X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weźcie ode mnie to zmęczenie i te mdłości!!!!!! :((

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za żadne skarby Robotka, nie chcę już mdłości....

    Milcia a trochę zmartwień doszło, mam nadzieję, że po badaniu w następny poniedziałek będę mogła napisać trochę optymistyczniej i że nie będę smęcić.....

  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:33

    Malenq lubi tę wiadomość

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    Witam się wyspana, ponad 10h snu.....hehehe

    tylko pogoda fujjjjjjjjjjj, pada, zimno, wieje, brrrrrr.....jesień jak nic.....
    wysyp grzybów się zaczyna, a tu pogoda nie dopisuje :-/

    Miłego dzionka;)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo Witam sie i ja... 8)

    Wczoraj znioslam wszystko pod dach i teraz moze sobie drzewo spokojnie schnac na kolejny sezon..

    Mala u mnie ok czekam na zakonczenie cyklu dzis 26dzien wiec jeszcze paredni..Biore bromergon kazdego dnia i juz efektow ubocznych nie odczuwam...
    I to pewnie by bylo tyle z newsow u mnie..Do gina nie mam potzreby biegac az do konca pazdziernika bo recept mi naprzepisywalwystarczajaco...
    Zastanawialam sie nad zrobieniem calego panelu hormonow po rozmowie z Ewka ale doszlam do wniosku ,ze nic mi to nie da oprocz straconej kasy...Kaze ginowi dac w pazdzierniku skierowanie na prolaktyneczy ladnie spadla ta po obciazeniu.
    Poza tym mlodego kuruje bo tydzien temu mial podczas jazdy na rowerze maly wypadek..Kolano porzadnie rozpapral na asfalcie ale juz coraz lepiej..
    No i ostatni tydzien wakacji od poniedizalku znow kierat szkolny.
    A z pogoda pociesze , u mnie tez dziadostwo za oknem 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu....co do całego panelu, to się zgadzam, bo nie wiem co by to teraz dało??? cieszę się że skutki uboczne brania bromka ustąpiły...
    ałłłłłłłłłć to musiało młodego boleć i boli, a za rogiem już szkoła....
    to tyś tych metrów drzewa się naciągała, jak piszesz, że na 2zimy...to huhuhuhuhuhuhu baaaaaaaaaardzo dużo...u mnie kolejne 10m zamówione....ech i z tego względu nie lubię zimy.....a tak to może być.....

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na ta zime drzewo znioslam do piwnicy do kotlowni.A to na kolejny sezon sobie schnie..No i mam mala nadzieje ,ze mama zalatwi mi kartki pracownicze na kolejne z 5metrow..Cena przez polowe to naprawde sie oplaca..A ze mojego nie ma to nie bede mu zostawiac haldy przed domem ..Nie znosze takiego rozpierdolu wiec sie tzreba bylo sprezyc =D

    No i u mnie tez juz leje ehhh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem Cię, w tamtym roku, większość drzewa poznosiłam i poukładałam JA - bo również nie lubię jak mi się drzewo po podwórku przewala....
    a Twój to w listopadzie zjedzie? czy dopiero w grudniu?
    jejku Kasiek fiołka można dostać....będziesz kolejne cykle się baczniej obserwować? czy odpuszczasz??? będziesz mierzyła tempki itp.?

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ma przyjechac na wszystkich swietych na pare dni...A co do obserwacji..Sama nie wiem..Mierzenie tempki hmm przyzwyczailam sie to moze bede mierzyc dalej i tak o 6tej sie budze na wziecie leku na tarczyce...

    Na razie nie wiem co dalej..
    Pewnie staran nie zaniechamy boktoz sexu by rezygnowal heheheheh ale chyba juz nie na taka skale ze lekarze , monitoringi co chwile..Ten raz w miesiacu do gina bede musiala isc po recepty a tak to pewnie oleje.. 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz , sama sobie powtarzam ,ze za mna dopiero 4ty cykl staran..Jak dojde do 12tu to pewnie dam se spokoj wtedy ehheheh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap.......to ja czaruję, abyś do tych 12stu nie doszła i prędzej miała tą swoją wymarzoną dziewczynkę.....;)

    z sexu się nie rezygnuje hehehehhehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2014, 08:23

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bryyy!!!1

    ale u mnie leje, wyciągnęłam kurtkę i komin!!! zimno mi jak nie wiem.
    popijam ciepła herbatke i jest w miare oki.
    wczoraj uwaga-podlalałam kwiatki:P i to by bylo na tyle z moich wczorajszych obowiąków:P

    Kacha to jemu się jeszcze to kolano nie zagoiło?? nieźle musiał sobie rabnąć;/ no ale rozumiem że do szkoły pójdzie już bez szwanku?
    wyprawka już dopięta na ostatni guzik? macie wszystko?
    u nas totalne dno, nie wiem co ile i kiedy kupić.
    wszystko na ostatnią chwilę.

    zagubiona nie strasz mnie bo wczoraj się rozpłakałam już z tej bezsilności:(
    nie wspominam dobrze mdłości z młodą ale teraz to jest już przesada.

    Mała a Ty się nie denerwuj i staraj się trzymać nerwy na wodzy:) bo będziesz mieć małego nerwuska;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe eee pierniczysz:P ja ze seksu zrezygnowałam:P na tą chwilę mnie nie rusza:)
    Ale KAcha to inny przypadek:) jak męza dorwie to przez cały jego pobyt nie zejdzie z niego:D

    Malenq lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    hehe eee pierniczysz:P ja ze seksu zrezygnowałam:P na tą chwilę mnie nie rusza:)
    Ale KAcha to inny przypadek:) jak męza dorwie to przez cały jego pobyt nie zejdzie z niego:D
    hehehe w widzisz....mnie dopadła teraz taka chcica, że brak słów hehehehe sama siebie nie poznaję hehehehe

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No za ksiazki zaplacilam do gimnazjum bagatela ponad600zl a jeszcze ang dojdzie

    A co do wyprawki..To u mnie juz 7my rok szkoly to juz nie ma cisnienia..Plecasl piornik cos w nim zeszyty i ksiazki..I wsio gotowe

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi Mała z Majką w ciąży mojego mogłam molestować na okrągło po zakońćzonych mdłościach, mam nadzieję że teraz będzie to samo haha

    KAsiek to masz dobrze, młody nie wymagający już na tym etapie:)
    jesu u nas co roku zachcianka na coś innego, jak nie hello kitty, to Wioletta teraz będzie a za rok Bóg wie co wymyśli nam ta córa;)
    mój ma słabość do niej i ulega w takich kwestiach od razu:P

    Malenq lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bede wspominac co tygodniowych czasopism ze spidermenem bagatela za 19,90 heheheh..Kaska przejdzie jej z wiekiem..U nas bylo zbieractwo spidermenow , kart...Kolekcja lego co miesiac...A teraz sam sie smieje ile kasy rpzewalil

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2014, 08:54

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz grubsza sprawa..W lutym zacznie prawko na moto-rower bo mozna zaczac 3miesiace przed ukonczeniem 14tych urodzin..Prawko 500zl plus egzaminy..No i jak zda to skuter trzeba mu bedzie upatrzyc..Kurcze odpadlo by mi wozenie i ejzdzenie..Juz chce sam sobie to jacys kumple , to zajeciaMoglby i na zakupy juz skoczyc,,..A tak najwazniejsze to oddech bym wzielaod neigo ..To tylko w zimie na skuterze nie pojezdzi..

    Ogladalam na necie oferty i sa niezle skuterki po3tys juz..Sama sie pewnie na nim smykne ihhiih

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo kobietki, widać lato się kończy, wrocilysmy do domu:-)

    Mała, co teściowie mogą teraz za bzdury badać, no chyba , ze to nie ich wnuk?;-)
    Wtedy potakuj:-) :-) :-) :-) :-)

    Robotka, ja tez mogę bez seksu dlugo, jak człowiek haruje jak kon na polu to się nie chce..
    Może wyprobujesz ta herbatke z imbirem i memlanie w budzi obranego migdala
    Aha, u koleżanki świetnie się sprawiała cola...

    Zagubiona, ciesze się, ze wypoczeliscie:-)
    Ty to się naprawdę nadajesz na mamę, zęby nawet mdłości wspominać z uśmiechem:-) ale widzę, ze wszystko dobrze i massz optymistyczne podejście. Bierzesz jakieś leki, czy tylko witaminki ciazxowe ?:-)

    Kap, i nie chodzi, żeby tu wybuchła kłótnia i przekonywania co lepsze, powiem tylko, ze ja po czytaniu o tym drzewie mam banana na budzi, ze mieszkam w bloku i mam centralne:-)
    Jaś to jestem mieszkaniowa, jak by była kasa to tylko chciałabym zmienić na większe w mojej okolicy..:-)
    Niestety nigdy niue będę miała dość metrazu z tym instynktem chomika...

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha to super pomysł!!!
    sami o tym myśleliśmy jak młoda podrośnie:)
    tylko kurcze muszę czekać aż młoda skońćzy te 14 lat;/ no ale zawsze to jakieś pocieszenie;)
    wiele Ci odejdzie, tak jak mówisz dowożenie do szkoły, jakieś zakupy czy coś:)
    młody będzie w 7 niebie i wy tak samo:) a i sama na takim śmigniesz:) ja uwielbiam skuter:) dwa razy zdarzyło mi sie na takowym jechać ale dla mnie to bajeczka:)


    hahaha u nas to samo, kolekcjonuje nawet opakowania po....po wszystkim:) od moich leków po paczkach po chipsach:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
‹‹ 993 994 995 996 997 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ