X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 15 września 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny kiedyś pisałyście o tym że Karola urodziła wcześniaczka. dacie jakies namiary? bo nie mogę znaleźć

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 15 września 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Zatem bry Kryska :-)

    Tylko za szybko nie zaciazaj, żeby doświadczone staraczki depresji nie doznały...;-)

    żart oczywiście, niech to będzie TEN weekend :-)

    postaram sie nie załamywać doświadczonych stareczek, nie chce podpaść ;)

    to się okaże nie długo co mi wyszło w ten weekend ale wolę się zbytnio nie nastawiać

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 15 września 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryśka kciuki zaciśnięte:) pamiętaj że zawsze trzeba myśleć pozytywnie niezależnie co się dzieje!!!:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 15 września 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, wejdź na fiolecie na moje grudniówki. Ona się tam udziela. Mały ma obecnie zapalenie płuc niestety.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 15 września 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś odpoczywam po pracowitym weekendzie. Rano tylko byłam na badaniach, bo w środę wizyta. Dzisiaj robiłam badanie ogólne moczu i od razu chciałam posiew, babka mi mówi, że mam tylko jeden pojemnik.. To musiałam poczekać do 8, aż aptekę otworzą i poleciałam kupić drugi. Bo jutro nie chce mi się znowu jechać specjalnie. Zobaczymy, jak tam moja hemoglobina tym razem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2014, 11:55

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 15 września 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki Milciu dzięki, lecę na grudniówki:)

    masz zlecony posiew czy sama dla siebie chciałaś zrobić?

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 15 września 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam po antybiotyku. A w środę pewnie kontrolny będę miała zrobiony z pochwy tez po antybiotykach.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 16 września 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i poumierały wszystkie śmiercią naturalną:P

    no nic. jakoś przeżyję.

    odchorowałam w nocy wczorajsze pieczenie ciastek z córką:P ojjj i to bardzo.
    słodycze stanowczo mnie nie lubią.
    ale jak to ja, już zjadłam z rana porcję ciasteczek;/ boshhhh obym nie zdychała.

    a dziś nie wiem co będziemy robić, tv nadal brak:P
    pewnie położymy się wcześniej i spędzimy czas na czytaniu i wygłupach:D
    wczorajszy dzień mi się pod tym względem bardzo podobał. jak dla mnie w sumie tv może już nie istnieć:D

    co macie na obiadki??? u mnie ogórkowa:D którą mi mama wczoraj przywiozła hahaha

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry wtorkowo i nadal słonecznie...

    Ja żyłam przez 7lat bez tv i był to czas o wiele "owocniejszy" małżeńsko niż teraz....

    MILCIA wszystkiego naj naj z okazji 30stki:) oby reszta ciąży minęła Ci bez problemów:)

    U mnie na obiadek..wczorajsza warzywna (taki misz masz), a na drugie pewnie tortellini mięsne z kawałkami dyni:)

    dzisiaj w trakcie mycia okien:)

    Miłego dnia:)

    ps. Kasiek relację z Zakopca proszę:P zdjęcia śliczne:)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hajo..No ja uwielbiam czytac itd..Ale bez tv nie dala bym rade na dluzsza mete ;)
    Mo0wisz ciasteczka??A ja upieklam w neidziele wlasny chlebek na naturalnym zakwasie..Oczywiscie zakwas tez wlasnej roboty dokarmiany przez 5dni..Chlebus jest zajebisty..Mieciutki , syty i najwazniejszy..Meega zdrowy bo robiony z maki pelnoziarnistej meiszanej..Do tego nasiona slonecznika, dyni i czarnuszka..Niam :)
    No i bawie sie z gruchami bo ladnie obrodzily w tym roku..Chyba zrobie troche suszonych na swieta ...No i niedlugo zbior jablek..Ich tez kilka koszy beda..A jakie czerwone :)

    A u mnie na obiad leczo..A mlody ma pomidorowa z wczoraj i makaron z syrem :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala w zakopcu jak w zakop[cu..Full ludzi..Ale udala sie na piekna pogoda mimo ze na trasie trochu popadalo..Wygladalo to bajecznie bo drobna mzawka i piekne slonce..Mlody pol drogi narzekal ,ze w chVj trzeba isc ..Ale dal rade w obie strony./...Piekne widoki i zapierajacy kolor lisci..A wodogrzmoty mickiewicza..Hmm mogla bym patrzyc w neiskonczonosc..Pozniej z cala ferajna zrobilism,y ognisko..Pare drinow i do domku ;)
    AAA zahaczylismy o bukowine tatrzanska jeszcze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 08:53

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 16 września 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała dziękuję za życzenia :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia ja tez sie przylaczam..100LAT!!!

    Milcia lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia najlepszego z okazji urodzin!

    Kaśka, a gdzie ty oko przykładała, że ci tak spuchlo? Zamiast panikowac odnośnie plamień i skurczy, to ty z okiem się wychylasz... Zostaw to nieciezarnym:-) :-) :-)
    Majce na pewno się podobało, ja w tym roku tez spróbuje z młoda piec ciasdtka na święta.. Cienko to widzę, ale nie o ciastka idzie...
    A dlaczego bez TV?

    Malenqa ty jesdtes bardziej zielona niż koniczynka.. Tyle lat bez TV.. My wytrxymalismy miesiąc, ja peklam.. Było więcej czasu na czytanie, i rozmowy, ale nie mogłam bez moicvh seriali kryminalnych, zwłaszcza w bezsenne noce..i seriali BBC zwłaszcza o zwierzętach
    No i MiniMini, które pozwala ci wziąć prysznic i wcisnąć zahipnotyzowanemu dzidziolowi cokolwiek w paszczę...

    Kap, ty się tu nie chwal, jak zrobisz chleb z samych ziaren, to wtedy respect..;-) ;
    Chociaż to pewnie jak z pączkami, nie zrobi się takich jak z cukierni..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 09:14

    kapturnica, Milcia lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    dzidziolowi cokolwiek w paszczę...

    Kap, ty się tu nie chwal, jak zrobisz chleb z samych ziaren, to wtedy respect..;-) ;
    Chociaż to pewnie jak z pączkami, nie zrobi się takich jak z cukierni..


    Ha i tu cie zaskocze..Jak pracowalam na kuchni w domu nauczyciela to robilysmy paczki..Ale wiesz takie prawdziwe bez dodatkow pseudo spulchniaczy i smazone na prawdziwym smalcu,...Kurde jak sie takiego cieplego wpirdasilo to az miod na zoladek ;D

    Pieke paczki raz w roku kochana a co do chleba z samych ziaren http://zapach-domu.blogspot.com/2013/12/chleb-z-ziaren-bez-maki.html masz tu laska prosty przepis :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 09:08

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://mojpiekarnik.blogspot.com/2014/06/chleb-z-ziaren-bez-maki.html a na ten mam chec...zrobie jak sie mi ten swojski bedzie konczyl

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap, jak ja Lubie takie wycieczki..

    Ale sama nie wiem, mała w sobotę była na spacerku z tata i babcia - superhumor...

    W niedziele była z tata i mama i juz marudzenie było na całego...ja jej nie zachecam, ale to jest chyba jej sposób na to, żeby mama się nią zajmowała.. Dlatego jeszcze dalsze wyjazxdy odpadają, bo pewnie bym miała pokusę, żeby ją gdzieś zostawić:-) :-) :-) :-)
    Wczoraj ze zmęczenia dostała pierwszy razx w życiu ataku histerii
    Staralismy się nie śmiać, ale trudno było.wiem, ze ona przezywa żłobek i lekarzy, ale jak ktoś wpada w furie bo została mu zdjęta skarpetka, trudno brać to na serio... Był ryk, że hej..
    Czekam na wizytę policji i opieki społecznej, albo obu naraz..

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 16 września 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia, takie ataki oznaczaja jedno..Twoja corka jak najbardziej normalnie sie rozwija..A atak histerii to pokazanie swojego ja ..Dzieciaczki nie umia sobie w inny sposob radzic z frustracjami.My klniemy ona wrzeszczy,..Ale to zdrowy objaw ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Wczoraj ze zmęczenia dostała pierwszy razx w życiu ataku histerii
    Staralismy się nie śmiać, ale trudno było.wiem, ze ona przezywa żłobek i lekarzy, ale jak ktoś wpada w furie bo została mu zdjęta skarpetka, trudno brać to na serio... Był ryk, że hej..
    Czekam na wizytę policji i opieki społecznej, albo obu naraz..

    ech...to ja takie napady mam do tej pory....chyba z nich nie wyrosłam....

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 16 września 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee, kap najpierw wyprobuj, ja robilam juz ze 4 chleby bezglutenowe, każdy pewnie miał taki być, ale do tego kupnego z samych ziaren się nie umywaly..

    Powiem ci tak, jednak jakies dodatki przemysłowe działania cuda, ludzkie się chwała, ze robią fajne rzeczy, a dla mnie to jednak nie jest to..
    Paczki domowe nie SA takie jak z dobrej cukierni, od ilu to ja juz dziewczyn slyszalam, ze pizza to im wychodzi doskonalą, probowalam, może i dobra, ale nie umywa się do tych z pizzerii i pieca chlebowego, a frytki Lubie proste długie niby kazxde, ale najlepsze SA z McDonald..
    To oczywiście moje zdanie, i wiem co mnie smakuje...:-)
    Nie mowie, ze to zdrowe dodatki chemii, ale niestety pyszxne..

    Malenq lubi tę wiadomość

‹‹ 1019 1020 1021 1022 1023 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ