Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 4 marca 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis od rana klucie w prawym jajni9ku i okropnie brzuch jak zoladek bolli jestem juz po 2 nospach i cos nie chce przejsc :-/ a spas sie chce przez te pogode okropnie

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 4 marca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    U mnie dzis od rana klucie w prawym jajni9ku i okropnie brzuch jak zoladek bolli jestem juz po 2 nospach i cos nie chce przejsc :-/ a spas sie chce przez te pogode okropnie


    a moze to dobry omen i beda z tego dzieci:)

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 4 marca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniaczek84 wrote:
    a moze to dobry omen i beda z tego dzieci:)
    niekoniecznie takie objawy to moze pod koniec cyklu a nie teraz :(

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 4 marca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze uszy do góry.Rany zasypiam na stojaco dzis ziewacz mi sie załączył odliczam godziny do 16 zeby sobie uciac jakas mała drzemke

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi temp w dol okresu nie ma bol lewego jajnika ...albo w ta albo w ta a nie tak czekam do jutra

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 4 marca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz 11dzien po owu wszystko zalezy ile trwa twoja fl...ale bolesna jest swiqadomosc ze sie tyle czeka a na koniec tempka spada,, to chyba najgorsze .. :(

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 4 marca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja od piątku intensywnie działam z mężem w naszym nowym mieszkaniu. Remont idzie do przodu jak burza. Wczoraj skończyliśmy kłaść panele w salonie, dzisiaj mąż układa w sypialni. Kuchnia będzie za niecałe trzy tygodnie, drzwi też. Dzisiaj widziałam fajny zestaw mebli do salonu w bardzo przystępnej cenie. Niestety powoli pieniądze się kończą, a tu jeszcze przed nami klinika w tym miesiącu. Jakoś musimy dać radę. I mam nadzieję, że na koniec marca się już przeprowadzimy na swoje. Teraz nawet nie mam czasu, żeby na forum posiedzieć ;)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abonament mi sie skonczyl az tel nie moge kupic!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    masz 11dzien po owu wszystko zalezy ile trwa twoja fl...ale bolesna jest swiqadomosc ze sie tyle czeka a na koniec tempka spada,, to chyba najgorsze .. :(

    bedzie co bedzie moja siostra miala spadek a byla w ciazy szwagierka tez mowila ze Na jednym poziomie...i to ponizej 37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a u mnie wszystko sie zjebalo. Choroba mnie rozkłada:(;(;(
    Wszystko boli. Pewnie wplynie to na owulacje-jak zwykle;(
    Czy augmentin jesli bym wziela takze szkodzi? Madzia ty może wiesz? Co mam robić. Nie chce tracić cyklu na clo
    4

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 4 marca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wrote:
    No a u mnie wszystko sie zjebalo. Choroba mnie rozkłada:(;(;(
    Wszystko boli. Pewnie wplynie to na owulacje-jak zwykle;(
    Czy augmentin jesli bym wziela takze szkodzi? Madzia ty może wiesz? Co mam robić. Nie chce tracić cyklu na clo
    4
    Spokojnie kochana wiele kobiet bierze leki a zachodzi w ciaze...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 4 marca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga mowilas cos o zmianie termometru , ja mam termometr rteciowy owulacyjny , w aptece za 18zl kupilam jest latwy w utrzymaniu w czystosci i stabilne tempki pokazuje..Taki sam jak mam widzialam w inernecie za 50zl!! jakis pogrom..Zapytaj w aptekach czasem sprzedawcy w sieci maja duzo wyzsze ceny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2014, 15:44

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3068 1303

    Wysłany: 4 marca 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chce w rtęciowy się zaopatrzyć. Kupiłas Kap w aptece taki z tą większą podziałką i mniejszym podziałem temp od 35,5 chyba do 38? Na all są właśnie za ok 50zł

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czy wirus lub bakteria nie działa na ewentualna fasolkę? Nie chciałabym kolejnego poronienia:(

  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 4 marca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiedzialam ze te termometry rteciowe jeszcze w aptekach sprzedaja :)
    ja mam bezdotykowy taki na podczerwien, ale lekarz mi powiedzial ze to nie ma sesnu takim mierzyc, chociaz szczerze ti ja zauwazam roznice tempreratur i kiedy wchodze w faze wyzszych :)
    dzis rano mialam tak okropny bol podbrzusza ze 2 papay nie pomogly... moze jednak pekl pecherzyk :D skok byl spory wiec nadzieje mam, okaze sie jutro wszytsko, az sie boje ........... :)
    buzki :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wrote:
    No a u mnie wszystko sie zjebalo. Choroba mnie rozkłada:(;(;(
    Wszystko boli. Pewnie wplynie to na owulacje-jak zwykle;(
    Czy augmentin jesli bym wziela takze szkodzi? Madzia ty może wiesz? Co mam robić. Nie chce tracić cyklu na clo
    4

    mozesz wziasc nie zaszkodzi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wrote:
    Ale czy wirus lub bakteria nie działa na ewentualna fasolkę? Nie chciałabym kolejnego poronienia:(

    fasolka dostaje od ciebie od 4 tyg liczac od okresu ...spokojnie Bo przestaje chronic cialko zolte

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 4 marca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Właśnie chce w rtęciowy się zaopatrzyć. Kupiłas Kap w aptece taki z tą większą podziałką i mniejszym podziałem temp od 35,5 chyba do 38? Na all są właśnie za ok 50zł
    tak Aga dokladnie identico w zwyklej aptece za 18zeta wiec popatrz w nich zanim zamowisz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2014, 17:44

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia wrote:
    nie wiedzialam ze te termometry rteciowe jeszcze w aptekach sprzedaja :)
    ja mam bezdotykowy taki na podczerwien, ale lekarz mi powiedzial ze to nie ma sesnu takim mierzyc, chociaz szczerze ti ja zauwazam roznice tempreratur i kiedy wchodze w faze wyzszych :)
    dzis rano mialam tak okropny bol podbrzusza ze 2 papay nie pomogly... moze jednak pekl pecherzyk :D skok byl spory wiec nadzieje mam, okaze sie jutro wszytsko, az sie boje ........... :)
    buzki :*

    to nie jest rtec tylko COs innego podobne !!!...ovu musi byc !!!

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3068 1303

    Wysłany: 4 marca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się Kap łapiesz z temp skoro te termometry mają podziałkę co 0,1 czyli 36.6 ; 36.7 ; 36.8 ? Skąd te połówki? np. 36.65?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2014, 18:06

‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ