X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrem tez kapsulki z tranem i wiesiolkiem a od dzis siemie lniane mielone lyzeczka na pol szklanki plynu...wiecej juz zrobic chyba nie mozna ihhihi

    edit...len mielony(pisze ze na sluz to cyba to tez dobre) hhyhyy i zakupilam syrop rozrzedzajacy..chlopusiowi tez podac??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2014, 15:36

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaa ja mojemu podałąm mucosolvan ale tylko raz bo nie było jak;) i sama piłam ten guayazyl ale boshhhheee jakie to nie dobre;)

    no Kasia ja mam mielone:) zalewam wrzątkiem dodaję kapkę soku z malin i siup po pół godzinie;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natym co mam pisze ze nie wolno wrzatek tylko letnie mleko woda czy sok..i powiem ze to da arde pic a jak byky ziarna i trza bylo gotowac to wymiotowac..to masz jakos inne moje jest odtluszczone , prazone i mielone moze przez to?

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laseczki na TSH muszę iść na czczo? jakieś inne wskazania są?? bo nie wiem jak sięprzygotować

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    taaa ja mojemu podałąm mucosolvan ale tylko raz bo nie było jak;) i sama piłam ten guayazyl ale boshhhheee jakie to nie dobre;)

    no Kasia ja mam mielone:) zalewam wrzątkiem dodaję kapkę soku z malin i siup po pół godzinie;)
    ja mam inny tego guajazy cos tam nie bylo wiec wzielam muco sudafedu,,,i bede go pasla ihihihhi

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    laseczki na TSH muszę iść na czczo? jakieś inne wskazania są?? bo nie wiem jak sięprzygotować
    tak kasia tsh na czczo musowo...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ja mam ziarenka w domu i mi mama mieli w młynku:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wysiłek fizyczny? bo przy prolaktynie musowo wzbroniony.

    idę zrobić to tsh puki mam skierowanie:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie przy tsh nie ma z wysilkiem nic wspolnego..o widzisz dal ci??a pisalas ze mowil ze masz se mozgu nim nie zawracac

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis na prolaktyne poszlam taka wyluzowana jakas spokojna jak nigdy jeszcze posmialysmy sie z pielegniarka przed pobraniem...teraz dopiero przypominamsobie ze mowia zeby sie nie denerwowac bo skacze.Ale ja moze przez to ze jestem przekonana ze bedzie wysoko bo tsh wysoko...wiec luzik..wyniki tam sa we wtorek dopiero ale czy jebede znala czy nie to do22lutego i tak nic na niego nie dostane..takze olewka..Rece tylko mam tak sklute obie ze wygladam jak narkomanka...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha a prolaktyne z obciążeniem czy bez robiłaś?

    Kasiu pisałąm że jak poszłam z anginą to poprosiłam zwykłego lekarza o skierowanie i mi dał ale bez oznaczenia ft3 i 4. więc zrobię sobie z ciekawości czy się coś zmieniło;)
    mój gienek tak kazał dupy nie zawracać bo powiedział że jest bardzo dobre i największe znaczenie tsh ma dopiero jak jesteśmy w ciąży, no chyba ze jest złe juz przed nią.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ja mam bez obciazenia zrobic dal mi gin ale endo powiedzial ze jesli tsh wysokie to maloprawdopodobne ze prolaktyna nisko wiec kazal olac ale zrobilam sama z ciekawosci..Tak tu masz racje ze tsh i ft3 i ft4najwazniejsze sa przez pierwsze 4miesiace ciazy poki dziecko ciagnie z nas...dlatego niebezpiecznie ejst jesli tsh z niedo lu nadczynnoscia nie jest leczona i to w wiekszosci prowadzi do poronien a jak jest kontrolowane i podawane hormony to daje to duzy efekt zwieksza sie ilosc euteryxu i bada co 4tyg jak sie zachowuje tarczyca..wiec w razie czego wiem ze jak tylko sie dowiem ze ciaza by byla yto zwieksze sxama ilosc hormonow o polowe poki do gina sie nie dostane lepiejmiec chwilowa nadczynnosc niz niedoczynnosc...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cicha nadzieje ze 3tyg brania hormonow dieta scisla wpkynie pozytywnie na tarczyce bo wiem ze laskom juz po kilku tygodniach ladnie sie zbijalo.,..jak nie zajde teraz to i tak sama z ciekawosci zrobie sobie tsh w marcu po 5tyg stosowania czy cos sie zmienilo te25zl dupy nie urywa a ciekawosc zaspokoje

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia też jestem ciekawa Twoich wyników:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to w marcu bede wiedziec czy smiac sie czy plakac hyhyh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i widziałam że się na listę testujących w marcu zapisałaś:) super:)
    ja w tym miesiącu mam olewkę na to....
    a to trochę wolnego miałam. a to szybko owu...teraz problemy...jakoś nie po drodze mi myslec o dziecku

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja podchodze z ciekawosci bardziej jak to clo u mnie zadzialaitd...no i sex bez zabezp nie pamietam jaki jest hhyyhyh 12lat brania tabsow tylko jeden miesiac zaraz przed slubie nie bralam potem po urodzeniu mlodego 9miesiecy karmienia i od razu tabsy.Takze bede jak dziewica w sexie..liibido duuuzo wyzsze zauwazylam w tym miesiacu

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Kasia ile Ty tabsy brałaś ogólnie??

    nooo Kaśka dziewiczy sex Cię czeka:D
    Pałełek by wyłysiał jakby wiedział o czym my tu skrobiemy i jak bgadujemy chłopów:d

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale on wie ze siedze na ovu nawet mu o dziewczynach opowiadalam troche , o tobie w szczegolnosci ihihihhi Wie ze duzo zasiegam stad info i dzieki ovu ztrobilam to tsh bo nie mialam wogole zamiaru robic..Smial sie ze jakies klony jestesmy bo obie kaski emzow pawlow za duzo zbieznosci...
    Taki dziewixczy rejs mnie czeka i chyba na to sie najbardziej ciesze hyhyhyhyhy

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia co do wylysienia dowalilas ahahahahha \
    moj palelek mowi zawsze ze nic mu tak dobrze w malzenstwie nie wyszlo jak wlosyy hahahah pałełek jest łysawy i moge glace piescic ihiih

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ