X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zakupilam sie =D 2tuniki w tymjedna tuniko sukienka...Jedna deep blue a druga taka kolorowa....Poluje jesio na buty ale to juz na jesien wiec sie nie spieszy..
    Nie Kasiek ja ziola to tylko te na droznosc mi smakowaly..Te niby na ovu takie jakiesikdziwne byly

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap, najlepszego z okazji rocznicy!
    Nie wydawaj tyle na ciuchy, zbieraj na prenatalne :-D , eh, te baby....:-)

    Robotka, widzę, ze się wybudzilas:-) :-) :-) :-) cala rodzinka juz wie? A Majka nie zaczeła przeżywać? To juz duża panna, pewnie zacznie kminic, ze jednak to nie tak fajnie dzielić mamę i tate:-)

    Milcia, a jak opuchlizna? Zeszła razem z upalami? Na wyprzedaży kup jakieś szerokie adidaski, fajnie potem mieć szersze wygodne buty:-) :-) :-)

    Zagubiona jak urlop na Pomorzu? mam nadzieje, ze trafilas na te cieple dni...

    Ja wczoraj zwinelam basen, nie mam złudzeń, ze nagle będzie jak w Miami, był pomyśl żeby kupić na to miejsce trampolinie, ale młoda ich nie lubi, udało mi się ten pomysł wybić z głowy rodzinie..

    Wczoraj mama koniecznie forsowała swój sposób czyszczenia basenu, ustapillam dla świętego spokoju, ale dobrze, ze biorę accard, to może dlatego krew mnie nie zalała...:-) :-) :-) :-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara, aska i maracuja się nie odzywają, ale zakldam, ze brak wiadomości, to dobre wiadomości...:-)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Kap, najlepszego z okazji rocznicy!
    Dziekuje kochaniutka =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyrafa mnie rozejVala =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha no żyrafa jest the best:)

    KASIEK ja też życzę wszystkiego najlepszego z okazji takiej pięknej rocznicy:D

    ELFIK moja Majka jest bardziej świadoma niż mi się wydaje, każdy z rodziny meża jak pyta to biedulka uczulona przeze mnie aby nie mówiła trzyma jęzorek za zębami choć ostatnio już miała na końcu języka ale popatrzyła na mnie i uśmiechnęła się:)


    w ogóle mnie teściowa wkurwiła, cipa jedna....wyjechała mi w niedzielę że my też mamy zrobić sobie dziecko bo wszystko mamy, pieniądze, dom itp a dziecka drugiego nie... jak mnie podkurwiła to wam mówię, no to jej mówię że to nie takie chop siup i że nie każdy może tak od razu to mi na przekór powiedziała że to właśnie jest proste i łątwe.
    obiecałam sobie że nie powiem cipie do puki sama nie zauważy. wredna suka.

    ale co tam, tylko się utwierdzam że dobrze robię nie mówiąc stronie męża. u mnie wie mama i tata. reszta niech się buja, zresztą mi emocje już opadły i podchodzę do tematu spokojnie:)

    Ewik u mnie też basen poszedł w niepamięć tylko że my mieliśmy taki malusi na metr szerokości na trzy pompowane obręcze:P za to trampo mamy już ze 4 lata i robi furrorę do tej pory

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia a czemu pytałaś o moje plamienie na początku cyklu?

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Kasia a czemu pytałaś o moje plamienie na początku cyklu?

    Dzieki Kasiek..W net roku bedzie okragla 15ta to juz cos musimy sobie wymyslec ehheheh

    No bo ciekawilo mnie to..Zawsze takie plamienia laski maja kolo7dnia po ovu a Ty tak szybciutko.No i wszedzie pisze ,ze wlasnie miedzy 7a 10dniem sa takie plamienia implantacyjne.....To byl jednorazowy incydent czy pare razy w ciagu dnia????

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie, jednorazowy, pamiętam że mi kiedyś zasugerowałaś że mogłam mieć owu w 10dniu cyklu. i tak kminię czy to możliwe by było.

    ooo na 15 rocznicę to pasowało by do jakiegoś spa z mężulkiem się wybrać na relaks we dwoje choćby na 2-3 dni:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka, nawet nie wiesz, jak się cieszę, ze to uslyszalas jak juz jesteś w ciąży
    Sorry, ale twoja tescowa to głupia krowa, i się zgadza, krowy zachodza bez problemów w kolejne ciaze...
    Człowiek zajmuje się cxzyms więcej niż zarciem trawy i robieniem kupy, no i trykaniem, w związku z tym ma więcej stresow, przynajmniej ten ambitny i organizm ten stres odbija na sobie...
    Wiem, ze to mama twojego małża, ale musialam...

    Jakim trzeba być bezmyslnym, czasem czytam co dziewczyny pisza i wiem jedno, najczęściej to zazdosc.. Jak nie mam się cxzym poidbudowac, a tylko dzieci naplodzilem, to muszę to wytknac szwagrowi który skończył studia, ma dobra prace i dom.. I nie zapominajmy o samochodzie, dlka buraków to najważniejsze:-) :-) :-) :-) :-)
    Jak mam kompleksy to muszę znaleźć cos czym się dowartosciuje
    To tak a propos postów z innego watku, gdzie maz jednej laski słucha takiego pier... Szwagra, ferdka kiepskiego, który ma tylko bmv i bachory...:-) :-) :-) :-)

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys Ewka tu przekleila ze kiedy ta ovu bywa to nikt do konca nie wie..Byc moze mialas wlasnie wczesniej...Mamy zamiar jechac samochodem na Wegry w przyszlym roku na wakacjach...Tak bez pla owania tylkoz karta w kieszeni iihhi

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa masz całkowitą rację, miałam już piczy powiedzieć że właśnie jestem w ciąży ale nie nie, nie dam jej tej satysfakcji...
    ciekawe jakby zareagowałą że to z winy jej syneczka....ahhh nie chcę się denerwować ale ode mnie nie dowie się o ciązy i nie chcę jej widzieć u siebie. przyjmuję ją do tej pory tylko ze względu na męża i mam nadzieję że tak zostanie.

    jest taka pizda cięta na mnie że nie wiem, bo prawdopodobnie jej córunia która dwa lata nie mogła zajśc w ciażę jest z drugim w ciąży. a niech się buja, nic jej kurwa nie powiem i nic od niej nie chce!!! niech sobie bawi inne wnuki a mi da święty spokój.

    KAsia taki wypad jest najfajniejszy. my tak pojechaliśmy na pierwszy wyjazd, bez planów z kartą w kieszeni:) mieszkaliśmy w namiocie i piliśmy wieczorem szampana opierając się o koło samochodu:D

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezla suczyslawa z niej..Po raz kolejny stwierdzam ,ze moja w takim razie ejst aniolem =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no pojedziemy z mlodym to namiot odpada.Zreszta mowiac szczerze jakos nie za bardzo lubie az tak polowe warunki..Jednak byle jaki ale hotel z biezaca woda i kanalizacja jest u mnie w cenie..Ale wlasnie mamy plan powloczyc sie tyle ,ze w lipcu..Zobaczymy 8)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2014, 13:58

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasica ale my mieliśmy bieżącą wodę:) i kanalizację:D i nawet kuchnię na campingu:)

    ale fakt takie klimaty trzeba lubić, my potem trzy razy byliśmy pod namiotem a potem już domki:)

    akurat dla mojej młodej namiot to była niezła frajda:D Twój to już trochę stary koń;) więc lepiej jakieś mieszkanko mieć:) a że nie drogo jest to na pewno coś fajnego wyhaczycie:)
    KAsia to ceń swoją teściową:)
    mnie moja jak to mówisz ani nie grzeje ani nie ziębi:) nic jej nie zawdzięczam więc o tyle dobrze:)
    nie wiem, może za bardzo daję jej odczuć że mnie ona nie interesuje???

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik opuchlizna odpuściła i całe szczęście. Buty już mam - dostałam od szwagra Pumy w prezencie :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia opuchlizna Ci odpuściła bo się ochłodziło:) i bardzo dobrze:) oby już więcej nie wróciła:) ja mam nadzieję że tym razem nie doczekam opuchniętych nóg choć jak będę piła tyle ile piję teraz to może i w zimie bedę mieć nogi jak balony:P

    u mnie też się szykuje zakup na jesień jakichś wygodnych butów, marzą mi się air maksy ale nie stać mnie chyba więc choćby jakieś buty do biegania, bo wygodne do chodzenia i amortyzują stopę.

    i tak się martwię czy mi płaszcz zimowy nie pęknie w szwach a taki śliczny sobie na tamtą zimę kupilam, tylko z tego co kojarzę był taki na styk.

    Milcia możesz mi napisać w jakiej sukience byłaś ostatnio na weselu???
    ja planuję sobie kupić na to za dwa miesiące co idę ale zupełnie nie wiem co wybrać, nie chcę niczego mega eleganckiego, chcę wygodne i z klasą. może być nawet do kolana:) i w kwiatki:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, mnie tez robotów nakręcił na Węgry, praw w tym roku pojechalam, może w przyszłym nspokojnie...

    Byłam raz było fajnie, choć zbiegło się z pewnym bardzo nie ciekawym wydarzeniem w moim życiu, czas to odczarowac...

    Dla nas trochę gorzej, cala polska do prjechania, ale może się uda

    Mój emeryt jeden, nie wiem czy będzie chciał
    Robotów, fauny mialas wyjazd, ale ja tez juc chybce domek z ciepła woda...
    Zmarzluch jestem, namiot nie dla mnie:-) :-) :-) :-)

    Pamiętam z Węgier smak nektaynek, nasyconych słońcem
    Te w Polsce nigdy tak nie smakuja
    Mniam :-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi no nie mogę patrząc na tą żyrafę:D

    tak Elfik masz rację:D teraz też wolę w domku sobie mieszkać na wczasach choć oboje mieliśmy gdzieś w Polskę wyjechać niedaleko właśnie na jakieś pole namiotowe tak dla zabawy:) kurcze no to chyba rzeczywiście trzeba lubić:)

    ja z Węgier pamiętam smak takiego pustego ciasta z cukrem:) i uwaga:) ostatnio je jadłąm w Szczawnicy:D kupilismy sobie jedno i zajadaliśmy w czworo:D
    a mandarynek nie jadłam za to pieczarki w cieśnie z ryżem i jakimś sosem:D aaa i zupę chłodnik owocowy:D) pamiętam jak poszłąm do baru a tam tylko po Węgiersku i menu było właśnie po Węgiersku. do wyboru menu A lub menu B:D jak ruletka:P

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia jutro wstawię zdjęcie ale pod wieczór, bo z telefonu nie mogę, a mąż laptopa zabiera na cały dzień

    Jutro mam wizytę i już zaczynam się stresować.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 988 989 990 991 992 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ