X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAcha ja bym obstawiała bromka mimo wszystko, jedna tabletka to jest dużo i na pewno nie ma to obojętnego wpływu na nasze samopoczucie, pamiętam kilka pierwszych nocek z bromkiem, myślałam że się skończę.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clotrimazolum jest bez recepty chyba
    I bezpieczny bo pediatra mi polecił dla maleńkiej

    Nie wiem czy nie wzielabym znieczulenia, pomimo wszystko, uuu, dzielna baba:-)

    Milcia, łapki w gore! Dokładnie, ceny ciuchow ciazowych mnie powalały, bo przecież spodnie ciazowe nie muszą być dopasowywane, zamka nie trzeba, guzika tez, tylko sciagacz, powinny być tańsze!
    I fajnie, ze nie musialas wydawać masy kasy, najbardziej Lubie super oryginalne ciuchy za grosze.

    Robotka, a dlaczego miałoby być widać, ze z lumpa? :-)

    U nas ładnie, 20 stopni, AZ dziwne, bo u nas zawsze najgorsza pogoda i najchlodniej:-)

    IDE zafarbowac włochy, wyglądam jakbym dorabiała strasząc wrony na polach...

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no Elfik nie że miało by widać że z lumpa czy coś, tylko taka elegancka i w ogóle na zdjęciach:) czasem nie mogę uwierzyć że takie cudeńka można na lumpku kupić:) odkąd miała się młoda urodzić odwiedzam lumpki ale głównie ze względu na nią:) czasem coś dla siebie wygrzebię:) ale jeszcze po wieszakach nie szukałam tak:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się cieszę, że udało mi się takie coś upolować, bo już byłam nawet skłonna kupić taką drogą, ale mówię sobie, pójdę jeszcze i zobaczę, bo a nóż widelec i się udało.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bryyyy ciotuchy!!!!

    Wstawać!!!! piekna pogoda!!! :D
    wczoraj wypuścili mnie wcześniej do domu bo myśleli że mnie choroba łapie, przespałam całe popołudnie, całą noc i teraz też chętnie wróciłabym do łóżka.

    kurcze właśnie sobie dziś uświadomiłam że młoda za tydzień idzie do przedszkola!!! a ja nie mam ani wyprawki ani ubrań dla niej, no nic!!!
    chyba muszę kraków odwiedzić, też coś dla siebie kupię przy okazji.


    co dziś na obiadek macie?? u mnie rybka z ziemniaczkami choć nie wiem czy nie wolę kaszy i mizeria:D


    KAsiek a powiedz mi, kiedy masz planowo jakąś wizytę u lekarza??
    jak tam minęła wam rocznica ślubu z mężem? pogadali przez telefon??
    ja to powiem Ci że niebawem zapomnę kiedy to było:P a dopiero 4 lata miną w grudniu;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry,.,,A ja jakos ledwo przytomna..Dopiero sie z lozka zwleklam..Wczoraj reszta drzewa do piwnicy wbnioslam wiec 1czesc planu zrobiona..Druga czesc lezy przed domem i straszy ;) A chyba domowie jak sie mi uda dorwac karki na drzewo jesioz 5metrow..Cena zajebiscie atrajkcyjna bo place jak cene dla pracownikow wiec polowe tego co zwykli klienci wiec sie oplaca ;)
    Planowa wizyta pewnie koncem pazdziernika..Wczesniej nie idee bo jaki sens..Leki mam na przod zalatwione bo mu kazalam na 2miechy wypisac...Zrobie sobie moze w pazdz miesiacu podstawowe hormony w 3cim dniu i prolaktyne rowniez wtedy..Bede miala obraz czy cos zadzialalo..A moze wyciagne od niego skierowanie przynajmniej na prolaktyne..Ilez mozna placic...
    A rocznica minela szybko i dobrze..Jakos tak samotna chujowa jest ..To takie gadki przez telefon ja nie lubie zbytnio..Nadrobimy tow listopadzie jak zjedzie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2014, 08:33

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi KAsiek za to ja się śmieję że z moim sobie więcej przez telefon pogadam niż na żywo;) taki typ:)
    rany ale się okopiesz tym drzewem:D będziesz palić całą zimę nim a nie węglem:)

    nooo prolaktynę t obowiązkowo sobie sprawdź ale myślę że na pewno bromek Ci pomoże. więc już wtedy powinna być ładna. no i oczywiście wyrzeźbić skierowanie od gienka, na pewno da skoro już jedno dał to i drugie powinien na sprawdzenie dać.
    dziwi mnie tylko to dlaczego lekarze coraz częściej dają dziewczynom sierowanie ale bez obciążenia, niby sie od tego odchodzi a jednak są problemy z prolaktyną które de facto wychodzą dopiero po obciążeniu.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano wlasnie kopara mu ostatnio opadla jak przyszlam i mu mowie ,ze prolakthn a 15razy przekroczona..On oczy z orbit i tekst ale jak to?A ja na to a tak to , mam niedoczynnosc tarczycy a ona bardzo sie lubi z wysoka prolaktyna..I tu moze byc prolem nie pekania pecholi..Zaraz zapisal bromka..A ja mu mowie ze3opakowania prosze bo jedno juz pol zezarlam..A skad pani ma??A ja a zalatwilams sobie ;D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry słonecznie:)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, senność w ciąży to normalka.
    U mnie chyba też problem był w prolaktynie, bo była wysoka. Tylko że mi żaden lekarz nie dał skierowania na prolaktynę po obciążeniu. A jak byłam w labo, to mi powiedzieli, że muszę mieć skierowanie.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziś jestem ospała. Jaskółki latają nisko, czyli będzie padać...

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis tez śpię na stojąco...a moja siostra robi 18 ur. .. Pogoda ladna akurat u nas ;)




    f2w3rjjgk4rnzuso.png

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) pewnie gdzieś tutaj znalazłabym odp ale szczerze nie chce mi się przeszukiwać takiej ilości stron ;) to może dostanę odp :) chodzi mi o to, że wczoraj byłam na usg i mój pęcherzy miał 28mm lekarz twierdzi, że na 95% z tego owulacji nie będzie i pozostaje czekać aż pęcherzyk pęknie i się wchłonie by nie powstała torbiel..czy może mi któraś poradzić czy jest jakaś szansa, że z takiego pęcherzyka może powstać "dorodne" jajo i zaowocować czy raczej nastawić się na to co mówi lekarz?? Z góry dziękuję za każdą odp. Wiem, że pewnie się łudzę ale po takim czasie już można zwariować a wierzyć w coś trzeba bo tak chyba jest łatwiej. Pozdrawiam <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo gin mówią tu ze nawet jak to jajko jest przestarzale i niezdolne do zapłodnienia...ale niektórzy mówią ze cuda sie zdarzają :)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena, my tu mamy przykład, że przy pęcherzyku 27 mm była owulacja potwierdzona przez gina. Ale to zależy od organizmu. Może pęknąć, ale nie musi.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, jak tam u Ciebie? Jest serduszko?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest ..i jest wszystko ok jak narazie...brzuch mnie boli wiec sie nie wysilam...wygladam okropnie bo buzia ssypana a zawsze jakas inna byla piersi bola dalej ale mniej ...a mdlosci różnie ...



    f2w3rjjgk4rnzuso.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2014, 13:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peknac to może pęknąć tylko ze jajko może byc zestarzale chodź przy pęcherzach 26 zachodzily ...;)



    f2w3rjjgk4rnzuso.png

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za odp :) więc na nic nie liczę :) dużo zdrówka dla Was i rośnijcie zdrowo <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Madzia odpoczywaj dużo teraz a na pewno wszystko będzie dobrze :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 991 992 993 994 995 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ