X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano masz racje jesli chodzi o zime to przeniosla bym sie do mieszkania w bloku..Cieplow dupe bez zapewniania sobie drzewa ,wegla..Za to lato znow nie oddala bym ogrodu za zadne skarby..
    Takze jak to mowia Ewka sa blaski i cienie ciasnoty w bloku i palenia w piecu w domu prywatnym=notabene w domach tez jest centralne jak i w bloku..Tylko ze tobie ktos pali a tu se trza samemu ejehheheh..
    Ty chomiku na starosc cie przysypie =D !!!

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Kacha to super pomysł!!!
    sami o tym myśleliśmy jak młoda podrośnie:)
    tylko kurcze muszę czekać aż młoda skońćzy te 14 lat;/ no ale zawsze to jakieś pocieszenie;)
    wiele Ci odejdzie, tak jak mówisz dowożenie do szkoły, jakieś zakupy czy coś:)
    młody będzie w 7 niebie i wy tak samo:) a i sama na takim śmigniesz:) ja uwielbiam skuter:) dwa razy zdarzyło mi sie na takowym jechać ale dla mnie to bajeczka:)

    No zajebista sprawa..Tylko zdac bo to cholera zdaje sie w osrodkach normalnie..WIec jzu grubszy egzamin..Ale jaka kurde pozniej ulga bedzie...Jakby sie maluch pojawil to mam mlodego z glowy..Bez zastanawiania sie co i jak bo male dziecko spi..Bo chore itd..A tak mlody wsiada i jedzie..A z tego co widze to i ze spalaniem paliwa nie ejst zle =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, robotka pomóżcie proszę

    Idziemy po raz pierwszy do przedszkola.
    Mam podpiusac rzeczy i tu pytanie
    Chciałam podpisać takim pisakiem do płyt, ale...
    Czy to w którymś praniu nie pusci? Z moim szczęściem uwierze we wszystko...
    Małż do mnie mówi, a tego się nie wyszywa? Ja mowie i owszem, tam SA nici... Na to on, ze w podstawówce musiał w szkole wyszywac.. Na to ja, ze igły tez mu przyniose... Uciekł.....


    Hihi i drugie pytanie, to chyba bardziej do ciebie, zagubiona, bo bliższa wiekiem..
    Gdzie kupić getry kolorowe?
    W hm i innych sieciowkach sam róż...
    Siostra mnie pouczyla, ze dzieci w przedszkolu noszą getry i rajstopy nie spodnie, niezależnie od płci...
    Pomyslalam i przyznalam racje, wygodniej, zwłaszcza w porównaniu z jeansami, które ja lubie:-) :-) :-)

    zagubiona_82 lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja podpisywalam markerem na metkach lub tak jak mowi Twoj malz mulina wyszywalam =D
    I dobrze cie pouczyla bo getry i rajstiopki wygodniejsze niz dzinsy..No moze doliczyula bym do tego jeszcze spodnie dresowe i dla chlopca id ziewczynki..Szybko schna inie tzreba prasowac =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mam ten marker, ale przez chwile zwatpilam...

    Hihi, no wiesz, z tymi getrami to się zgadzam, tyle, ze ja za nimi ogólnie nie przepadam, wiem, ze wy dorosłe baby tez je lubicie, u mnie ani jednej pary, ale może jedna kupie:-)
    A młodej pewnie tez...

    Co do skutera, świetny pomysł. Zwłaszcza w mniejszym mieście. Bo u nas... Wszędzie na świecie młodzi pomykaja na skuterach i w stolicach tez, ale z polska kultura jazdy...
    Z drugiej strony skuter to niue motor co ci myknie nie wiadomo skąd zza plecow:-)
    Tylko patrzaj kap, bo za trzy lata będzie chciał się porzesiasc na scigacz...:-) :-) :-)
    Ja widzxialam dokumentacje z trzech wypadków z motorami... Jak moja siostrezpnica ostatnio rzuciła, ze taki sobie kupi zimno mi się zrobiło..
    Zawsze tak jest, jak człowiek zobaczy duża dawkę negatywnych aspektow...
    W mojej rodzinie w Szwecji prawie każdy jhezdzil w młodości na motorze i wszyscy żyją bez szwanku, ale szwedzkie drogi, szwedzcy kierowcy, ich przestrzeganie prawa... Hihi, to inny świat...

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik, wyszyj jej:)
    przecież to tylko parę ciuszków:)
    ja ogólnie nic nie podpisywałam u siebie, młoda miała swój woreczek na strój do gimnastyki i tyle:) a codziennych rzeczy nie było sensu podpisywać:)
    ale jak masz wybór to wyszyj, w sensie inicjały np:)

    i to prawda, legginsy są najlepsze:) i dresiaki, u nas się sprawdzają i długo sprawdzać będą:)
    ja kolorowe getry kupuję ba bazarku lub w pepco:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewatak jak pisze Kasia ja wyszylam mulina inicjalyy na worku gimnastycznym a na metkach od spodenek i koszulek gimnastycznych markerem zrobilam inicjaly albo robilam jakies koleczko czy kreseczki..Tak zeby byl charakterystyczny znak.No i markerem papcie mlodemu znaczylam bo sie zdarzalo ze wojna byla ze ktos zabral

    A jak byly znaczki to juz nikt sie nie przysmecil

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze ze skutera to on sie raczejna samochod przesiadzie..Scigacze przynajmniej na razie niesa w zasiegu jego wzroku heheh..Ale mialam chlopaka co kochal scigacze i mial podrasowanego..Jak mnie przewiozl 250na godzine to jzu potem nigdy na scigacza nie wsiadlam..Taki maly hard corek przezylam
    No niestety kultura jazdy u nas w Pl pozostawia wiele do zyczenia Takie proste gesty jak zatrzymanie sie zeby przepuscic na pasach czy wpuscic kogos z podporzadkowanej to nie raz nie dwa jest niemozliwe..A najlepsze jak taki burak jadacy za toba pipczy na ciebie ,ze kogos wpuszczasz..Tow takich chwilach mam zamiar wrzucic luz zaciagnac reczny , podejsc do debila i wyciagnac go z fotela..Oczywiscie tego nie robie Ale zdarza mi sie takiemu fakolca pokazac albo wzrokiem opierdolic..Na wyspach nauczona bylam ze kultura na ulicy to podstawa..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • jeannet Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, z męzem staramy sie o dziecko.
    To jest mój 2cs. W poprzednim cyklu miałam monitoring i owulacja była w 14dc.
    Dziś jest 10 dc. Wczoraj czułam straszny ból w podbrzuszu. Pod wieczór juz tylko prawy jajnik strasznie bolał. Do tego wczoraj rano raz pojawiło sie duzo śluzu płodnego, ale tylko raz.
    Dziś już jajnik boli dużo mniej. Śluzu brak.
    Dodam że pije ziółka ojca sroki.
    Czy jest możliwe że wczoraj była owulacja? w 9dc?

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeannet wszystko jest mozliwe..W zaleznosci jak dlugie sa twoje cykle bo jesli przewaznie maja wiecej niz 28dni to malo prawdopodobne .A jesli sa krotkie to czemu nie???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JEANNET no pewnie że możliwe, ja na ziołach miałam w 10dc nieraz owulację, wg oczywiście programu.

    KAŚKA Ty masz ochotę zaciągnąć ręczny i dać komuś w pysk a mój Paweł tak własnie robi!!!
    już dwa razy w życiu wpierdolił komuś za cwaniactwo za kółkiem zatrzymując się na drodze w odpowiednim momencie:P
    a na wyspach to masz rację, pamiętam jak z metra wysiadłam i nie patrząc wiele wlazłam na pasy a tam gość z piskiem opon i przepraszał mnie za tą sytuację a to przecież ja wtargnęłam na pasy!!!
    w polsce by mnie ukamienowano

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • jeannet Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cykle mam 24-27 dni
    dodam ze biore luteine bo mialam nieregularne cykle ale od 3 mam takie jak pisalam wyżej.
    działaliśmy wczoraj z mezem
    ale szczerze mówiąc troche mnie to zaskoczyło.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehh Twoj ma jak sie domyslam wieksze muły od moich to moze to wprowadzac w czyn...=D
    Ale czasem to normalnie mam ochote dac takiemu klientowi w pape i poprawic z kopniaka..

    Boshh pogoda barowa..Nic mi sie nie chce leze w lozeczku i kicham...W kominku drzewo strzela jest cieplusio i mam faze na spanie ..Najwazniejsze ze2gi dzien juz mi bol glowy nie dokucza..Bo migrenowo bylo wrecz...Tylko spiuaca jestem ciagle....Ale to juz bromka wina konkretna

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha no to prawda, muły to on ma i to całkiem pokaźne:P no i się nie cyka przed takimi akcjami. co mnie akurat denerwuje ale jak się zaprze to nie przepuści żadnemu cwaniakowi i narwańcowi.

    Kaśka u mnie leje, jest mi zimno, piję drugą herbatę i słucham jak kapie deszcz.

    powiedziałam w pracy o moim stanie jednemu gościowi z którym pracuję, facet zajmuje się bhp i powiedział że będzie puki co decydował do której będę pracowała i od wczoraj puszcza mnie wcześniej do domku:) może dziś też mnie puści. tak bym chciała pod kołderką sobie poleżeć przed tv

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:33

    kapturnica lubi tę wiadomość

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:33

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:33

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:33

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zagubiona_82 wrote:
    KAP a Ty się nie boisz-kupować młodemu taki skuter??
    bo jak brat poprosił mamę o kasę na prawko na motor to powiedziała że ona do tego ręki nie przyłoży bo boi się że w zestawie będzie musiała trumnę kupić-a brat nie sowizdrzał-raczej spokojny-ale wiadomo co z innymi kolegami przyjdzie do głowy-to tylko dzieci-ja bym się bała :/

    ale ja to w ogóle mam wizje katastroficzne to może mną się nie sugerujcie :-)
    myślę że przed osiemnastką dzieci będę już siwa :-)


    Chyba nie ma co przesadzac nie uchronimy dzieci przed problemami tego swiata niestety,Po18tce tez nie przestaniesz sie martwic ehheheh,,
    Ale mnie zmulilo i zasnelam chwile...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona a jesteś już na zwolnieniu?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 994 995 996 997 998 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ