X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 7 lutego 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia a jak u ciebie była owulka ?

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 lutego 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A żebym to ja wiedziała...

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 lutego 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby śluz był i test pozytywny, ale wyraźnego skoku temperatury nie było. Dzisiaj dopiero co skoczyło o 0,3.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 7 lutego 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem moxe być ze 2 dni po pozytywnym teście jest skok wiec moze to to.
    Ja dzisusj test robiłam bo cis mnie brzuszek bolał ale jescze druga kreska lekko różowa powtórzę w nd teściora i znowu trzeca wylczyc o następne kochsne malenstwo :)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 8 lutego 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wierzę po prostu. OVU wyznaczyło mi owulację.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 lutego 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc milcia k9ochaniutka ..widzisz mowilam ci ze tempka musi sie odbic..i popatrz teraz sobie na temperaturke...policz do tylu 6tych temp i porownaj ta6ta z ta ze skoku..widzisz roznice???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 lutego 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanie jak szlyscie badan poziom prolaktyny to na czczo bez brania euthyroxu???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 8 lutego 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia udostępniłam na chwilę wykres. Weź zobacz co tam u mnie jest, bo ja to chyba ciemna jestem normalnie.

    Ja prolaktynę robiłam jeszcze czym brałam leki.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 8 lutego 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milcia moim zdaniem owulka byla tego 16dnia:)
    ja robilam prolaktyne na czco

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 8 lutego 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale dzisiaj pusto cos?lece obiadek szykowac bo kolezanki zaraz na obiadek przychodza:)milej soboty:)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 8 lutego 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już obiad zrobiłam, zjadłam i zaczynam się szykować, bo dzisiaj małe świętowanie rodzinne. Babcia 80 lat a dziadek 85 lat :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 lutego 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia slonce wlasnie ogladam twoj wykresik..i sczzerze mowiac mam wrazenie ze to nie jest prawdziwa owulka...kurde jest zbyt mala roznica tempek jak na moje oko..ovu to czasem wyznacza jakby na sie widze,,,no nic patrzac na twoje objway i test ktory ci wyszedl popatrz jeszcze na nastepne 2 tempki jesli w miare ten sam poziom beda trzymac mozna bedzie upatrywac sie owulacji...Takze trzymam w kciuki by 16ty okazal sie owulka....

    A ja zaopatrzenie w domu zrobilam..zmiana zywienia ti zmiana zywoenia zostawilam troche kasy po sklepach ale niech mi tam..
    Milcia bierzesz selen???ja kupilam oraz wit d w duzej dawce bo w hashimoto wspieraja dzialanie tarczycy i wplywaja na immunologie...Lepsze ze dzis moja mamuska sobie przypomniala ze mialam nietoleracje mleka krowiego w dziecinstwie wiec jedno co wiem to to ze sa dla mnie zakazane i wykluczam calkowicie.Patrzac na ceny koziego mleka i przetworow zaczynam sie powaznie zastanawiac nad kupieniem sobie kozki eheheheh Zamienie sie w agro rolniczke ..ale pol litra mleka za 6zeta i 11 za mikrokawalatek sera to jawne zdzierstwo!!

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 8 lutego 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja selen brałam zupełnie na początku, potem przestałam.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 8 lutego 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie owulacji, to niech już się robi co chce. Będzie kolejny cykl najwyżej. Tylko że teraz będziemy musieli podjąć decyzję co dalej. Odpuścić czy zgłosić się już do jakiejś kliniki.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 lutego 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm nie znam pelnej twojej drogi prob zajscia w ciaze...ale jesli jest to dosc dlugo a masz mozl finansowe na to by skorzystac np z inseminacji to mysle ze powinnas sprobowac skorzystac z pomocy kogos bardziej fachowego a klinika hmm mysle ze Milcia to dobra droga kochanie.....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 8 lutego 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melduje sie jest tam ktos?odemnie kolezanki poszly wlasnie i zasiadlam na kompa sobie:)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 lutego 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Oliwcia mowisz ze wolnosc po spotkaniu??ja przegladam rozne kompoxzycje diet przy hashi chce w jak najkrotszym czasie zredukowac to gowno

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 8 lutego 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest teraz chwila dla siebie od rana sprzatalam gotowalam potem na dworzu bylismy na spacerku z dziecmi i potem obiadek i kawka dzien fajnie zlecial bo moj w pracy do 18 30.
    brzuszek mnie pobolewa przed owulka czuje ze cos tam sie dzieje jutro zrobie nastepny test owulacyjny bo bedzie to akurat moj 12dzien cyklu moze juz cos wyjdzie:) no i wkoncu uzyje tych aplokatorow zobaczymy czy pomoga na sluz

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 lutego 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam w kciuki ,,,,,testuj testuj

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 8 lutego 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no juz ostrze pazurki:)nowa nadzieja przyszla i nowe sily:)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ