X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    haha nooo Kasia dokładnie:D

    ja juz kurde wybieram ciasto co by mu na urodziny upiec bo to przecież w terminie Twojej wizyty u gina;)
    zresztą juz wczoraj pytał czy ta kolacja to przygotowanie do urodzin;)

    a kiedyś ty się urodziła? tzn miesiąc??

    AGULa jak sie czujesZ?? jak Twój cykl?? bo widze że raczej tempki nie mirzysz
    no ja smiesznie bo 26listopada obchodze i jedno i drugie w jednym czasie D Swoja droga jakbym zaszla w ciaze w lutym moje dzieciatko byloby z listopada jak mamuska
    Co do ciasta u mnie na urodzinki i lepsze impreszy robie torta toffi niezawodny

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 13 lutego 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap nie wiem, zapytaj Werki, na pewno powie co i jak :)

    Kasia wsio w notkach :) Temp nie mierzę, bo przeziębiona jestem to i tak nie ma sensu. Teraz mały eksperyment z dong q i w poniedziałek podejrzymy czy coś urosło. A jak nie to czekamy na @ i do przodu :)
    Chłopa wysyłam na badania jak sugerował lek, na pewno chce go przebadać przed CLo. Miał iść dziś, ale nie wiem czy się chłopina wyrobi z pracy.
    Kaśka, ponoć nieszczęścia pomagają w zaskoczeniu, bo się nie myśli ...

  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wkońcu udalo mi sie :-) zalatwiłam sobie usg w przyszłym cyklu tak koło 10 dc wyjdzie muszę sprawdzić co tam się w tym okresie dzieje bo 16 dnia to juz wiem jak to wyglada tym bardziej, że clo moze lepiej zadzialać w drugim cyklu może jajniki szybciej jajeczka zaczna tworzyć może szybciej zaczną rosnąć liczę na to bo tak przy 20 dniu to jest trudniej zaskoczyć.

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na tora zmodyfikowałam przepis i dodaję trochę mąki krupczatki i ziemniaczanej jest lekki i puszysty a wy jakie macie patenty jesli mozna wiedziec?

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patent na co??no ja zawsze jak pieke biszkopta jako spod pod lub przelozxenie torta zawsze daje lyzke ziemniaczanej sprawia ze jest elastyczniejszy bardziej wilgotny i latwiej przyjmuje pozniej poncz...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka daj przepisa na ten tort?? jest gdzieś w sieci??

    Aguś już lecę do Twoich notatek, no i ja gdybym w przyszłym cyklu nie brała CLO to też planuje dong Q kupić. a Ty gdzie kupiłaś? ile to kosztuje??
    i może te zioła ojca sroki.

    ja mam przepis na takiego murzynka z podłużnej formy co w środku jak pokroisz jest czerwone serduszko:) dziś musze zrobić:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuu niezle niezle zaraz ci znajde przepisik poczekej

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biszkopt standard 5jajek szkl cukru po polszkl maki pszennej i ziemniaczanej lyzeczka proszku do pieczenia...moze byc jasny lub ciemny wtedy dodac lyzke kakao odbierz lyzke maki
    masa budyniowa pol litra mleka 3zoltka cuk wanilinowy 5lyzek cukru po2lyyzki maki pszennej i ziemniaczanej ugotowac budyn i przestudzic go...potem maslo utrzec z tym budyniem
    bita smietana-pol litra laciata kremowka 30% 2smietany sniezki proszek 2lyzki cukru pudru 2lyzeczki zelatynyrozpuszczonej w 3/4szkl wody
    ubic smietane dodac sniezki cukier i szybko zelatyne wlewac po nitce do niej ciagle ubijajac

    i tak biszkopt--nasa budyniowa---krakersy solone lub maslane te typu szkolne herbatniki----masa toffi z puszki gostynin gotowa wczesniej ja lekko w puszce podgrzac laatwiej sie smaruje(zostawic ze2lyzki)---krakersy lub herbatniki--bita smietana i po udekorowaniu bita smietana polac nitki toffi udekorowac migdalami

    Zajebisty w smaku,,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2014, 12:59

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w siecvi moze jest ale to moj staaary przepis jeszcze z czasow szkoly srednije jak na warsztata zesmy go robily na sprzedaze...ja go uwielbiam chociaz jest dosc slodki ale smaczny i lekki a do kawy expresso achh zjadlabym

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Kasia co to za ciasto:) nazywa się 3Bit? jak tak go raz go robiłam:) pyyycha:D
    szczególnie jak jest duża warstwa śmietany i karmelu:D
    muszę pomyśleć:D

    jutro dostanie na walentynki to mniejsze ciastko a za tydzień coś fajnego:)

    bo ja to taka piekara jestem:) uwielbiam piec:D

    KAsia czytałam że chlebek bedziesz piec:) moja mama nam piecze różne chlebki:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zamierzam wlasnie brac sie za bezglutenowy bo znalazlam make i rozne ciekawe skladniki...ciasta drozdzowe to moj konik wiec nie ma problemu.Zreszta tak jak i ty uwielbiam piec ciasta zwlaszcza przed wietami szaleje babeczki rurki kokosski sloneczka i ciasta od makowcow po serniki i mazurki...
    Wiesz co mi tak przeszlo przez mysl??Ze byloby zajeviscie jakbysmy w tych cyklach zaskoczyly i razem przeszly na druga strone ovu....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2014, 14:13

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do nazwy...moj nie ma nazwy chyba ihihhi tak jak pisalam to przepis bodajze sprzed 15lat?? cos kolo tego...wiec stary ale jary..czasem zamiast herbatnikow pieke cieniutkie 2ciasta miodowe takie jak papier cienkie i nawet smaczniejsze jest niz z tymi herbatnikami..co kto woli..mozna zrobic jak malaga dodajac namoczone rozne rodzynki(pijane ihihhihi) i pokrojone jeszcze pyszniejszy..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No okna mam pomyte..poszlo szybko ..mialamnic nie robic ale u mnie sliczne sloneczko to zal bylo nie wykorzystac zostalo mi jeszcze posciel i odswiezone..Uwilebiam zapach swiezej poscieli i czystych firanek i zaslon..mam wtedy wrazenie ze jest czysto i bezz kurzu he

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej nie rob mi smaka:D hihi. no ja zazwyczaj piekę jedno ciasto jeden raz:) wybieram te ekstremalnie trudne i testuję na rodzince:)
    czasem ucierańca zrobię kilka razy w roku:)

    KAsia jak nie zajdziemy razem to ja poczekam i na Ciebie i na Age i na Oliwie i na Asie jak bedzie trzeba wszystkie was tam przecharatam na druga stronę:) no i mam nadzieję ze wy też byście mnie przecharatały w razie gdybym już tylko sama została na placu boju.

    Joanna0071 lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi ja to samo, pościel świeża i firany to podstawa:)
    u mnie tyż piekne słonko:)

    musze się dziś zająć czymś miłym bo zwariuję, polece po pracy pozamawiać kwiaty i biorę się za pieczenie.....

    aaa wczoraj zrobiłam swoją pierwszą w zupę grzybową:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak się zastanawiam czy iśc na sprawdzenie tych jajcorów jutro czy popękało wszystko ładnie czy sobie odpuścić....głowy jakoś do tego nie mam

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz jak sie nie wie to sie nie wie a jak sie juz wie to sie nastawia..sama sie zastanawialam jak bedzie w moim przyadku za te2tygodnie..kurde ty bedziesz testowac a ja bede owulowac ihihihihhiih dobre...
    No to juz sama jak tam chcesz... ale jak ja znam siebie i soja ciekawosc jak mikaze przyjsc to na bank polece hyhyhyh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie nie moze byc jeden raz jak ktorys zostanie z entuzjazmem przyjety to zostaje w stalym skladzie..i tak jest np z krolewcem moj chlop nie chce innego ciasta jak ma zjezdzac na urlop jak krolewiec albo kremowka...inny kreci nosem...ooo i czasem ma jazde na szarlotke..swoja droga uwielbiam ja mmmrrrr moze na tej dzikiej mace sprobuje jakis lekki dla siebie zrobic zamiast cukru ksylitol i bedzie ihhiihih
    Ehhh wkurza mnie tylko ze ja sobie robie cos innego a mlodemu cos innego mna kilka garow jadxe...zadna ekonomia w tym

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski slyszalyscie o tym???
    http://www.vitanatural.pl/produkty-zakwaszajace-i-alkalizujace-organizm-acidoza-acidosa

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te zakwaszajace dzialaja na plemniki zle bo sluz jest zakwaszony...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ