X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale faktem jest że moje libido było zawsze wieksze a teraz na tych lekach to jest jeezcze większe :-)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no moe uz nie pamietam jak kiedysn ale w tym miesiacu uz nielze calkiem a jak mowisz ze po tych lekach jeszcze lepiej no huhuhhu bedzie grubo za 2tyg heheheh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostalam od tej dziewczyny clo i chyba od niej wezme bo mi napisala ze jest zawiruskowane przez nia...wychuchane mocno ihhiih bedzie dzialalo na psyche w trakcie brania/./..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet na sama myśl odczuwałam dreszcze już zapomniałam jak to fajnie :-) a mój to sie za głowe łapał i miał strach w oczach w tym miesiącu to mówi że rekordy pobija :-)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wąchaj przed braniem hehe

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no moj stwierdzil ze jak w ostatnich 2latach to mnie trzeba bylo ciagnac do wyra to teraz ja bede ciagla jego hehehe..Ale chyba najbardziej cieszy sie na to ze bedzie czesto bo ostatnio z mojej strony to juz calkiem lezalo..pewnie to tez wina niedoczynnosci tarczycy w duzej mierze...spada bardzo ochota na sex

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no opakowanie otworzyla i nachuchala wiec pozytywna energie dostalam..kurde juz sie nie moge doczekac przekonac jak to jest z tym clo...wiesz wszystko nowe dla mnie pierwsze swiadome starania w sumie z mlodym samo wyszlo...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu ci odpowiem:-) ja po antywlamaniuwkach nie miałam owulki chyba wcale te cykle co robiłam usg to byly cykle bez jajeczek dominujacych, nie rosly wcale endo było trojlinijne przez caly cykl nigdy ciałka zóltego nie było pół roku i mam clo:-) w max dawkach

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie 2cykle byly bez owu a w tym zaczal ladnie rosnac w 10dniu mial 13mm ale w 14 juz tylko `15 czyli cos nie tak sie dzialo cos hamowalo rosniecie...moze teraz metformina hormony i clo pomoga ze urosna i peknie..a tobie po tym clo uroslo cos i peklo o endo mi nic nie mowil ze nie jest ok ..a coto oznacza to trojlinijne?

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze juz mykac do jutra :-). Moj wrocil z pracy:-)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tam pisze zeby po edzeniu brac bralas rano czy wieczorem???bo podobno jakies efekty uboczne sa...zaczynam w sobote wezme rano zobacze jak sie bede czula po nich..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymaj sie ciepelko

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 13 lutego 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To znaczy że jest takie jak w pierwszej fazie cyklu, ja mialam w 16 dc jajeczka na 10 i 11 potem urosły ale czy pekły to nie wiem jutro na luteine wchodze

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 13 lutego 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale leniwy wieczór. Zupełnie nic mi się nie chce. Odebrałam dzisiaj okulary... moje pierwsze w życiu. Niby wszyscy twierdzą, że mi w nich dobrze, ale nie wiem, czy tak jest rzeczywiście czy tylko tak mówią.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 14 lutego 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejże :)

    Kaśka Ty też tak się źle czułaś po bromku? Ja umieram. W nocy wymiotowałam. Tragedia. Lekarz na zahamowanie laktacji kazał brać 2 x 1, oszalał. Do tej pory brałam pół na noc, wczoraj całą i odlatywałam.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 14 lutego 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a moz w polaczeniu z tym dong zrobilo ci takam rewolucje>>>???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 14 lutego 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też o tym myślałam, nie wiem.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 14 lutego 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo z tego co wiem to wzielas jakas wieksza dawke a tam pisze zeby nie brac samemu :-/ poza tym to wplywa na hormony a my mamy zaburzone , dlatego ja sie boje brac cokolwiek bez konsultacji z lekarzem
    .A u ciebie ewidentnie jesli mialas takie sensacje zoladkowe doszlo do jakiegos problemu...A jak sie teraz czujesz , tylko brzuch cie bolal czy jakies inne symptomy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2014, 08:45

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 14 lutego 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga takie miałam loty po połówce bromka przez pierwsze dni!!
    dwóch bym na raz na pewno nie wzieła....
    spróbuj po pół rano i wieczorem a po tygodniu dodaj kolejną połówkę i po następnym kolejną żeby Ci wyszły dwie pełne tabletki, bo i naczej to ty się skonćzysz kobieto.
    ja całą noc nie spałam bo mnie głowa po nim bolała a teraz spoko, czasem łykne jedną jak się zapomnę i nic mi nie jest.

    MILCIU przyzwyczaisz się do okularów zobaczysz:) u mnie to króciutko trwało:)
    a teraz mi się marzą nowe oprawki:) i mam nawet wizje jakie hehe:)

    Asia Ty to wulkan jesteś:)
    ja się cieszę że nie jestem bo wczoraj mieliśmy wieczorem parodię!!
    normalnie hihraliśmy się z tego sexu jak dzieci...
    ruchy do muzyki, mój przeskakiwał z kanału na kanał w radiu telewizyjnym, zmienialiśmy te pozycje, ruchy, sapaliśmy zmęczeni, nabijaliśmy się ze mój dziadek i nie może. no dawno się tak nie usmiałam:P

    jak dobrze że dziś przerwa:P

    obchodzicie walentynki??

    my w tym roku nie.....choćby ze względu na jutrzejszy pogrzeb. zamówiliśmy sobie po perfumie:P i to ciasto ktorego wczoraj nie zrobiła zrobie moze dziś;) jak zdążę....bo nie wiem czy iść do ginka.....mam dylemat.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 14 lutego 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJOł joł malenka...no moje waleWtynki obchodzimy na zasadzie zyczonek i nic wiecej..To chyba rajcuje w poczatkowych fazach nie wiem teraz jakos ja nie przywiazuje do tego wagi , dla mnie wazna jest data slubu ;)
    Idz jak masz mozliwosc podejrzyj co sie dzieje i badz dobrej mysli,,,tyle mozesz ztobic... reszte natura wykona :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2014, 08:52

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ