X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 14 lutego 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 17 lat. Od ok miesiąca jestem osłabiona, mam napady picia wody w ilościach dziennych ok. 6litrów. Wczoraj byłam na pobraniu krwi i dziś są już wyniki. Ogólnie, wyniki są dobre: OB 5 lecz niepokoi mnie wysoki procent poziom monocytów (norma 4-12) 14.
    I porada eksperta.....
    poziom monocytów jest rzeczywiście nieznacznie podwyższony, jednak do interpretacji niezbędny jest cały wynik rozmazu leukocytów (WBC). Ważna też jest informacja czy rozmaz był robiony pod mikroskopem czy też automatyczny. musisz pewnie zrobic ten rozmaz krwi obwodowej..no chyba ze to masz?? te wszytkie granulocyty monocyty i limfocyty..mi robila szczegolowe w zw z hashi

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 14 lutego 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozesz miec podwyzszony przez zakazenie wirusowe lub bakteryjne a bolalo cie gardziolko...
    http://www.zdronet.pl/mono-monocyty,23,badanie.html
    tu fajnie opisuja

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 14 lutego 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAsia mam te wszystkie rozszerzenia i są w normie.:)

    ale mi się dziś ciągnie dzień....ło rany

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 14 lutego 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i chwala...ejj u mnie szaro buro i kuva totalnie ponuro... :/
    mialam plana posprzatac troche kolo domku a tu deszcz sie wysral ...bedzie ujowy dzionek nudny i flakowaty
    Wczoraj sie wieczorem wystrachalam..leze sobie a tu za przeproszeniem czuje ze jakbym sikala ciepelko sie mi zrobilo..wiec pedze to kibelka paCZam a tam kawal mięcha ..brr ze takie cos ze mnie wyszlo..Normalnie w szoku bylam nie pamietam takiego skrzepu..Pozniej doczytalam ze przy lutce tak moze byc...2razy bylo i pozniej juz nic...a krwawienie dzis prawie zadne juz...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 14 lutego 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rany sama bym się wystraszyła takim skrzepem.....
    ja miałam 2 miesiące temu skrzepy własnie jak nie miałam owulacji, wiesz, tam się wszystko musi złuszczyć, i tobriel, i endo....jest tego trochę.
    a po clo normalną krew miałam bez skrzepów.
    no taki flakowaty bedzie ten dzień, trudno. niech się już kończy i w ogóle niech już weekend minie.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 14 lutego 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dlatego sie lekko zdenerwowalam takim ciepelkiem medzy nogami :/ ale doczytalam ze to nic groznego ..wiec sie uspokoilam :) nawjqazniejsze ze @ corax slabsza moze dobrze ze wylazlo to cos cale a nie zluszczalo sie pwooli bo z tydzien by @trwala a tak momentalnie po tym krwawienie duuzo slabsze...
    U mnie torbiel sie nie zluszczala bo pekla :P a predzej przerosniete deczko endo od lutki...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 14 lutego 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No od jutra clo wlaczam wiec zobaczymy jak to bedzie...a kolo10dnia cyklu zwieksze ten len coby sie slizgac hihhihi ale chcaialabym juz nastepny piatek
    :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2014, 09:51

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 14 lutego 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauwazylam u siebie ze w tym cyklu poczatkowe temp sa wieksze niz w tamtym...chyba to wplyw eutheryxu i hormonow,,,przedtem byla niska z niedoczynnosci...mialam za 2dni dzwigac dawke ale postanowilam od jutra juz silniejsza brac skoro na tej nie mam absolunie zadnych efektow ubocznych,...bedzie nizsze tsh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 14 lutego 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAcha jak możesz tak eksperymentować z lekami to pewnie:)

    a ja przed chwilą dostałam od pana z pracy czekoladki lindor hahaha ale jaja:) i pocałował mnie w ręke:D a to stary dziadziu;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 14 lutego 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj to na dobra wrozbe Kasiek...;)Takze czekoladki do poduszki dzis na walentego ;)
    A mi sie podoba to cale calowanie w reke,,, szkoda ze juz ten zwyczaj calkiem zanika wsrod mlodych...
    Akurat przy tych na tarczyce mozna eksperymentowac patrzac przede wszystkim na samopoczucie....Jesli dawka za duza to sie czlowiek zle czuje...A mnie od 2dni rozpiera energia...i nie wiem za co by sie tu wziasc jak juz cala chalupa wyszorowana :/
    A jeszcze kilka tyg temu nei chcialo mi sie z lozka wyjsc i mialam czarne mysli.. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2014, 10:08

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 14 lutego 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/krakow/news/bliznieta-pozostawione-w-oknie-zycia-w-krakowie,1992672,3320

    Kaśka jaką wróżbę cooo ;>>?

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 14 lutego 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak na jaka?? na dobra hiihhhi...jesli ludzie sa dla siebie mili to jest to dobra wrozba na przyszlosc i ta to raktuj..
    No czytalam wlasnie o tych dzieciatkach , matka musiala byc naprawde w ciezkiej sytuacji by oddac dzieci i nie chce nawet myslec co czula jak zmuszona byla to zrobic......

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 14 lutego 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to obyś miała rację:) bo ja już mam dość tych niepowodzeń....
    niech się już coś dobrego zdarzy....
    dobra juj kończę te czekoladki:D dobrze że były duże i tylko 4;) ahhh niebo w gębie:)

    niebawem przelecę się na market może coś kupię na przegryzkę:) jakiegoś grejfruta haha:)

    po owu odstawiłam większośc leków....

    witaminę E-w sumie ją się bierze jak wiesiołka tylko do owu.
    wiesiołka
    wit C ogólnie nie biorę już.

    została mi wit B6, magnez, bromek i kwas:) i wcale z tego powodu nie płacze:)
    ogólnie końćzę z wiesiołkiem na dobre;) i tak mi nic nie daje, wolę żel i ewentualnie len.
    no i zobaczymy bo od przyszłego cyklu dong quai ale mam nadzieję że juz nie bedzie potrzebny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2014, 11:34

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 14 lutego 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm mowisz zeby w 2fazie cyklu odstawic wiejkszosc witamin??sama nie wiem inozytol dziala na uklad nerwowy uspokaja i wycisza..ale jak mowisz o wit e to odstawie...
    Co do tych ziol...moze wczesniej jednak zasiegnij opinii lekarza czy powinnas to brac...wieszzlepiej dmuchac na zimne..zeby sie nieokazalo ze sobie porypiesz cos..Poza tym Kasia czemi w razie W nie chcesz juz clo w nast miesiacu?On dziala jak widzisz masz owulke !! moze lepiej nie kombinuj.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2014, 11:50

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 14 lutego 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem Kasieńko...muszę porobić badania mojemu jeśli się zdecyduję na to Clo, nie wiem czy zdążę mu je teraz zrobić, nie będę go wysyłała teraz bo być może jestem w ciąży i byłoby to zbędne
    w sumie mam plan zapisać go na dzień spodziewanej mojej @, jeśli nie przyjdzie najwyżej nie pójdzie na to badanie, no i potem pytanie....bo zamin dostanę wyniki minie kilka dni, czy wziąć mimo wszystko clo tylko np później od 5 dc i poczekać bo w międzyczasie będą wyniki czy nie brać clo w tym cyklu i iśc na wizytę zobaczyć czy jajniki bez clo pracują....
    w końcu już trochę biorę tego bromka to powinien mi ta prolaktynę zbić i powinnam mieć już swoje owulacje....
    to takie zagmatwane trochę niestety.

    no a o te ziółka to zapytam dziś lekarza jak pójdę do niego.
    mi nic wiele nie jest bo tylko prolaktyna więc raczej nic sobie tam nie rozreguluje, już mnie straszyli ze castagnus mi rozdeguluje cykl i co? własnie skończyłam brać pełne 90 dni i wszystko jest okej.

    no a wit E odstaw:) po owulacji:) tak jak wiesiołka

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia skoro nic ci wiele nie jest bo tylko prolaktyna to po kij faszerowac sie jakimis ziolami??? Mysle ze umow go na dzien miesiaczki na badania jak co to nie pojdzie i juz jaki problem,.,,,..poznasz po tempce,.,..a skoro masz tak szybko owulke to wezz od 5tego...jak do3razy sztuka nie wyjdzie wtedy szukaj wiecwj przyczyn.Mysle ze tak bym zrobila bedac na twoim miejscu...
    A jak bralas castagnusa i nic sie nie dzialo to tak jakby nic nie dzialalo rozumiesz co mam namysli??? Pogadaj z ginem ale na twoim miejscu zapisalabym chlopine na badania i vxekala co sie bedzie dzialo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2014, 12:07

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 14 lutego 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu zapiszę go- postanowione:) teraz pewnie małpa wcześniej przyjdzie ale tego nie wiem bo bez abonamentu już nic nie pokazuje;)
    zapisze go jak nie dzisiaj to w poniedziałek:) przynajmniej będzie już termin i większa motywacja:)

    AGAAA a Twój kiedy idzie się przebadać???


    KAsia a co do CLO to poważnie przemyślę Twoją sugestię bo nie powiem jest fajna:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 14 lutego 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie jeszcze co mi gin ostatnio powiedział?
    że mogę na tym clo spokojnie 6 miesięcy być a jak nie uda się to po takim leczeniu dostaję prawo d in vitro refundowanego!!
    normalnie się spytałam czy sobie żartuje....

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 14 lutego 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik wczoraj nie dał rady jechać, pewnie pod koniec tego cyklu go umówię.

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 14 lutego 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin mówiła, że CLO można max trzy miesiące pod rząd a potem na trzy miesiące przerwa.

    aga.just lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ