X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 26 lipca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CLOnówka22 wrote:
    A co do mojej gin to chyba jednak czas się z nią pożegnać . jest niedouczona! co potwierdzi jej stwierdzenie że to okres.. :)
    Kurde ja nie twoerdze ,ze jest niedouczona..Ale na moj rozumek to krwawienie po krwawieniu znow ciezko nazwac okresem..Moze masz kogos innego co mozesz zaciagnac info???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    jak humorki??? jak zdrówko???

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 lipca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nogi odpadają. Tak mnie bolą od jakichś dwóch tygodni, że szok. Czuję, jakby były opuchnięte. W dodatku wczoraj przymierzałam buty, które miałam ubrać za dwa tygodnie na wesele i ledwo je założyłam.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 26 lipca 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haj laski... =D No Milcia opuchlizna w ciazy zdarza sie zwl przy upalach..Ale ejsli bys zobaczyla ze puchna bardzo nogi rece to zglos to ginowi..Zeby jakie zatrucie cviazowe nie bylo..U nas straszy ciagle , grzmoty sie przewalaja
    A skwar masakryczny z tego zaru spac sie chce.......

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 lipca 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, właśnie ja nie widzę, żeby były psuchnięte, tylko tak czuję. Wydają się być normalne, ale jak tylko się położę, to jakby się unosiły do góry, bo odpoczywają :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 lipca 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie gorąco od rana samego. Trochę wyszłam na balkon, ale długo nie wytrzymałam.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Kurde ja nie twoerdze ,ze jest niedouczona..Ale na moj rozumek to krwawienie po krwawieniu znow ciezko nazwac okresem..Moze masz kogos innego co mozesz zaciagnac info???
    Nie mam nikogo :( to plamienie nadal trwa ;/ zawsze coś, kuuurrrrr..... czytałam na ulotce orgametrilu że może się pojawić miedzymiesiączkowe plamienie... w dalszym ciągu nie jest do żywa krew tylko taki brązowy wodnisty śluz.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 27 lipca 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haj laski u mnie temp spadla na leb :-/ Takze koniec podniety ze cykl ciazowy czas szykowac podpaski :-/
    Ehhh no trudno..Nadzieje mam na sierpien...Milo bylo sie wczoraj połudzic ,ze byc mo9ze cos sie kluje...Zast mnie tylko skad taki skad i potem bec :(


    Clonowka...idz moze do innego gina w poniedzialek podpytaj...Jesli powie to sam co pierwszy(tylko mu nie sugeruj co tamta mowila)to moze zacznij nowy cykl..Jesli powie co innego to moze da ci cos na te plamienia...

    ...Takze czas szykowac podpache po pache...I w nowym cyklu nadzieja(matka glupich)ale podobno wszystkie dzieci swe kocha..Chyba @ przyturla sie wczesniej bo coraz bardziej brzuch pobolewa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2014, 11:21

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    Uuuuu Kap no ależ dziwny miałaś/masz ten cykl...mimo wszystko skarbie 3mam mocno kciuki;) za teraz, za sierpień.....

    Clonówka ja bym nie zwlekała (z mojego doświadczenia) - idź do innego gina, nie czekaj.....

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 27 lipca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Dzień dobry:)

    Uuuuu Kap no ależ dziwny miałaś/masz ten cykl...mimo wszystko skarbie 3mam mocno kciuki;) za teraz, za sierpień.....

    Clonówka ja bym nie zwlekała (z mojego doświadczenia) - idź do innego gina, nie czekaj.....
    Dzis pobede sobie w dolku jak okret.
    .A jutro byc moze bedzie lepiej...Ogolnie humor chVjnia :)
    Ale tak za przeproszeniem pojevanego cyklu to ja nigdy nie mialam :(

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Dzis pobede sobie w dolku jak okret.
    .A jutro byc moze bedzie lepiej...Ogolnie humor chVjnia :)
    Ale tak za przeproszeniem pojevanego cyklu to ja nigdy nie mialam :(
    I masz prawo do dołku...masz prawo, ale DZISIAJ:)
    Jutro znowu będzie dzień i słońce....ale dzisiaj masz czas dla swojego złego samopoczucia.....rozumiem...

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będę szukać kogoś jutro bo mnie to niepokoi. ;(

    Malenq lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 lipca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łaaaaa wstałam:)

    laski jak mi ktos powie że nie można mieć objawów ciązy tak wcześnie to go na suchej gałęzi powieszę!!!!
    wczoraj miałam cały dzień i cała noc taką zgagę że to się w pale nie mieści, była głodna i co wzięłam kęsa od razu zgaga, dziś boję się cokolwiek do ust brać. tylko woda na mnie dobrze działa...
    nienawidzę zgagi!!!:(
    mogę zygać, może być mi niedobrze ale proszę nie zgada.

    Kasia widzę że wisielczy nastrój cię dopadł!!! ale ja i tak czekam na tego kwietniowego bobasa u ciebie:D a że z końca kwietnia to już pikuś:D

    jest upał chyba ide na słoneczko:)

    Malenq lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 27 lipca 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie posiedziałam godzinę na słońcu i później jeszcze pójdę się grzać :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 lipca 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się teraz opalalam:) w tej chwili pije kawke i idę do kościoła

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 27 lipca 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia nerwusie jutro tempka się utrzyma a ty test zrób będziesz wiedzieć na czym stoisz
    Hej laski

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 28 lipca 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona daj znać jak po wizycie, chyba ze cos mnie ominęło!!

    Robotka w takim tempie to ty za chwile będziesz miała skurcze przepowiadające:-) :-) :-) :-)

    Moja lekarka na zgage albo miód manuka, albo obrać migdala i trzymać w buzi jak długo się da..

    Mi chyba Rennie pomogło:-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 28 lipca 2014, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy dziś nad jeziorem, młoda foka nie jest ale wchodziła do wody i się nie bala, sukces w porównaniu do zeszłego lata:-)
    Chyba wszyscy się z nią cackamy, ale nie chce zęby się zraziła na dlugie lata..

    Ja nawet odrobinę koloru zlapalam, choć się smaruje jej 50...
    No nic, zmarchy się pewnie juz czaja, ale ja się nie dam;-)
    Dziś był taki letni dzien jak powinien, słońce, jezioro, gofry, dobre humory, krotki deszczyk, oby takie lato zawsze :-)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 28 lipca 2014, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczynki...U mnie humoru pod psem ciag dalszy.Juz bym chciala ,zeby sie ten cykl zakonczyl PMS mnie wykonczy ..Dzis jade na rowery jak tylko pogoda dopisze moze to mnie ocudzi..
    Boshh tak fatalnych ostatnich kilku dni to ja nie mialam dawno..Od smeichu po placz :(
    Ewka ty nocny marku!!Ty w nocy spij coby zmarszczki prasowac i rozciagac a nie szalej po necie kochana...A wszystkim dobrego udanego dnia zycze !!!

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 28 lipca 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ty się nie wyglupiaj zapierasz się faktom ale ugnij się i choć test zrób bo potem przez te wysiłki na rowerach może być płacz i lament nie bądz upart jak osioł :-) wiem, że strach jest ale czekać kolejne dni w twoim nastawieniu to katorga i ryzyko podejmujesz tymi rowerami

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
‹‹ 957 958 959 960 961 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ