac??Ja posadzilam sobie juke bo mi tesciowka przywiozla w ilosci kilku sztuken..A ze pogoda pikna to warto sie podotleniac trochu :)
    2gi dzien malpoluda u mnie i jak zawsze po antykach nic nie bolalo tak tym razem czuje ,ze suczyslawa jest./.Tyle pocieszenia ,ze jak to po antykach lekka

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 19 września 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , staram się z mężem o dzidzie , niestety efektów nie widać ;( wiem , że blokuje mnie psychika , ciągle o tym myślę już sama nie daje rady ;( co mam zrobić , żeby o tym tak nie myśleć próbowałam się już zajmować różnymi rzeczami ale wszystko mi o tym przypomina i kojarzy mi się z dzieckiem... jeżeli dalej tak będzie nie zajdę chyba nigdy w ciążę..:(

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 września 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAsia zazdroszczę wyjścia do ogródeczka, serio, też właśnie siedzę i myślę że bym sobie porobiła coś. a tu trza siedzieć do 17 buuuu :(
    ej no ja pamiętam jak po antykach to nie wiedziałam że @ mam, mogłabym 2 podpaski zużyć i by wystarczyło:)
    plusem jest to że @ trwa krótko:)
    Kacha jeszcze miesiąc z haczykiem:D pamiętam jak mówiłaś że jeszcze tyyyle czasu.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    KAsia zazdroszczę wyjścia do ogródeczka, serio, też właśnie siedzę i myślę że bym sobie porobiła coś. a tu trza siedzieć do 17 buuuu :(
    ej no ja pamiętam jak po antykach to nie wiedziałam że @ mam, mogłabym 2 podpaski zużyć i by wystarczyło:)
    plusem jest to że @ trwa krótko:)
    Kacha jeszcze miesiąc z haczykiem:D pamiętam jak mówiłaś że jeszcze tyyyle czasu.

    no kurFFa nie malo jeszcze :-/ Ale glowa muru nie rozbije damy rade ;) Ja juz podchodze do tego tak ,ze nalezy zyc a nie wgetowac..Wiec robie wszystko to co robilam rpzedtem./.Ale ladnie dni umykaja :)


    Karolinka spokojnie......Kazda z nas chce zajsc w ciaze ale nie dajmy sie zwariowac...Najlepiej zajc sie codziennym zyciem..Tym co do tej pory robilas zanim zaczeliscie sie starac..Albo ukierunkowac sie na nowe pomysly....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 września 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KArolinka powiem Ci że ja też byłam ciągle osaczona myślą o dziecku, a ostatni cykl u mnie był tak mechaniczny że porafiłam się zwolnić równo z mężem o 6 rano z pracy aby tylko zdążyć z <3 bo 6.20 koledzy już po niego podjeżdżali do kolejnej pracy.
    u mnie nie było mowy o wyluzowaniu;)

    KASIU no pewnie że tak:) jak pogoda ładna to i się chce coś zrobić, i dni mijają jakoś milej:)
    czasem sobie myślę że jakbym do tej pory była nie zapylona to dalej byśmy się tu nakręcały różnymi rzeczami.

    Ej a te drogie testy masz jeszcze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 11:19

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    pory była nie zapylona to dalej byśmy się tu nakręcały różnymi rzeczami.

    Ej a te drogie testy masz jeszcze?
    Tak masz ;) Mma jesio 6sztuken..Moj komputerek sie zjeval ale ostatnim razem Ewcia zabawila sie w dobra wrozke i swoj wlasny mi wyslala ,zebym miala jak robic testy...Normalnie sie poplakalam jak zobaczylam przesylke...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    Hej dziewczyny , staram się z mężem o dzidzie , niestety efektów nie widać ;( wiem , że blokuje mnie psychika , ciągle o tym myślę już sama nie daje rady ;( co mam zrobić , żeby o tym tak nie myśleć próbowałam się już zajmować różnymi rzeczami ale wszystko mi o tym przypomina i kojarzy mi się z dzieckiem... jeżeli dalej tak będzie nie zajdę chyba nigdy w ciążę..:(


    Karolinka, nie odbierz tego źle, ale w takim razie siedzenie na of jeszcze ci pogorszy, wiem co mowie...
    Dziewczyny SA kochane, ale to ciągle przypominanie o staraniach...
    Trzeba żyć, kurs fotografii, zacznij biegać, glupio brzmi, ale analizowanie cudzych wykresów co wszystkie robią na poczatku to świetny depresant:-) :-) :-)

    Trzymam kciuki za ciebie:-)

    kapturnica, Robotka1 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Tak masz ;) Mma jesio 6sztuken..Moj komputerek sie zjeval ale ostatnim razem Ewcia zabawila sie w dobra wrozke i swoj wlasny mi wyslala ,zebym miala jak robic testy...Normalnie sie poplakalam jak zobaczylam przesylke...

    A ta czarownica jak mi go odesłała, to mi clo dołożyła i te zajebisbie drogie tesciory, żebyśmy miały po równo..nawet teraz mam gęsia skore jak pisze...
    No i weż tu weź...
    Cały dzień się trzymalam, ale wieczorem bek..
    No kurwa, chyba tych testów nie zużyje tylko w ramki oprawie i na ścianę:-) :-)

    <3 kapciu jedyny:-)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    A ta czarownica jak mi go odesłała, to mi clo dołożyła i te zajebisbie drogie tesciory, żebyśmy miały po równo..nawet teraz mam gęsia skore jak pisze...
    No i weż tu weź...
    Cały dzień się trzymalam, ale wieczorem bek..
    No kurwa, chyba tych testów nie zużyje tylko w ramki oprawie i na ścianę:-) :-)

    <3 kapciu jedyny:-)
    Masz zuzyc bo wiesz ,ze one sa po to by wykryły pika..A jak wykryja pika to bedzie kolejna elfica...Tys czarownica bo tak mnie zaskoczyla, ze masakrone


    A \ten rysuunek malutkiej :) Kurka moj nie lubil nigdy malowac, rysowac itop..I tak sie mi marzy taka mala Kasiulka co bedzie ze mna kwiatuchy malowala...

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 1025 1026 1027 1028 1029 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ