X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    w listopadzie, pierwszy cykl po odstawieniu anty na torbiel, też miałam taki obraz jajników. Wtedy @ wywoływana była. Cholera jak nie wykupię tej recepty to mnie szlag trafi![/


    to jest lek 100%-towy i czasami apteki nie zwracaj auwagi na datę i wydaja bez problemu

    aga.just lubi tę wiadomość

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec poprostu bedziesz musiała troszke po aptekach pochodzic i popytac

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula ogólnie rozbita jestem. Nawet tutaj jakoś ciężko mi wbić w rozmowy takie luźne ostatnio. Boję się tych początku pcos, skoro ten obraz jajników przewija się co jakiś czas. Ziła mi pomogły dwa razy, może już organizm się na nie przyzwyczaił? Może już nie działają? Czekać w nieskończoność nie chcę.
    Choć już mi przechodzą myśli przez głową, że mała będzie jedynaczką, bo już nie mam sił na te strania.

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia dzwoniłam i wydadzą :)

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga no to fajnie:) tylko poczekaj do wizyty niech Ci ktoś rzeczywiście to CLO przepisze:)

    Aguś no mogłabyś spróbować z tym badaniem nasienia ale mówię Ci na moje ślepe oko to Twój ma wszystko okej tym bardziej że niedawno spłodził córę:)
    może po prostu jesteście statystyczną parą która powinna się starać około roku? i niedługo się uda?

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus ja tez jakaś rozbita jestem od 2-3 dni.....
    ale luźną rozmową zawsze się jakoś podbudowuję, poprawia mi się humor a rano lecę bo się was nie mogę doczekać....

    a teraz jeszcze Kasia.....Kasia!!! hop hop gdzie jesteś???:(

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Aga no to fajnie:) tylko poczekaj do wizyty niech Ci ktoś rzeczywiście to CLO przepisze:)

    Kaśka przecież mam przepisane od lekarki ... tej u której byłam w listopadzie. Po prostu wrócę do niej z leczeniem. Powiem, że nie brałam wcześniej, bo chciałam sobie dać trochę luzu i ot, jestem come back.

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga kurde kto jak nie my da radę!!!????
    musimy się dobrze nastawić i koniec!!
    to Pan Bóg wybiera dla nas czas na dziecko.....
    my możemy się jedynie modlić a malenstwo zagości u nas w najmniej spodziewanym momencie......
    ja wierzę że się uda....i mam pokorę że to kiedy się uda zalezy od Boga:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no no właśnie o to mi chodziło żebyś poszła i usłyszała od niej że np od tego cyklu niech pani bierze:) a nie że przepisała;) źle się wyraziłam sorki:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja Kasik, racja. DLatego może czas się nie spinać, cieszyć się tym co jest. Tylko przy owu, przy forum, monitoringu to trudno i ciężko, ot nie myśleć i nie planować.

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    no no właśnie o to mi chodziło żebyś poszła i usłyszała od niej że np od tego cyklu niech pani bierze:) a nie że przepisała;) źle się wyraziłam sorki:)

    ale w takim wypadku jestem cykl znów do tyłu. Skoro mam powiedziane jak ma brać, w jakich dniach itp. to po co mam znów do niej iść przed braniem clo skoro już raz chciała mnie leczyć tylko ja nie brałam tego clo. Przy clo mam mieć monitor od 3 dc już

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2014, 15:44

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego Agus ja sie ograniczyłam tylko do was, do tego tematu, staram się nie udzielać nigdzie zbytnio....czasem z nudów sobie poczytam jakieś nowinki.....
    dla mnie sa zbawienne weekendy, wtedy nie myślę o owu bo nie używam komputera w domu, a jak wchodze to tylko na kilka minutek. i wtedy jakoś w poniedziałek wpadam z utęsknieniem:)

    Aga ja już czuję że osiągnęłam taki stan że nie załamuję się tą @....
    trudno nie udało się to trzeba działać dalej, przecież to kiedyś zaprocentuje maleństwem...

    rany tak sobie myślę że jak kiedyś zajdę w tą ciążę to dziecko będzie takie wychuchane że amen, że te wszystkie starania teraz będę przekładać na opiekę nad dzieckiem :P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga słuchaj...to może po prostu weź to clo gdby jednak @ przyszła co? a potem ładnie do niej na wizytę i powiedzieć że jesteś po clo i przyszłaś się przemonitorowac:) ja tak zawsze mówię;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    omg przeczytałam, że dziecko będzie WYCHUDZONE i ni jak nie mogłam zrozumieć ocb :D

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no plan mam taki, że jak ten okaże się bezowula to kupuję CLo, od 3 dc monitoring i wracam pod skrzydła tej lekarki

  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja znowu nei w temacie buuu....u mnie dopiero połowa cyklu wiec gdzie tu jeszcze czego szukac juz mysle o kolejnym z clo i pregnylem rany czemu to wszystko nie jest troszke łatwiejsze i czemu jestesmy wystawiane na takie próby

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 7 lutego 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj kinia ja jestem na poczatku i już wiem, że nic z tego nie będzie raczej, także jesteśmy dwie :)

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 7 lutego 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niewiem czemu tak jest zawsze jak chcemy dziecko nagle wychodzi ze wszystko jest nie tak::(porabane to wszystko jest!!

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 7 lutego 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    oj kinia ja jestem na poczatku i już wiem, że nic z tego nie będzie raczej, także jesteśmy dwie :)[/Q

    powiem Ci ze mi na ten temat to juz sie wogóle nie chce gadac chyba wole juz przemilczec temat i czekac na dalszy rozwój sytuacji pewnych rzeczy nie przeskoczymy

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 7 lutego 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia85 wrote:
    ja niewiem czemu tak jest zawsze jak chcemy dziecko nagle wychodzi ze wszystko jest nie tak::(porabane to wszystko jest!!


    ja dopiero o pierwszego maluszka sie staram i już pod górkę:(

    9f7j3e5e8v9541eg.png
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ