X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ja o tym wiedziałam. ale nie stosuję się specjalnie;) choć powiem wam ze ostatnio jem mniej słodyczy:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha a jednak ..kurde wszedzie pisze ze slodycze i biale pieczywo to fuuuujjjjj

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia kupowałam tutaj http://www.naturala.pl/Produkt/16/dong_quai?gclid=CIzF0omiybwCFeKWtAodoDMANw
    Ojca Srokę na all. Dobrze, że mi przypomniałaś to będę pić :)

    Kasik ja kupiłam przez przypadek 2 opakowania tego donga, więc jak coś to za 25 oddam z przesyłką, bo po co mi 2 opakowania.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ejj Kasia jak to wreszcie jest kiedy najlepiej wsolzyc przed wystapieniem owu czy po??bo juz sama nie wiemjak lelarze mowia zeby sie wstrzymywac i dopiero po peknieciu

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i moja przesylka z clo wlasnie przyszla musze lasce napisac ze juz jest..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo tak mysle jak lekarz mowi ze podajemy pregnyl np nie??i ze peknie tam przykladowo za 12h to chyba lepiej wczesniej zeby tam juz maluchy czekaly na jajeczko...?czy dopiero po tych 12h ehhh mam metlik

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia trzymaj ją dla mnie:) jak w tym cyklu nie powiedzie się to za jakieś 2 tyg bym sobie od Ciebie odkupiła dobra???

    KASIa w tamtym cyklu współżyłam trzy dni przed owu i dzień po. w owulację z racji ze P nie było sexu tez nie było
    a w tym cyklu stawiam na współzycie jak najbliżej owulacji i dzień po. powiedziałam nawet o tym lekarzowi.
    więc wczoraj było <3 i dziś będzie i koniec.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś a bierzesz oprócz tego dzięgla jakieś witaminy czy najlepiej wszystko poodkładać?

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIA jak masz płodny to działaj wcześniej tak ze dwa dni max.
    u mnie kiepski śluz więc staram się współżyc jak najbliżej, wspomagam się żelem oczywiście no i mam wklrażenie że moja szyjka nie jest otwarta tylko średnia i nie wiem czy to pozwoli na przedostanie się maluchom dalej.
    jak weźmiesz pregnyl to po 12 godzinach najlepiej stosunek:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik spoko dong jest Twój. Nic z nim robić nie będę, więc jak coś spoko, pisz :)
    Jak biorę donga to biorę tylko b6 i kw. fol. no i bromka. Resztę odkładam na bok, za dużo tego już by było chyba.
    Ciekawa jestem czy zadziała. Ponoć po nim jest ogromne prawdopodobieństwo owulki. Jajniki bolą jak cholera. Ale jakoś się nie nastawiam za bardzo.
    Temp ni jak mogę mierzyć, bo przeziębiona jestem.
    Dziś dzwoniłam i badanie nasienia kosztuje u nas 60 zł. Coś dziwnie tanio. Ale to nie jest badanie wspomagane komputerowo, no ale zawsze coś.

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga niech zrobi badanie nasienia z posiewem i morfologią od razu:)

    OKEJ to mam zarezerwowany:) bo Tobie jedno opakowanie na ile starczy??

    no a wiesiołek brałaś w ogóle?
    o to B6 też biorę i ewentualnie kwas. resztę bym odstawiła.


    aaaa ostatnio jak wam na szybciora pisałam że po monitoringu jestem i ze jajo duże to jeszcze mi lekarz powiedział żebym się nie sugerowała tym 26mm bo oni inaczej na to patrzą i jajo jest w sam raz i nawet powiedział ze widzi lada chwila owulację, musiał być nadszarpnięty więc nie wiem czy mój pregnyl nie był tylko formalnością no bo zanim go podałam temperaturka samoistnie zjechała w dół.

    bo tyle żeście naskrobały że nie doczytałam postów po moim poście po monitoringu;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialam ze w jego skladzie jest kw foliowy wit b wit e i zelazo hmm w sumie wszystko to biore ..tak sie zastanawiam tez nad tym ale nie wiem sama,,,Za duzo juz sie kobinuje zeby nie rpzekombinowac tam pisze om konsultacji z lekarzem ijak znamzycie wiekszosc ginow bedzie przeciwna...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurna ale nigdzie indziej nie robią, tylko w tym labu. No nic.
    Wiesiołek brałam tak jak mam na wykresie zaznaczone, teraz z dongiem nie biorę.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    KASIA jak masz płodny to działaj wcześniej tak ze dwa dni max.
    u mnie kiepski śluz więc staram się współżyc jak najbliżej, wspomagam się żelem oczywiście no i mam wklrażenie że moja szyjka nie jest otwarta tylko średnia i nie wiem czy to pozwoli na przedostanie się maluchom dalej.
    jak weźmiesz pregnyl to po 12 godzinach najlepiej stosunek:)

    wiem ze znow w sama owulke to chlopa mozna splodzic a mi sie marzy dziewoja...a znow jak pomysle ze to przed owulka tylko sie powinno i w sama owulke jjuz nie to w glowie mysli ze mozna stracic szanse...ehhh najlepiejn jednak dzien po dniu i niech sie dzieje co chce...malza tylko bede dokarmiac coby mial sil duzo na bzykanie ihihhiih

    Ja na sluz pije olej lniany i powiem ci ze juz mam go wraz z menstruacja...dziwne nigdy nie mialam wczesniej takiej sytuacji..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAsia ja też czytałam że z lekarzem trzeba skonsultować, ale ten dong ma jeszcze ten wyciąg z dzięgla i coś tam jeszcze, no i też zalezy ile zawiera tej B6 i kwasu.
    ja bym zaryzykowała i go wzieła bez konsultacji, nic nie tracę gdybym clo odstawiła
    zresztą jutro zapytam gdybym szła na ten monitoring. może bedzie wiedział co to takiego;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Agusia trzymaj ją dla mnie:) jak w tym cyklu nie powiedzie się to za jakieś 2 tyg bym sobie od Ciebie odkupiła dobra???

    KASIa w tamtym cyklu współżyłam trzy dni przed owu i dzień po. w owulację z racji ze P nie było sexu tez nie było
    a w tym cyklu stawiam na współzycie jak najbliżej owulacji i dzień po. powiedziałam nawet o tym lekarzowi.
    więc wczoraj było <3 i dziś będzie i koniec.
    moze przez to ze 3dni przed to troche bylo za wczesnie maks 2dni mowia...wiec chyba ejdnak dzien po dniu to najlepsza opcja..zawsze wtedy zolnierze na strazy sa...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ja też mam z menstruacją śluz i to dużo i tuż przed nią pamiętasz?> ostatnio pisałam i się dziwiłam że jest.
    a jak przychodzi do owulacji to jakoś tak więcej białawo niż rozciągliwie......
    ja oleju nie pije bo mi powiedzieli ze to nie na śluz. że na śluz tylko siemię parzone niezawodne.....a pytałam i chciałam go kupić:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kacha ja miałam 3-2 i 1 dzień przed owulacją sex;) tak ze coś tu nie poszło tak jak powinno;) może to że czekał z podaniem pregnylu

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a samemu zrobić sobie z tego zastrzyk to bajka:) nic nie bolało, szybko łątwo i sprawnie:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 13 lutego 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    a samemu zrobić sobie z tego zastrzyk to bajka:) nic nie bolało, szybko łątwo i sprawnie:)
    tak domiesniowo to zaden problem jest zrobic...mialam babki na insulinie to sie im klulo nie raz nie dwa,.,,sama sobie tez podam w brzunio byle tylko pekly bo u mnie z tym moze byc najwiekszy problem...pocieszam sie ze skoro torbielka smaa pekla to pregnyl da rade...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ