X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 28 lipca 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe KAsiek pomyliłam się:P ta temperatura miała być wczoraj:) bo po weselu to wstałam o 11.30:P

    no powiem Ci że masz rację z tą temperaturą....tak jakby się zatrzymała wtedy kiedy powinna spadać normalnie, ale poniżej 37 nie schodzi.

    MALENQ u Ciebie pochmurnie?
    u nas w sumie na popołudniu zapowiadają jakieś deszcze

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 lipca 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ey nawet nie gadaj..Bo ja mam zamiar powyzywac sie na kosiarce dzis popoludniu ;D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak u mnie pochmurnie...czasem kropnie - i tak od rana....przyjemna temperaturka:)

  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 28 lipca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:20

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Zagubiona muszę to przeanalizować:) powiem Ci że mam ochotę wejść tam, ale to będzie wędrówka powolna bo mamy plan wziąć pierworodną ze sobą przecież:)
    ale jak nie na 3 korony to na Palenicę wyjdę:)

    uwielbiam góry:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi hi robotka młoda mama, da rade w gorach :-)
    Zagubiona na Pomorzu patelnia, grzmi a słońce jak w piekarniku
    Tylko w nocy była super burza.
    Lubie k k mocno pada i słychać krople na dachu, a ja siedzę pod dachem i nie mokne.
    To jeden z ładniejszych dźwięków szum ulewy...

    Przypomnijcie mi to w listopadzie ;-)

    Małż na zakończenie sezonu polowan, poszedł dziś na badan nasienia. Kiedyś był, ale postanowiłam zaktualizować dane..
    Jak będą wyniki zwlolamy konsylium
    A jby co robotka wypiszesz program leczenia
    To żart, bo ja raczej odpuszczam, ale pynajmniej będę wiedziała, ze to był mój problem :-)

    Ps. Powiem szczerze, gdybym zaszła, to chybwet bym rak gwałtowny nie podnosiła do gory na poczatku ciąży, kiedyś się smialam, a teraz to bym chyba jednak dmuchala na siebie
    W pierwszej ciazynbklocilam sie z lekarzem, ze nie chce na zwolnienie...
    Teraz bym się nie klocila....:-) :-) :-) :-) :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2014, 13:44

    zagubiona_82 lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok zrobiłam betę i progesteron, beta dziś po pracy a progesteron za dwa dni buuuu

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka to daj znac jak beda wyniki to omowimy co i jak..Ale ostatnie byly git wiec mysle ,ze te tez beda dobre...
    Kaska dopiero za2dni????psralo ich normalnie...w przychodni przy szpitalnej bys miala w tym samym

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Ewik ja to samo, ani myślę się kłucić jeśli mi zwolnienie bedzie chciał dać:)
    ejj ja też lubię dźwięk kropli deszczu gdy wiem że mi nic nie grozi:D hihi
    a co do planu działania to poczekej,,,,taki Ci ułożę że zobaczysz:D tylko daj koniecznie znać co z wynikami, kiedy macie miec???

    jesu u mnie patelnia dosłownie....chyba kupię młodej basenik bo się stary zepsuł i sobie napuścimy popołudniu,bedzie na te upalne dni co zapowiadają:)

    Ewik nie szalej, ja też byłam już zmęczona staraniami a moja reakcja na dobre wieści była wręcz niekontrolowana. trwała kilkanaście minut a potem błogi stan;)
    pomijam że w każdej minucie mojego egzystowania myślę czy wszystko ok:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ale właśnie robiłam w przychodni przyszpitalnej, tylko do krakowa muszą je wysłać;/ no nic...
    aaaa i zapisałam się na poniedziałek do gina na nfz:P niech wypisuje skierowania na badania:P a co:P dość się opłaciłam starając się przez tyle miesiący

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojj to mi ja dzowni deszcz o parapet to przenosze siez sypialni do mlodego pokoju..nie znosze normalnie caly mozg mi chodzi z kazdym puk puk....
    Ewka widze , ze temp nie mierzysz olałas sprawe.. =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Kasia ale właśnie robiłam w przychodni przyszpitalnej, tylko do krakowa muszą je wysłać;/ no nic...
    aaaa i zapisałam się na poniedziałek do gina na nfz:P niech wypisuje skierowania na badania:P a co:P dość się opłaciłam starając się przez tyle miesiący

    to lekka chujnia mowiac szczerze..u mnie robie rano o 14sa wszystkie wyniki..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a huj z tym:P jak beda to beda, i powiem Ci że nawet specjalnie mi się nie chciało na to badanie iśc no ale jak pojde w poniedziałek do lekarza to z pewnością nic nie zobaczy a przynajmniej po becie bedzie widział o co kaman i moze wypisze te badania wszystkie

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no najlepiej isc miedzy6a7tyg zeby juz serducho widziec a nie stresowac sie ze nic nie ma....
    Ehh Kasia jak ja ci zazdroszcze ,ze masz te starania juz za soba......Wez zakichaj mnie i Ewke...Bo co my tu tak same bedziemy robic???Korzenie zapuscimy tu???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, u mnie normalnie patelnia totalna. Zrobiłam rajd po urzędach i nogi mi odpadają.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 28 lipca 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulko myszko słodka:) wiesz że życzę wam jak najlepiej i pewnie najmocniej z wszystkich trzymam za Ciebie i za Ewę kciuki, moim słodkim małym marzeniem jest abyście były w ciąży razem ze mną i mogłybyśmy wszystkie z dziewczynami łącznie rozmawiać ale już na całkiem inne tematy.
    więc życzę Ci z całego serca abyś dołączyła do mnie w tych kwietniowych maluszkach:) musisz dołączyć!! my mamy tyle wspólnego że miesiąc urodzenia dzieci też powinien być wspólny:D

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 lipca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Kasiulko myszko słodka:) wiesz że życzę wam jak najlepiej i pewnie najmocniej z wszystkich trzymam za Ciebie i za Ewę kciuki, moim słodkim małym marzeniem jest abyście były w ciąży razem ze mną i mogłybyśmy wszystkie z dziewczynami łącznie rozmawiać ale już na całkiem inne tematy.
    więc życzę Ci z całego serca abyś dołączyła do mnie w tych kwietniowych maluszkach:) musisz dołączyć!! my mamy tyle wspólnego że miesiąc urodzenia dzieci też powinien być wspólny:D


    Kurwa mac zeby to mozna bylo tak hop siup !!!

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 28 lipca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:20

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 28 lipca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:20

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 28 lipca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:21

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
‹‹ 959 960 961 962 963 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ