X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haj laski ale pogoda barowa Jprdziu szaro buro i ponuro :-/
    Wczoraj sie tak rozkrecvilam przy tym drzewiem ,ze ledwo prysznic dalam rade zrobic..Jakby mlody mi kolacji nie zrobil pewnie bym nawet nie jadla...Ale 2/3cie juz w piwnicy..Reszta dzis jak nie ebdzie padalo..
    Czekam na tel od faceta co ma mi drzewo przywiez wiec siedze jak na spzilkach...

    Ojj Kasiek wspolczuje..Moze z raz w zyciu mialam infekcje i nie wspominam jej zbyt milo:-/

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek ale szalejesz:) u nas pada od rana, jesu jaka pogoda, wszystko się mi kumuluje i dosłownie wyć mi się chce;/

    ja w tej robocie dłużej nie wytrzymam:(
    wnerwiam się na wszystkich w koło bo takie tempe szczały mam po sobą że to jest dramat.
    jeszcze ta pogoda, przerywający dostęp do internetu wrrrrrr

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia wczoraj nie dałam już rady tego zdjęcia wrzucić. Jak chcesz, to wejdź na Facebooka, bo tam mam zdjęcia tej sukienki z wesela.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie wszystko ok. Mała rozwija się dobrze. Szyjka ma 3.6 cm, czyli o 4 mm się skróciła. No i mała waży 820 gram.

    Malenq, kapturnica lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek oj szalejesz, szalejesz....mnie siostrzeniec ma w weekend pomóc przy drzewie, kolejna partia zamówiona hehehe..

    Rob...czuję się - ciążowo- hehehe gdyby nie ból po kanałowym leczeniu to byłoby ok:) maleństwo odzywa się kilka razy dziennie a i w nocy daje o sobie znać....
    1 września mam połówkowe (to chyba w Twoje urodzinki) i wtedy dowiem się czy chł czy dziew........

    u mnie również pada od rana bleeeeeeee...........

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia dzęki widziałam:D czyli taka zwiewna dołem tak?:) i chyba na piersiach też sie fajnie dopasowuje:)

    MAŁA oooo fajnie w moje urodziny;) ja też mam wtedy wizytę:D
    a Ty chodzisz prywatnie czy na nfz?

    u mnie tak pierze żabami że to koszmar.
    byłam teraz u lekarza po coś na to swędzenie bo się doczytałam że clotrimazolum nie wolno ale ciul mnie nie przyjął a ja nie mam czasu dziś w spontanicznych kolejkach czekać;/

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się aż boję odezwac,bo u mnie słońce...:-)

    Zęby nie było jak po piosence wesołego Romka:-) :-) :-)

    Kanałowe bez znieczulenia? Czy z? Bo pierwszej opcji sobie nie wyobrazam...
    I parę dni temu pytalam mała, czy juz czujesz ruchy małżeństwa, to wreszcie wiem...

    Eee Robotka, ja kiedyś myślalam, ze ludzie są tępi niektórzy, jak byłam kierownikiem, potem doszlam do tego, ze większość by mogła, ale im się nie chce... Lawiranctwo w Polsce nadal się cieszy najwyższym szacunkiem, w przeciwieństwie do uczciwej pracy..:-) :-) :-) :-)

    Kap, teraz strongmani czekają ....:-)
    I spacer farmera masz zaliczony:-)

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, a mialas typowo ciążową czy odcinają pod biustem i rozszerzaną.?

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boshh jak naprdala zabami,..Zwiezlismy drzewo alle nawet mowy o zakryciu go nie ma tak leje :-/
    Ciemno jak w dupie u murzyna i chyba dzis gowno zrobie :(

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja nie lubie jak sie mi plany ida pasc na łake wrrr....
    Ewa dawaj slonce mi tu trza dzis !!!!!No dobra nie musi byc slonce wystarczy ze przestanie padac!!!

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka osz Ty.....dawaj to słońce!!!!
    a ciepło masz przynajmniej czy tak umiarkowanie???


    no bez kitu ale chciałam tylko receptę na jedną maść o któej wszyscy ginekolodzy dobrze wiedzą, no nic, niech spada, poradzę sobie jakoś:)

    a co dziś Kacha miałaś w planach oprócz znoszenia drzewa off corse ;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam oprocz znoszenia drzewa kolejne znoszenie drzewa =D

    No i najlepsze z racji ,ze moja mama pracuje na zakladzie gdzie bralam drzewo to facet co mierzy ilosc branych metrow przymknal oko na nadwyzek poltora metra =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie spanie łamie boshhh okropnie....Co za cholerna pogoda!! Jeszcze jajnik mnie prawy ciagnie i kluje a najsmieszniejsze ,ze torbile jest na lewym..Na tym prawym jedynie malusi pecholek byl wiec on nie ma prawa bolec..

    AAA wogole kurfa mac to wszytsko ujowe

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rob.....ja tylko prywatnie...nie wiem nawet jak wygląda gabinet na nfz hehehe

    ewik ano nie było mnie kilka dni, a kanałowe BEZ znieczulenia - tylko z chwilowym "zmrożeniem"......w pewnym momencie myślałam, że zemdleję, ale jakoś dałam radę....

    a słońca nadal brak, oczy się zamykają i chyba czas na 2 kawkę....

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też od samego rana słońce świeci w najlepsze :)

    Kasia, a może Tantum Rosa sobie kup.

    Ewa, to nie była typowo ciążowa. Kupiłam ją w.... lumpeksie za 15 zł. Rozmiar 42, ale ciocia mi ją doprowadziła do porządku pod pachami i była ok. Zwiewna i bardzo dobrze się w niej czułam.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o Ty spryciulo Milcia:) na ciuchach ją kupiłaś? nieźle, a w ogóle nie wygląda:)

    jeju może masz rację z tym tantum rosa. a ostatnio wypieprzyłam te co miałam ale one były stare, pójdę zapytać w aptece zaraz,

    tak mnie muli że pewnie i kibelek zaliczę;/


    oooo MAŁa to współczuję kanałowego!!! ale masz już z głowy ten problem na szczęście i ciążę będziesz do końća przezywać w spokoju.


    KASIEK współczuję że to tak do dupy powychodziło z tymi pęcholami ehhh;(

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, ja szukałam w normalnych sklepach i ciążowych, ale jak mam dać 200 zł za sukienkę, której potem już nie założę, to szukałam też w lumpeksach i powiem Ci, że ta jest nawet firmowa :) Tak więc zamiast 200 zł, zapłaciłam 15 :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi superowsko:)
    też bym tak chciała trafić:) w sumie kto wie może się na lumpek wybiorę niebawem:) tzn za jakiś miesiąc:)

    Milcia uratowałaś mnie z pomysłem o tantum rosa:)jest bezpieczny i poczytałam że pomaga:D

    no ja sobie taką jedną na allegro upatrzyłam niedrogą bo chyba coś koło 70zł no ale zobaczymy:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie wywalilo..Glowa zaczela tak cmic ,ze nie dalo rade na oczy patrzyc i musialam sie walnac..Teraz pytanie za sto pkt ostatnio czesto boli mnie glowa , moze to bycwina bromka????
    Heee ja 2lata temu jak szlam na wesele kupilam kiecke w ciucbholadzie za uuwaga!!!Zlocisza!!A byla zajeVista..Czasem mozna niezle perelki wynalezc...8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, a może to pogoda? Ja ostatnio spać nie mogę, a potem głowa dymi.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 990 991 992 993 994 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ